ביטוח אופניים

העיסוק ברכיבה על אופניים מהווה סיכון שאי אפשר להתעלם ממנו. בדקו איך תוכלו לבטח את עצמכם.

אנו מתמחים בביטוח לרוכב האופניים ואופניים עצמם

מעוניינים בביטוח אופניים? אתם במקום הנכון. אנחנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט והטיפול האלטרנטיבי מבטחים במשך שנים את ענף הרכיבה בישראל. בין אם אתם רוכבים חובבנים או מקצוענים, כאשר אתם יוצאים לאימון רכיבה אתם צריכים גיבוי של פוליסת ביטוח שתתאים לכם. רוכבי אופניים רבים אינם מודעים כלל לפוליסות הביטוח השונות. ביטוח אופניים מגן על הרוכב בפני מקרים הבאים: גניבה, נזק פיזי של האופניים, פגיעה ופיצוי הרוכב בעקבות תאונה, ביטוח צד ג' לאופניים ועוד.

אנו מציעים ביטוח אופניים בתחומים הבאים:

ביטוח אופניים

ביטוח אופניים חשמלים | ביטוח צד שלישי לרוכב

מספר התאונות בשנים האחרונות בהם מעורבות אופניים חשמליות עולה בעשרות אחוזים בכל שנה. ביטוח אופניים חשמליים מגן על הרוכב בפני תביעות שיוגשו נגדו ומאפשר רכיבה בראש שקט.

ביטוח אופניים

ביטוח אופניים למדווש- גניבה, תאונה ונזקי רכיבה

אופניים יכולים להיות עסק לא זול. בשביל זה חשוב לבטח אותם בביטוח מתאים. ביטוח לאופניים מגן על הרוכב גם בפני תביעות צד ג', פציעות גוף, נזק לשלדת האופניים ועוד.

ביטוח רכיבה תחרותית בארץ ובחו"ל

ביטוח רכיבה תחרותית בארץ ובחו"ל

רכיבה באירוע ספורט שונה מאוד מרכיבה פרטית מאחר והיא יותר אינטנסיבית ומסוכנת. לכן יש צורך בביטוח מיוחד. אנו מבטחים רוכבים בתחרויות ספורט / ביטוח לרוכבים בחו"ל וביטוח במירוצים.

ביטוחי אופניים נוספים:

חיפוש

ביטוח צד שלישי לאופניים

לצערנו תאונות אופניים שמעורבים בהם נפגעים מתרחשות על בסיס יום יומי. חשוב לדעת שבמידה ויש אשמה ורשלנות מצד הרוכב – הוא יהיה חשוף לתביעות בגין אותם נזקי גוף או רכוש אותם הוא גרם. 

מאחר ואין חובה לבטח את האופניים בביטוח חובה (פגיעות גוף) נוצר "חלל" שאותו חשוב למלא באמצעות ביטוח צד ג' יעודי לרוכב האופניים. במסגרת הביטוח, במידה ותוגש תביעה כנגד הרוכב הפוגע -חברת הביטוח תעמוד לצד הרוכב ותוכל למנוע ממנו הוצאות של מאות אלפי שקלים.

למה לבטח דרכנו?

מקצוענים

אנו באנגלמן ביטוח מתמחים בביטוח ענף הרכיבה ומלווים מאות רוכבים בכבישים, מסלולי אופניים מירוצים בארץ ובחו"ל במשך שנים רבות.

מכירים את הענף

לאחר עבודה עם מאות רוכבי אופניים. אנו מכירים נפשם של הרוכבים, מה מניע אותם בבוקר ומה באמת חשוב להם. תנו לנו לדאוג לכם כדי שתוכלו לדאוג לדברים החשובים

התאמה אישית לתוכנית הביטוח

ביטוח הוא כמו חלפיה אישית, כל רוכב מחזיק בזוג אופניים שונות ובשווי שונה. בנוסף, חשוב להבדיל בין רכיבה מקצועית וחובבנית. אנו יודעים "לתפור" פוליסה יחודית לכל רוכב.

ביטוח אופניים

מלאו את הטופס לקבלת הצעה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן