ביטוח אופניים למדווש

אנו מציעים פוליסה ייחודית הנותנת מענה לכל המקרים "הפחות נעימים" שיכולים להתרחש ברכיבת אופניים בכביש או בשטח וביטוח ייעודי לרוכב האופניים עצמו.

ביטוח האופניים הינו במסגרת ביטוח תכולת דירה

הערה חשובה – פוליסת "למדווש" בהראל איננה קיימת יותר.

בכדי לתת פתרון לביטוח אופניים בפני גניבה, ונזק עליכם לבטח את האופניים כחלק מתכולת הדירה וביחד עם שאר חפצי דירתכם. פוליסה זו יכולה להתחיל מעלות של 1,090 ש"ח ומעלה לשנה. (תלוי בשווי האופניים ויתר תכולת ביתכם)

למשרדנו ניסיון רב במתן פתרונות לביטוחי תכולה של ספורטאים. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

ביטוח גניבת אופניים ונזקי אופניים

רכיבה על אופניים הינה אחת מפעילויות הספורט הכי מהנות. הרכיבה על אופניים מתאימה לכולם, גברים, נשים וילדים ומבוגרים. ענף ספורט מדהים זה מתפתח ללא הפסקה לכן, הצורך במציאת פתרונות ביטוח מתאימים לא מן הנמנע.


תאונה – בימינו יש מגוון עצום של דגמי אופניים. החל מאופניים בדרג נמוך בשווי 1,000-2,500 ₪ ועד אופני "פול קרבון" שעולות מעל 10,000 ₪. במסגרת תאונה ברכיבה, האופניים חשופים לנזקים גבוהים המצריכים תיקון או החלפה של הדגם. ביטוח אופניים נותן מענה מושלם לבעיה זו.

גניבה ופריצה – ביטוח זה נותן לבעל הפוליסה פיצוי כספי מוסכם בעקבות גניבת האופניים. ניתן לבטח בפני גניבה עד לסכום שסוכם מראש עם חברת הביטוח והביטוח כולל גם גניבת חלקי אופניים. חשוב לציין שיש להקפיד על נעילת האופניים בהתאם לתנאי הפוליסה בכדי למנוע מצב של חוסר כיסוי ביטוחי.

כיסוי לנזקי טבע ואש – כמו שאר תכולת הבית גם האופניים חשופים לנזקים כמו רעידת אדמה, שטפונות ונזקי מים ונזקי שריפה. במסגרת הביטוח תוכלו לכסות את האופניים כנגד נזקים אלה בסכום מוסכם מראש.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית
מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

ביטוח צד ג' לאופניים

במסגרת רכיבה על אופניים פעמים רבות קורות תאונות בהם ישנה התנגשות של הרוכב ברכוש או בגוף של אדם אחר. במידה ונגרם נזק כלפי צד שלישי, חשוף הרוכב לתביעה בגין רשלנות וישנה אפשרות כי יחוייב בתשלום בגין הנזק שנגרם. ככל שגבול האחריות יהיה גבוה יותר כך גם הכיסוי הביטוחי. במסגרת הרחבת ביטוח הרחבת ביטוח הדירה לכיסוי אופניים תוכלו לקבל ראש שקט ברכיבה בכל הארץ.

ביטוח תאונות לרוכב האופניים

רוכבי אופניים רבים מחפשים כיסוי כנגד פציעות. אנו מספקים פתרונות לביטוח תאונות אישיות לספורטאים חובבים (ללא שכר ולא כולל תחרויות) לפרטים נוספים פנו אלינו/

בכל שאלה אל תהססו לפנות אלינו

אנחנו מתמחים במשרדינו בביטוח אופנים וביטוחי ספורט שונים. בין היתר אנו מבטחים תחרויות ספורט, ביטוח נסיעות לחו"ל לתחרויות, ביטוחי קבוצות וביטוחי מאמני רכיבה.

פנו אלינו ונשמח לעזור.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

מלאו את הטופס לקבלת הצעה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן