ביטוח למטפלי NLP​

מטפלי NLP חשופים לתביעות רשלנות מקצועית מצד המטופלים שלהם. ביטוח אחריות מקצועית למטפלי NLP נועד לתת לכם שקט נפשי בכדי שתוכלו להתרכז בהצלחה הן שלכם והן של המטופלים שלכם.

אחריות המטפלים בשיטת NLP

מטפלים בשיטת NLP כמוכם, נחשפים מדי יום למטופלים רבים ולצרור הבעיות והרצון לשינויים של כל אחד מהם.

המעטפת האנושית שאתם מטפלי ה NLP מעניקים למטופלים בטיפולים האישיים והקבוצתיים הם רבים וכוללים למידה לשינויי הרגלים, שינויים בדפוסי החשיבה וההתנהגות וטיפול בבעיות בריאותיות ובמערכות יחסים עם הסובבים אותם.

ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בשיטת NLP

כל מטפל שהוא בעל תעודת הסמכה בתחום ה NLP זקוק כמו שאר המטפלים ברפואה אלטרנטיבית, לביטוח אחריות מקצועית תקף שיגן עליו במקרה של תביעה משפטית.

הביטוח מקנה למבוטח סכום ביטוח שיעמוד לרשותו במקרה של תביעה (גבול אחריות) כך שבמידה ושהמטפל יתבע בבית משפט בגין רשלנותו המקצועית – חברת הביטוח תשלם את הפיצויים שנפסקו בבית המשפט וזאת במקום המבוטח. כל שהמטפל יצטרף לשלם זוהי השתתפות העצמית הנקובה בפוליסה.

בכדי לבחור את גבולות האחריות הנכונים בפוליסת ביטוח למטפלים בשיטת NLP יש לפנות לסוכן ביטוח בעל ניסיון רב בתחום זה מאחר וקיימים הבדלים בין סוגי המטפלים השונים וכן לחשיפת לסיכון בתביעות.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

מגוון תביעות משפטיות נגד מטפלים בשיטות NLP

מטופלים יכולים לטעון שעקב הטיפול שקיבלו מכם חל אצלם שינוי מסוים, הרעה במצבם הבריאותי, הם חווים לדוגמה התקפי חרדה או חלו במחלה מסוימת. לחילופין הם יכולים לטעון שהטיפול שבוצע בבעייתם היה רשלני, מהלך הטיפולים לא טיפל בפועל בכל הרבדים של הבעיה ולמעשה הבעיה נותרה בעינה ואף החמירה.

כמות התביעות נגד מטפלים בשיטת NLP שהייתה מינורית עד לפני כמה שנים, הלכה והתעצמה לאחרונה. המטופלים מוצאים קשר נסיבתי בין המקרה לבין אופן הטיפול ולכן מבחינתם זו עילה לתביעה משפטית בהיקף כספי גדול במיוחד.

כיסוי אחריות מקצועית

כדי למנוע מצבים שבהם תביעה משפטית תהרוס את חייכם, את עתידכם המקצועי ואת המוניטין שלכם, עליכם להיערך לכך מראש ולהפעיל פוליסת אחריות מקצועית שתגן עליכם מפני כל תרחיש אפשרי.

הפוליסה כוללת:

  • נזק בשל אבחון או ייעוץ שגוי
  • כיסוי עלויות משפטיות
  • כיסוי ביטוחי במקרה של נזק מצד ג' בקליניקה או בכל מקום אחר בו אתם מקבלים לקוחות לטיפולים.
  • בעיה שנוצרה עקב תקופת דיווח מאורכת.

ביטוח למטפלים בשיטת NLP:

הפעלת ביטוח אחריות מקצועית – צורך מהותי וחשוב ביותר. כבעלי מקצוע, חשוב שתגנו על עצמכם בביטוח מתאים. את להרכיב בהתאמה אישית בהתאם לאופי הפעילות העסקית של המאמן ולכמות המתאמנים. 

פנו אלינו ונשמח לסייע.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מטפלי NLP

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן