ביטוח ספורט אתגרי – כל מה שצריך להכיר

אוהבים אקסטרים? בשורות הבאות תלמדו על חשיבותו של ביטוח ספורט אתגרי ולמה כדאי לכם לרכוש ביטוח מתאים

תוכן עניינים

ישראלים אוהבים את החיים, הם ידועים כחובבי אתגרים, נסיעות וחופשות בארץ ומעבר לים, ורבים גם עוסקים בספורט אתגרי המאיץ את הדופק והמעניק תחושה נפלאה וגדושה באדרנלין. במציאות של היום, ישראלים רבים עוסקים בספורט אתגרי כעניין של שגרה וכחלק בלתי נפרד מהחיים שלהם. יש העוסקים בספורט אתגרי לשם ההנאה והתחביב, ואילו אחרים לוקחים את העיסוק בספורט האקסטרימי צעד אחד קדימה והם מתאמנים ברצינות ומשתתפים בתחרויות שונות.

ביטוח ספורט אתגרי בארץ ובחו"ל

כאשר רוכשים את הפוליסה יש לשים לב האם היא מכסה פציעות ואירועים במהלך פעילות ספורטיבית בארץ ובחו"ל, או האם היא מכסה פציעות ואירועים אחרים בארץ בלבד. כדאי לדעת כי ניתן לרכוש ביטוח תאונות אישיות הכולל הרחבות מתאימות; הפוליסה מכסה ברוב המקרים תאונות שקרו בישראל וגם בחו"ל, וזהו יתרון משמעותי בהשוואה לביטוחים אחרים.

מומלץ לרכוש ביטוח ספורט אתגרי בארץ ובחו"ל, במיוחד אם מתכננים לעסוק בפעילות ספורט אתגרי גם במהלך החופשות מעבר לים, או במידה שעוסקים בספורט אתגרי ומשתתפים באימונים ובתחרויות בחו"ל.

חשוב לדעת כי ביטוח ספורט אתגרי בישראל מקנה כיסוי למגוון אירועים ומקרים, ולסוגי ספורט שונים. בין השאר, ביטוח ספורט אתגרי כולל כיסוי לפציעות מגלישה במצנחים, לפציעות בגלל פעילויות אתגריות כמו סנפלינג (גלישה מצוקים), טיפוס קירות ו/או הרים, צניחה חופשית, גלישת רוח, גלישת גלים, קייטסרפינג, רכיבה על אופני שטח, רכיבה על אופנוע שטח, מצנחי גלישה, קפיצות באנג'י, קיאקים, רפטינג וכיוצא בזה.

הביטוח כולל כיסויים רבים לרבות הטסה, פינוי באמצעות אמבולנס או הליקופטר, טיפולים ועוד. במידת הצורך יש לוודא כי הביטוח כולל גם כיסוי צד שלישי, במקרים שבהם נגרם נזק לרכוש של אדם אחר בשל הפעילות הספורטיבית.

ביטוח ספורט אקסטרים

ספורט אתגרי בים, ביבשה ובאוויר

כל מי שעוסק בספורט אתגרי מכיר את התחושה הנפלאה במהלך הפעילות בגלל פעימות הלב המואצות, האדרנלין בדם וכדומה. קיים מגוון של סוגי ספורט אתגרי, חלקם בים, חלקם באוויר וחלקם ביבשה. ספורט אתגרי ביבשה כולל מרוצי מכוניות ואופנועים, רכיבה על אופנועי שטח, רכיבה על אופני שטח, סקי, סנובורד, רכיבה על סוסים, טיפוס הרים, גלישה מצוקים ועוד.

ספורט אתגרי בים כולל קיאקים, גלשת גלים, גלשני רוח, קייטסרפינג, חתירה בסאפ, סקי מים, צלילה ועוד. ספורט אתגרי באוויר כולל צניחה חופשית, טיסה בכלי טיס שונים כמו דאון, דאייה באוויר וכדומה. לכן, יש לשים לב אילו כיסויים נכללים בפוליסה והאם היא מתאימה לסוג הפעילות שבה עוסקים. כמו כן, חשוב לבדוק כי הפוליסה מעניקה כיסוי רחב ומקיף המאפשר לעסוק בספורט אתגרי כתחביב או כמקצוע בלי לחשוש וליהנות משקט נפשי ומכיסוי המאפשר להמשיך לחיות בכבוד במידה שנפצעים.

לסיכום, ביטוח ספורט אתגרי יש לרכוש רק מסוכנות או מחברת ביטוח המתמחה בכך; יש לקרוא בעיון את הפוליסה, לקבל ייעוץ מקצועי ולכלול תוספות שונות בהתאם לצורך ובהתאמה לסוג הפעילות הספורטיבית ולסיכונים הקיימים.

צרו איתנו קשר ונשמח לסייע:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

אולי יעניין אתכם:

המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה המשלימה

אנו סוכנות הביטוח המובילה בישראל בביטוח מקצועות הספורט ורפואה אלטרנטיבית. אנו מבטחים מאמנים, חדרי כושר, בריכות שחיה, אחריות מקצועית למטפלים ועוד.

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
ביטוח בריאות לספורטאים
למדו כיצד תוכלו לקבל הנחה בעקבות העיסוק בספורט
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן