ביטוח בריאות לספורטאים

ביטוח ייחודי שמסייע לספורטאים לחזור לשגרה לאחר פציעה . ביטוח בריאות ייעודי שמבין ספורטאים.

גופם של ספורטאים ומאמנים הוא מקדשם, שכן הוא הכלי שבאמצעותו הם מייצרים את פרנסתם. במהלך פעילויות הספורט השונות שהם מבצעים, הם עלולים להיפצע ולגרור את עצמם לטיפולים חוזרים ונשנים שפוגעים במקור הפרנסה.

מסיבה זו, איכות הטיפול שמקבל הספורטאי היא חשובה מאוד וגם זמינותו, שכן יש פציעות שלא סובלות דיחוי ומחייבות טיפול מהיר על מנת שיוכל הספורטאי לחזור לפעילות.

ביטוח בריאות לספורטאים

ביטוח בריאות לספורטאים ומאמנים

בריאות טובה היא המפתח לחיים טובים ומאושרים אצל כל בני האדם באשר הם. אצל ספורטאים המשפט הזה מקבל משמעות אפילו יותר גדולה, שכן בריאות טובה, איתנה ותקינה היא דבר מחייב על מנת שיוכלו לעסוק במקצוע שלהם.

הידיעה שיש לכם מי שיכסה את הטיפול בכם במצב בריאותי מאתגר, חס וחלילה, עוזרת לשקט הנפשי של כל אחד מכם. הידיעה שאם מתרחש מצב חירום, יש לכם את סכומי הכסף הגדולים כדי לקבל טיפול הולם. כל אלו כלולים בתוך ביטוח הבריאות לספורטאים במצבו הבסיסי ללא הרחבותיו.

חברות הביטוח כיום לא מסתפקות רק בהצעת ביטוח הבריאות הבסיסי, לנוכח מקרים רבים שבהם ספורטאים היו זקוקים לכיסוי של שירותים נוספים אשר א ינם כלולים בחבילת הבסיס.

כיום חברות הביטוח מציעות לספורטאים הרחבות בתוספת תשלום המציעות כיסויים אמבולטוריים ייעוציים אצל רופאים מומחים ואבחונים מהירים בבתי החולים הפרטיים.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית
מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

ביטוח בריאות לספורטאים, הדרך שלכם לדאוג לפרנסה שלכם

לצערנו, מערכת הבריאות הממלכתית וקופות החולים לא מצליחות לעמוד כיום בעומס, במיוחד בתקופה זו, כאשר אנו נמצאים בתקופת פוסט קורונה. התורים ארוכים וההמתנה לשירותים בסיסיים אורכת זמן רב ואינה מתאימה עבור ספורטאים ומאמנים שזקוקים לטיפול איכותי ומיידי.

 

חבילות ביטוח בריאות פרטי לספורטים ולעוסקים בספורט

מתוקף הצורך הניכר בשירותי בריאות איכותיים ומהירים אצל העוסקים בספורט והכרותינו העמוקה עם תחומי הספורט השונים, בנינו בסוכנות חבילת ביטוח ייחודית לספורטאים ומאמנים שעונה בדיוק על הצרכים הרלוונטיים להם. אלו עיקרי החבילה:

שירות אבחון מהיר

זהו כיסוי המאפשר לכם לקבל שירותי אבחון מהיר של מחלות ובעיות רפואיות אצל רופאים מומחים פרטיים ובתי חולים פרטיים. היתרון בכיסוי זה, זו האפשרות לקבל תור לאבחון מבלי להמתין זמן רב.

איכות האבחון יחד עם הזמינות הגבוהה הופכים את הכיסוי הזה למצרך חשוב מאוד עבור ספורטאים.

שירותים רפואיים שאינם מצריכים אשפוז (שירותים אמבולטוריים)

שירותים רפואיים אמבולטוריים, הינם שירותים רפואיים שאינם במסגרת אשפוז כמו: חוות דעת רפואית, בדיקות דימות מגוונות, בדיקות אבחנתיות וייעוץ עם רופאים מומחים. כיסוי זה יאפשר לכם לקבל את השירותים הללו בהשתתפות של הביטוח לפי התנאים הכתובים בפוליסה.

רפואה משלימה

ספורטאים רבים נעזרים בשירותים שמציעה הרפואה המשלימה כאשר הם נפצעים. בין השירותים נמצאים מגוון עיסויים וטיפולי דיקור שיכולים לסייע מאוד בהחלמתם.

ביטוח לרפואה משלימה יאפשר לכם לקבל כיסוי כספי בעבור מגוון טיפולים חשובים והכרחיים.

ביטוח השתלות

מכיוון שישראל היא מדינה קטנה בה אוכלוסיות רבות אינן תורמות איברים נוצרים מצבים בהם אנשים רבים ממתינים להשתלה דחופה ולעיתים לצערנו נפטרים מבלי לקבל את האיבר הנחוץ. ביטוח השתלות בחו"ל פותח את הדלתות למרכזי השתלות בכל העולם ובכך מקצר משמעותית את זמני ההמתנה. הביטוח מאפשר לבצע את הניתוח בארץ או בחו"ל ובמקרה השתלה גם גמלת החלמה חודשית.​

ביטוח ניתוחים בחו"ל

מצבים רפואיים מסוימים לעיתים יצריכו פרוצדורה ניתוחית שלא מבוצעת בארץ. עלות ניתוחים בחו"ל היא גבוהה מאוד, בשל העובדה כי אינה כלולה בביטוח הממלכתי שאתם זכאים לו בישראל. כמו כן, מצטרפות לעלות הניתוח גם עלויות טיסה ושהייה בחו"ל ואפשר לומר כי מדובר בעשרות ומאות אלפי שקלים שלרוב האנשים אין בנמצא. ביטוח ניתוחים בחו"ל יכסה את עלויות הניתוח ועלות ההוצאות הנלוות אליו.

ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח בארץ

ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח בארץ הוא כיסוי המאפשר לכם לבצע ניתוחים פרטיים שאינם תלויים בשירותי הרפואה הציבוריים. עבור ספורטאים מדובר בכיסוי הכרחי, שכן הוא מאפשר לכם ביצוע הליך פרטי, איכותי ובזמינות גבוהה. כיסוי זה יאפשר כיסוי הוצאות הניתוח וכיסוי הוצאות הקשורות בניתוח והתייעצויות עם רופא מומחה פרטי.

ביטוח תרופות ותרופות בהתאמה גנטית

בכל שנה קובע משרד הבריאות רשימה של תרופות שכלולות בסל הבריאות. לרוב, לא מדובר על התרופות היקרות שיש בהן שימוש יותר נמוך באוכלוסייה. תרופות אלו הן מצילות חיים במקרה של מחלות קשות והן מותאמות לעיתים באופן גנטי במיוחד עבור המטופל הספציפי. ​

שאלות תשובות:

ביטוחי הבריאות של קופות החולים מכילים כיסויים עבור ניתוחים ותרופות הכלולות בסל הבריאות הציבורי שנקבע על ידי משרד הבריאות. מדובר בכיסוי מצומצם שאינו כולל תרופות וניתוחים מיוחדים שהינם יקרים מאוד. ביטוח הבריאות הפרטי מאפשר לכם לקבל כיסויים בעבור ניתוחים שאינם בסל ותרופות מיוחדות שלא נכללות. כמו כן, הוא מאפשר לכם להוסיף הרחבות לביטוח המכסות שירותים רפואיים פרטיים נוספים.

ביטוח הבריאות של קופות החולים הוא אינו ביטוח מספק והוא כולל בתוכו כיסויים מאוד מצומצמים. מצבים רפואיים הם אינם דבר שניתן לצפות ועליכם לדעת שאתם מכוסים רפואית גם כאשר חלילה מדובר במחלה קשה מאוד, תרופות שאינן נמצאות בסל, ניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל ושירותי רפואה איכותיים בזמינות גבוהה.

גופם של ספורטאים ומאמנים הוא כלי העבודה שלהם ובאמצעותו הם מייצרים את פרנסתם. מחלה קשה או פציעה חלילה, עשויים להשבית אותם מעבודתם לתקופות ממושכות. טיפול מיידי ומהיר באמצעות הרפואה הפרטית וכיסוי באמצעות הביטוח, הן על הטיפול והוצאותיו והן למשפחה שנותרה ללא מפרנס עיקרי, יאפשר להם שקט נפשי במצבים אלו.

אם אתם מאמנים או ספורטאים, זוהי הזמנה עבורכם.

זה הזמן לדאוג לבריאות שלכם ולעסק שלכם באמצעות ביטוח רפואי עבור ספורטאים או מאמנים אצלנו במרכז לביטוח למקצועות הספורט.

 

זה הזמן להבין כי ביטוחי הבריאות הממלכתיים הם טובים, אך אינם מספקים את הצרכים שלכם כבעלי עסק בתחומי הספורט. ביטוח רפואי לספורטאים יעניק לכם את הכיסויים שאתם הכי זקוקים להם במגוון מצבים רפואיים ומצבים של אובדן כושר עבודה.

 אנו במרכז לביטוח למקצועות הספורט, מכירים היטב את תחומי הספורט השונים, יודעים אילו סיכונים עומדים בפניכם ומהם צורכי הביטוח שיעניקו לכם שקט נפשי. זה הזמן ליצור קשר עם סוכני הביטוח המומחים שלנו ולהבטיח לעצמכם ביטוח רפואי המיועד באופן מדויק לתחום שבו אתם עוסקים.

ספורטאים ממליצים

ביטוח למאמני כושר

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן