ביטוח למטפלים ברפלקסולוגיה

לצערנו היום יותר מתמיד מטפלים ברפואה משלימה חשופים לתביעות מצד המטופלים שלהם. ביטוח למטפלים ברפלקסולוגיה נועד לתת לכם את השקט הנפשי להמשיך ולהתמקד בדברים החשובים. מה זה ביטוח אחריות מקצועית למטפלי רפלקסולוגיה? למדו עוד בשורות הבאות:

ביטוח למטפלי ברפלקסולוגיה

מטפלי רפלקסולוגיה חשופים במהלך עבודתם לתביעות רשלנות מקצועית. ביטוח למטפלים ברפלקסולוגיה שומר עליכם בפני חששות אלה ודואג שיהיה לכם שקט נפשי.

בתי המשפט עוסקים בתביעות רבות על רשלנות רפואית נגד מוסדות רפואה כמו בתי חולים ומכונים רפואיים שונים. בשנים האחרונות התווספו לכך גם תביעות נגד מטפלים אלטרנטיביים.

אחריותם של מטפלים ברפלקסולוגיה

תחום העיסוק שלכם כמטפלים מוסמכים לתחום הרפלקסולוגיה, מוביל את המטופל להכרה בבעיות הרפואיות שלו דרך המראה שהיא כף הרגל. בהרבה מקרים, הפעם הראשונה שבה הלקוח מבין שיש לו בעיה רפואית באיבר זה או אחר, נובעת מהדיאגנוזה שלכם.

זו אחריות כבדה ומשמעותית של מטפל כיוון שבעקבותיה הלקוח מבצע כמה טיפולים אלטרנטיביים אצלכם ולעיתים גם ברפואה הקונבנציונלית.

לאור מקרים שבהם בוצע אבחון שגוי שגרר טיפולים אלטרנטיביים ורפואיים מיותרים שגם עלו כסף רב וגם גרמו לנזקים גופניים, נוטים היום לקוחות רבים להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית ולתבוע את המטפל הן בסקטור הציבורי והן בסקטור הפרטי.

לכן, מטפלים צריכים להיות ערוכים לכל תרחיש ולרכוש ביטוח אחריות מקצועית למטפלים ברפלקסולוגיה התואם את היקפי העבודה שלהם. מומלץ להזמין את הפוליסה אצל סוכן מקצועי המבין לעומק את הנושאים הללו כדי שיכוון את המטפל לרכישת הפוליסה המתאימה לו ביותר.

צור קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
מדיניות פרטיות |תקנון האתר

ביטוח אחריות מקצועית מכסה תביעות כספיות הכוללות סעיפים שונים כמו לדוגמה:

  • נזק שנגרם ללקוח עקב ייעוץ שגוי או אבחון שאינו נכון.
  • תשלום עלויות משפטיות ללקוח הזוכה בתיק זה ולצוותים המשפטיים.
  • כיסוי ביטוחי במקרה של תביעה על ידי צד ג' שקיבל טיפול במכון רפואי כמו בקופת חולים או בקליניקה פרטית.
  • הביטוח מקנה לכם "אישור קיום ביטוח" אותו דורשים גורמים שונים בהתאם לחוזה ההתקשרות עם המטפל.

את גובה הכיסוי הביטוחי (גבול האחריות בפוליסה) חשוב להתאים בהתאם לגובה הפעילות של מטפל הרפלקסולוגיה. ההחלטה על גובה הכיסוי צריכה להתחשב בכמות המטופלים השבועית של המטפל, גיל המטופלים והאם קיימת דרישת ביטוח מגורם מסוים.

על כל מטפל לדאוג לעצמו

כל לקוח העומד בפני טיפולים אלטרנטיביים הן במכונים הציבוריים והן במכונים הפרטיים, מבקש לדעת מיהו המטפל, אם מדובר במטפל מוסמך או באדם חסר ידע מקצועי וזאת כדי לוודא שאפשר לסמוך על האבחון ועל ההמלצות הרפואיות שלו.

אך אם קרה מקרה והאבחנה הבסיסית של הרפלקסולוג התבררה כשגויה או לחלופין גרם לנזק פיזי למטופל – מבחינת הלקוח זו רשלנות רפואית טהורה והוא לא יהסס לתבוע את המטפל ברפלקסולוגיה לאור הדרך הארוכה שעבר כשהתבסס על אבחנה שגויה.

יכול מאד להיות שמטפל ותיק יותר בעל מיומנות גבוהה יותר, לא היה טועה באבחנה כיוון שהיה בודק את הדברים באופן הרבה יותר מעמיק וכך היה נחסך מהלקוח כל הכאב, ההפסד הכספי ועוגמת הנפש.

אנחנו פה בשבילך

כדי לבצע את הטיפולים ללא חשש שיתבעו אתכם בסכומים כספיים אדירים, כדאי להפעיל עוד היום ביטוח אחריות מקצועית מקיף ואיכותי.

פנו אלינו ונשמח לסייע:

ביטוחים נוספים קשורים:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
מדיניות פרטיות |תקנון האתר