ביטוח לתחרויות ספורט – ביטוח להשתתפות בתחרות

אם אתם חובבי ספורט מסוים, סביר להניח שבשלב כלשהו יתעורר בכם "היצר התחרותי" כמו אצל רובינו ותחליטו להירשם לתחרויות ספורט בתחום. לא כולם מודעים לכך, אך למרבית התחרויות יש תנאי מקדים להשתתפות – הצגת ביטוח ייעודי לתחרות הכולל כיסוי ביטוח תאונות אישיות.

אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט, יודעים לתת מענה ביטוחי שיתאים לצרכי התחרויות השונות וכמובן גם לתקופות האימונים שלפני התחרות. במאמר זה תוכלו לקבל מידע על סוג ביטוח זה, חשיבותו ולמי הוא מתאים.

החשיבות של רכישת ביטוח לפי כללי התחרויות שבהם תשתתפו

תחרויות הספורט שונות אחת מהשנייה לפי תחומים ולכן גם דרישות הביטוח לכל תחרות עשויות להיות שונות. לפני שאתם ממהרים לרכוש ביטוח לתחרויות ספורט, חשוב להבין את התנאים של מארגני התחרות.

כך למשל, יש לשים לב כי מארגני תחרויות רבים עושים הפרדה בין ביטוח תאונות אישיות עבור ספורטאים חובבנים שישתתפו בתחרות לבין ביטוח תאונות אישיות עבור ספורטאים מקצועיים בשכר המחויבים בביטוח על פי חוק הספורט.

כמו כן, בכל סוג של תחרות, יציינו המארגנים את הכיסויים שאתם חייבים לכלול בביטוח. כך לדוגמא, אם מדובר בתחרות טריאתלון עבור חובבנים, יש לשים לב כי בתוך הביטוח יש כיסוי לטריאתלון או כיסוי לריצה ושחייה שהם חלק מהפעילויות בספורט זה. ההתאמה של הביטוח חייבת להיות לפי התקנות שקבעו מארגני התחרות ולכן חשוב לבצע זאת מול סוכן ביטוח מיומן בתחום שיודע כי יש לשים לב לדרישות.

לפי רוב, כיסויי הביטוח הנדרשים אצל ספורטאים המשתתפים בתחריות הינו ביטוח תאונות הכולל:

  •  כיסוי לשברים / כוויות
  • כיסוי למוות מתאונה
  • נכות מתאונה
מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

אילו תחרויות אנו מבטחים?

אנו מבטחים ספורטאים המשתתפים במגוון תחרויות שונות, בין אם בתקופת האימונים לפני ובין אם בתחרות עצמה. חשוב לציין שחלים שינויים תכופים בדרישות הביטוח של התחרויות השונות ואנו ממליצים לכל ספורטאי לרכוש ביטוח שנתי שיוכל לאפשר לו גישה לכל המרוצים והתחרויות השונות.

אנו מבטחים ספורטים המשתתפים במרוצים הבאים (ועוד): 

ביטוח להשתתפות בתחרויות ספורט

מה עושים כאשר התחרות מתקיימת בחו"ל?

כשהתחרות מתקיימת בחו"ל, עליכם לדאוג לפוליסת ביטוח נסיעות כללית הכוללת תוספת הרחבת כיסוי לביטוח ספורט תחרותי בחו"ל. ביטוח זה מקנה לכם כיסוי רפואי רחב יותר במקרה ונפצעתם. מדובר בהרחבה חשובה ויעילה המגדילה את הכיסוי הביטוחי רפואי של ביטוח הנסיעות הכללי והיא מותאמת לפציעות הספורט שעשויות להתרחש בסוג התחרות שאתם משתתפים בה.

מגוון פתרונות לביטוח ספורטאים

לסיכום, אם אתם עתידים להשתתף בתחרות ספורט בענף מסוים כחובבים, חשוב שתבדקו את הדרישות לביטוח של מארגני התחרות. יש לשתף את סוכן הביטוח בדרישות אלו ולציין האם אתם ספורטאים חובבים או ספורטאים מקצועיים המקבלים תשלום, על מנת שסוכן הביטוח יוכל להתאים לכם את הפוליסה הנכונה.

חשוב לציין שישנו סל ביטוחים רחב אופציונאלי לביטוח ספורטאים הכולל בין היתר כיסוי לביטוח תאונות אישיות, ביטוח בריאות לספורטאים, ביטוח מחלות, אובדן כושר עבודה ועוד. חשוב לצייין שמומלץ לרכוש ביטוח שיגן עליכם גם בתקופת שגרת האימונים ושיכלול כיסויים משלימים כגון: יעוץ מהיר מול רופא מומחה לבחירתכם, גישה לבדיקות אבחנתיות כמו MRI / אולטרסטאונד, CT וכד' לאבחון פציעות, גישה לטיפולים משלימים כמו עיסוי ספורטאים, דיקור סיני, שיטת טווינה וכד'. 

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם סוכני הביטוח המקצועיים שלנו במרכז למקצועות הספורט, אשר להם הידע והניסיון בהתאמת פוליסות ביטוח להשתתפות בתחרות ספורט.

ביטוח ספורטאים - המלצות ספורטאים
ביטוח למאמני כושר

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן