אודות המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן אשר הוקמה בשנת 1951 באבן יהודה וכיום משרתת בנאמנות אלפי לקוחות בארץ. המרכז הוקם מתוך צורך ובמטרה לתת מידע ופתרונות עבור כל הצרכים הביטוחיים של מאמני הכושר והמטפלים האלטרנטיביים בישראל.

 המרכז פועל בהצלחה משנת 2017 ועד היום, ומאות מטפלים כבר נעזרים בשירותיו. את המרכז לביטוח מקצועות הספורט מנהל סוכן הביטוח גיל אנגלמן אשר הסב את מקצועו ממאמן כושר לסוכן ביטוח. סוכנות הביטוח אנגלמן חברה בלשכת סוכני הביטוח, בעלת רישיונות סוכני ביטוח אלמנטרי ופנסיוני וכמו כן, מתמחה בביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית.

 

נעים להכיר

שמי גיל אנגלמן, סוכן ביטוח כיום ומאמן כושר בעברי. אהבתי לעולם הכושר והטיפול החלה בצבא לאחר שהייתי חובש קרבי בגבעתי ולמדתי את עולמות האנטומיה והפיזיולוגיה שריתקו אותי מאוד. לאחר ניסיוני הצבאי החלטתי להפוך את האהבה למקצוע, למדתי קורס מאמני כושר בווינגייט והתחלתי לעבוד עם מתאמנים רבים במסגרת אימונים אישיים ואימוני חדר כושר. בשנים אלו רכשתי ידע רב ושמתי לב כי אהבת הזולת והעזרה לזולת הם ערכים חשובים בעיניי. מתוך המקום הזה, בשנת 2012 החלטתי לשלב בין הידע המקצועי שרכשתי לבין מקצוע הביטוח וללוות כמה שיותר מאמנים ומטפלים להצליח בשעת צרה ובמקרים של תביעות.

כסוכן ביטוח למטפלים ומאמנים אני מביא איתי ידע רחב אשר רכשתי עם השנים מהניסיון האישי שלי בתחומי הכושר והטיפול וזאת בשילוב עם ניסיוני הרב בביטוחים בתחום.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

למה כדאי לבטח אצלנו

השאיפה שלנו

אנו רוצים להנגיש לציבור את נושא ביטוח הספורט והטיפול ושואפים לעזור ולפתח עסקים בתחום זה בישראל

מה אנחנו עושים

אנו מציגים פוליסות ביטוח רלוונטיות לכל עיסוקי הספורט והטיפול. מעבר לכך אנו שואפים לשתף ידע בנושאים שונים בתחום לרווחת הספורטאים בישראל

המרכז לביטוח מקצועות הספורט מתמחה בכל נושאי הביטוח הקשורים למטפלים ומאמנים ומציע מספר תוכניות ביטוח על מנת להתאים עבורכם את פוליסת הביטוח הטובה ביותר והמתאימה לכם באופן מדויק.

ביטוחים בתחומים אלו נועדו לתת למאמנים ומטפלים שקט נפשי במצבים של תביעות, בעיקר בתחום הרשלנות המקצועית. במקרים אלו יש חשיבות רבה להכרות עם המקצועות הספציפיים הללו והביטוחים שמתאימים להם. מניסיוני המקצועי בספורט אני מודע היטב לסיכונים אשר עומדים בפני מאמנים ומטפלים ויודע איזה סוג של ביטוח יעזור להם וישמור עליהם בעת הצורך.

ביטוח אשר תואם במדויק את הסמכתכם הוא זה שיחסוך מכם תביעות מיותרות ועוגמות נפש. אצלנו במרכז, דוגלים בערכים של עזרה לזולת, שירות כערך עליון, שקיפות, אמינות ומחיר הוגן. אני מזמין אתכם להגיע אלינו למרכז לפגישת הכרות וביחד איתכם ליצור לכם את פוליסת הביטוח המדויקת ביותר עבור ההסמכה שלכם. בואו להיות חלק ממאות המאמנים והמטפלים שכבר מבוטחים אצלנו.

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
אנגלמן ביטוח

התקשרו אלינו

טלפון: 09-8900967

שלחו לנו אימייל

מייל: דוא"ל: gil@engelman-ins.co.il

בקרו אצלנו

רח' המייסדים 41 אבן יהודה

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן