ביטוח למטפלים ברפואה אלטרנטיבית

כמטפלים אתם חשופים לתביעות בגין רשלנות או נזק הנגרם למטופלים שלכם. באמצעות ביטוח אחריות מקצועית למטפלים ברפואה משלימה תוכלו להיות עם ראש שקט במקרה של נזק למטופלים.

הגיע הזמן לעבוד בראש שקט.

 

מתמחים בביטוח אחריות מקצועית למטפלים

מעוניין בביטוח מקצועי? הגעתם למקום הנכון. אנחנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט והטיפול האלטרנטיבי יודעים לתת לכם את הפתרון המקצועי ביותר, בשקיפות, באמינות ובמחיר הוגן. כאשר אתם יוצאים לעבודה אתם צריכים לדעת שיש מאחוריכם פוליסת ביטוח שתתאים לעיסוק שלכם. רבית מהמטפלים מחזיקים בכיסוי ביטוחי לא הולם ושאינו תואם להסמכה שלהם בצורה אופטימלית. ביטוח שנעשה בצורה נכונה יכול לחסוך תביעות לא מאושרות מצד חברות הביטוח והמון עוגמת נפש.

אצלנו ניתן לבטח מטפלים ברפואה אלטרנטיבית מהתחומים הבאים:

ביטוח למטפלים ברפואה משלימה

ביטוח טיפול בדיקור סיני

דיקור סיני נותן מענה לבעיות רבות שהרפואה האלטרנטיבית לא מצליח לפתור. כמטפלים ברפואה סינית אתם חשופים לתביעות נזיקין מצד המטופלים שלכם. כנסו ולמדו עוד.

ביטוח מטפלים אלטרנטיביים

ביטוח למעסים ורפלסולוגים

אנו מציעים מגוון כיסויי ביטוח למטפלים בסגנונות: רפלקסולוגיה, עיסוי שוודי, עיסוי רפואי, עיסוי תאי, עיסוי הוליסטי, עיסוי אינדיאני, עיסוי לומי לומי ועוד

ביטוח מטפל בהידרותרפיה

מים מפחיתים חלק נכבד ממשקל הגוף, באמצעות טיפול במים אפשר לשקם בעיות רבות אצל מטופלים. עם זאת למטפל קיים צורך לבטח את עצמו בביטוח מתאים.

ביטוחי מקצועות טיפול נוספים:

חיפוש

מקצוענות

מציגים את פוליסות הביטוח הטובות ביותר למטפלים אלטרנטיביים

רפואה אלטרנטיבית אומנם אינה מדע מדויק כמו פיזיקה, אך כאשר זקוקים לביטוח, הדיוק הוא חיוני. אנחנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט והטיפול, מציעים מגוון פתרונות ביטוחיים כך שתוכלו להתמקד במטופלים שלכם ומבלי שתצטרכו לדאוג לגבי דברים שאינם נוגעים ישירות לעבודתכם.

 ביטוח מטפלים ברפואה אלטרנטיבית חיוני למשל לכל העוסקים בטיפול בדיקור. זהו ביטוח חיוני עבור מעסים ורפלקסולוגים, למטפלים בשיטת ההידרותרפיה ולכל מי שמקבל מטופלים ומעניק להם טיפול בשיטות אלטרנטיביות נוספות. אנו מציעים כיסוי על היבטיו השונים – לרבות ביטוח צד שלישי, אחריות מקצועית וכן ביטוח לקליניקות של מטפלים בכל ענפי הרפואה האלטרנטיבית.

עוזרים לך למצוא את הפתרון שמתאים ביותר עבורך​

ביטוח למטפלים ברפואה אלטרנטיבית / ביטוח אחריות מקצועית למטפלים

שני רבדים חשובים שאותם כדאי לכלול בפוליסת ביטוח עבור מטפלים ברפואה אלטרנטיבית הינם ביטוח למטפלים וביטוח אחריות מקצועית וצד שלישי. הביטוח עבור המטפלים עצמם יכול לאפשר קבלת תגמולים כאשר המטפל נפגע, נפצע או חלה ואיננו יכול לעבוד למשך פרק זמן מסוים. לעומת זאת, ביטוח אחריות מקצועית מאפשר למטפל להתמודד עם מצב שבו מטופל טוען שנגרם לו נזק בשל מהטיפול.

את הביטוחים הללו יש להתאים להיבטים שונים כגון רמת ההכנסות של המטפל, צפי של אובדן כושר השתכרות וההשפעה על ירידה בהכנסות. כמו כן, ראוי לציין כי חשוב לשים לב גם להיבטים נוספים כגון ביטוח המבנה של הקליניקה וכן ביטוח צד ג'. ביטוח צד ג' יהיה רלוונטי למשל אם מטופל חס וחלילה מחליק בקליניקה ונפגע או במקרה של מצב לא צפוי כמו כוויה (למשל בטיפול באבנים חמות).

תנו לנו ללוות אתכם לאורך חייכם המקצועיים. מבוטחינו מקבלים יחס חם ומשפחתי. בזמן תביעה או נזק לעסק אנו נעמוד לצדכם עד אשר תקבלו את אשר מגיע לכם מחברת הביטוח ונדאג לשקם את העסק.

ביטוח מפני תביעות רשלנות מקצועית

גם אם לא מדובר במצבים שמתרחשים יום יום, אין ספק שתביעות של מטופלים נגד מטפלים אכן מתרחשות. תביעה עשויה לצוץ על ידי מטופל הטוען למשל שכאבי הגב מהם סבל הוחמרו לאחר שקיבל טיפול או סדרת טיפולים. תביעות של מטופלים עשויות לחייב תשלום פיצויים (הוצאה כספית רצינית) ולכן, חשיבות הביטוח למטפלים רבה ביותר. נדגיש שמטפלים אלטרנטיביים אינם שונים במובן זה, מכל רופא או פיזיותרפיסט, שנוהגים תמיד לבטח את עצמם, את הקליניקה ואת אחריותם המקצועית. את הביטוח חשוב לרכוש באמצעות מומחים, המכירים את הענף ובקיאים בצורכיהם המלאים של המטפלים השונים. 

ישנן המון פוליסות בשוק הביטוח והמון תחרות, המפתח בבחירת פוליסה נכונה היא על בסיס איכות הכיסויים ולא רק המחיר. עם זאת, ניתן לבטח במחירים סבירים וכמובן, כל מקרה לגופו.

למה לבטח דרכנו?

מקצוענים

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן מתמחים בביטוחי מטפלים ופועלים בענף הביטוח בישראל משנת-1951.

מכירים את הענף

לאחר עבודה עם מאות מבוטחים בכל ענפי הטיפול האלטרנטיבי אנו מכירים היטב את כל פוליסות הביטוח המוצעות היום בשוק ויודעים לבצע התאמה אישית למבוטחים

התאמה אישית לתכנית הביטוח

ביטוח הוא כמו חליפה אישית, כל מטפל עובד בצורה שונה. כל אחד רואה סיכון בצורה אחרת ולכן בעת עריכת הביטוח מתבצע שאלון התנהלות בכדי לבצע התאמה מלאה.

צרו קשר

ביטוח מקצועי למטפלים
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן