ביטוח אופניים למדווש

אנו מציעים פוליסה ייחודית הנותנת מענה לכל המקרים "הפחות נעימים" שיכולים להתרחש ברכיבת אופניים בכביש או בשטח וביטוח ייעודי לרוכב האופניים עצמו.

ביטוח גניבת אופניים / ביטוח תאונות אופניים

רכיבה על אופניים הינה אחת מפעילויות הספורט הכי מהנות. הרכיבה על אופניים מתאימה לכולם, גברים, נשים וילדים ומבוגרים. ענף ספורט מדהים זה מתפתח ללא הפסקה לכן, הצורך במציאת פתרונות ביטוח מתאימים לא מן הנמנע.

 תאונה – בימינו יש מגוון עצום של דגמי אופניים. החל מאופניים בדרג נמוך בשווי 1,000-2,500 ₪ ועד אופני "פול קרבון" שעולות מעל 10,000 ₪. במסגרת תאונה ברכיבה, האופניים חשופים לנזקים גבוהים המצריכים תיקון או החלפה של הדגם. ביטוח אופניים נותן מענה מושלם לבעיה זו.

גניבה – ביטוח זה נותן לבעל הפוליסה פיצוי כספי מוסכם בעקבות גניבת האופניים. ניתן לבטח בפני גניבה עד לסכום של 30,000 ₪ והביטוח כולל גם גניבת חלקי אופניים.

צור קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
מדיניות פרטיות |תקנון האתר

ביטוח אופניים למדווש בחו"ל

במסגרת ביטוח למדווש ניתן לבטח את האופניים שלכם גם בחו"ל. ניתן גם לבטח את עצמכם בתחרויות ספורט בין לאומיות. למשרדנו פתרונות מיוחדים בתחום זה – פנו אלינו לקבלת הסבר נוסף.

ביטוח צד ג' לאופניים

במסגרת רכיבה על אופניים פעמים רבות קורות תאונות בהם ישנה התנגשות של הרוכב ברכוש או בגוף של אדם אחר. במידה ונגרם נזק כלפי צד שלישי, חשוף הרוכב לתביעה בגין רשלנות וישנה אפשרות כי יחוייב בתשלום בגין הנזק שנגרם. ככל שגבול האחריות יהיה גבוה יותר כך גם הכיסוי הביטוחי.

ביטוח תאונות לרוכב האופניים

במסגרת תוכנית הביטוח ניתן לרכוש הרחבה לביטוח תאונות אישיות המכסה מוות או נכות מתאונת דרכים  והחזר עבור הוצאות רפואיות עקב תאונת אופניים. ניתן לרכוש הרחבה לקבלת פיצוי חד פעמי או קיצבה חודשית בעבור מצב סיעודי שנגרם בעקבות התאונה.

ביטוח האופניים הינו במסגרת ביטוח תכולת דירה

הערה חשובה – פוליסת "למדווש" בהראל איננה קיימת יותר.

בכדי לתת פתרון לביטוח אופניים בפני גניבה, נזק עליכם לבטח את האופניים כחלק מתכולת הדירה וביחד עם שאר חפצי דירתכם. פוליסה זו יכולה להתחיל מעלות של 350 ש"ח ומעלה לשנה. (תלוי בשווי האופניים ויתר תכולת ביתכם)

למשרדנו ניסיון רב במתן פתרונות לביטוחי תכולה של ספורטאים. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

בכל שאלה אל תהססו לפנות אלינו

אנחנו מתמחים במשרדינו בביטוח אופנים וביטוחי ספורט שונים. בין היתר אנו מבטחים תחרויות ספורט, ביטוח נסיעות לחו"ל לתחרויות, ביטוחי קבוצות וביטוחי מאמני רכיבה.

פנו אלינו ונשמח לעזור בכל שאלה

ביטוחים נוספים קשורים:

ביטוח אופניים

ביטוח אופניים חשמליים

ביטוח מאמן רכיבה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
מדיניות פרטיות |תקנון האתר