ביטוח ניתוחים בארץ ובחו"ל

לא אחת אנו שומעים על מקרים בהם אנשים אשר נדרשו להליך ניתוח נאלצו להמתין חודשים רבים במסגרת מערכת הבריאות הציבורית.

ביטוח ניתוחים בארץ ובחו"ל מאפשר לך את חופש הבחירה. הבחירה במנתח, במקום הניתוח והחשוב מכל בזמינות הניתוח. למדו עוד כיצד ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח לספורטאים יוכל לסייע לכם לחזור לשגרה בצורה המהירה ביותר.

מהו ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח בפוליסת ביטוח הבריאות של ספורטאים?

ביטוח הבריאות של הספורטאים מעניק מגוון כיסויים, בניהם ביטוח ניתוחים בארץ ובחו"ל וטיפולים מחליפי ניתוח שבו ספורטאים רבים משתמשים במיוחד במעטפת השירותים האורתופדיים, שכן רוב הפציעות שלהם קשורות בתחום זה.

מרבית הפוליסות יבואו לידי ביטוי תחת התחום האורתופדי באמצעות טיפולים וניתוחים כמו: החלפת ברך, החלפת מפרק ירך, טיפולים וניתוחים עבור רצועות הברכיים, ניתוח מיניסקוס, טיפול בפריצת דיסק שימוש באביזרים לקיבוע וייצוב עמוד השדרה, פלטות מתכת לאיחוי שברים, עוגנים לניתוח כתף וגם מגוון טיפולים נוספים הקשורים בתחומים אחרים כמו טיפולי עיניים, טיפולי כאב וטיפולי קרדיולוגיה.

מדובר בכיסויים חשובים והכרחיים שיכולים לסייע רבות לספורטאי בהחלמה מפציעות וכמובן להחזיר אותו לתפקד בעבודתו ובענף הפעילו הספורטיבי שלו בצורה המיטבית והמהירה ביותר.

מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

מדוע כדאי לוודא שיש כיסוי ניתוחים במסגרת ביטוח הבריאות הפרטי?

העומס במערכת הבריאות הציבורית בכלל ובבתי החולים בפרט גדול מאוד עד בלתי נסבל. עקב כך, אין מפתיע שאדם שצריך לעבור הליך ניתוחי פשוט או מורכב יותר ייאלץ להמתין מספר רב של חודשים על מנת לבצע את ההליך דרך קופת החולים (מערכת הבריאות הציבורית העמוסה לעייפה).

במקרים רבים דחית מועד הניתוח תחמיר את מצבו של האדם ועלולה להביא להידרדרות במצבו הבריאותי. במסגרת כיסוי הניתוחים ומחליפי הניתוח בארץ ובחו"ל, זכאי המבוטח לבחור:
1. את תאריך הניתוח
2. את מקום הניתוח -בית חולים פרטי
3. את המנתח- מתוך רשימה רחבה של מנתחים – בארץ ובחו"ל.

בנוסף הביטוח משלם בעבור הוצאות נלוות לניתוח לדוגמא: אביזרים רפואיים, הוצאות אשפוז, יעוץ מקדים ניתוח, יעוץ לאחר ניתוח, טיפולי שיקום ועוד.

ביטוח ניתוחים לספורטאים

שאלות תשובות:

עולם הרפואה והטכנולוגיה הרפואית מתקדם בצעדי ענק עד למצב בו קופות החולים אינן עומדות בקצב הפיתוח המואץ. הגישה של עולם הרפואה בעשור וחצי האחרונים היא להימנע ככל האפשר מניתוחים פולשניים ולנסות לאפשר פתרונות חליפיים שאינם מחייבים כניסה לניתוח.

בחו"ל קיימים מנתחים בעלי ניסיון רחב בהליכי ניתוח מסוימים שבארץ אין להם מענה או שהשכיחות שלהם יותר קטנה והניסיון הוא מועט. בנוסף, לפעמים מטופלים חייבים לבצע ניתוחים מסוימים בחו"ל ולא במערכת הבריאות הישראלית בשל הטכנולוגיות החדישות שעדיין לא מצאו את דרכן לישראל. האפשרות לבצע פרוצדורות ניתוחיות בחו"ל מאפשרת למטופלים קבלת שירותי רפואה מתקדמת שנוסתה כבר עשרות ומאות פעמים במדינות עם אוכלוסייה גדולה יותר.

 

הרפואה המתקדמת בישראל כבר הכניסה מגוון פתרונות חליפיים המתבצעים בארץ, אך הרוב המוחלט מתקיים בחו"ל במדינות כמו ארה"ב, קנדה וגרמניה. כל הטיפולים החליפיים הינם טיפולים אשר עולים סכומי עתק שהאדם הפשוט יתקשה לשלם בעבורם. בדיוק בשביל טיפולים אלו נועד הכיסוי הביטוחי "טיפולים ומחליפי ביטוח בארץ ובחו"ל.

טיפולים מחליפי ניתוח הינם טיפולים שנועדו להחליף ניתוחים מסוימים ולהשיג את אותה המטרה. כך לדוגמא, בשנים האחרונות מעדיפים לבצע טיפולים רדיואקטיביים בגידולים בערמונית במקום לבצע ניתוח להוצאתם. כיום לטיפולים מחליפי ניתוח יש כיסוי הרחבה לפוליסת ביטוח הניתוחים הפרטית המאפשרת מימון של הטיפולים בארץ או בחו"ל כולל הוצאות הקשורות בכך.

עלויות ניתוחים בחו"ל הינן עלויות גבוהות מאוד בעבור הניתוח ובעבור ההוצאות שסובבות אותו כמו כרטיסי הטיסה למטופל ולמלווה, הוצאות אשפוז לאחר הניתוח, שהייה במלון, אוכל ועוד הוצאות רבות שיכולות להגיע למאות אלפי דולרים ויותר. אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט יודעים ליצור עבורכם פוליסת ביטוח בריאות ללא תקרת כיסוי הכוללת בתוכה את כל ההוצאות הנדרשות לניתוחים בארץ ובחו"ל.

כן! טיסה, הוצאות שהיה (בית מלון) וכמובן את ההוצאות הרפואיות. הביטוח כולל גם הוצאות בעבור מלווה הטס עם המבוטח לחו"ל.

חשוב לדעת כחלק מהכיסוי הביטוחי, ברוב הפוליסות מקבלים גם מעטפת הוצאות כמו הטסת רופא מומחה מחו"ל לארץ במקרים רפואיים שבהם לא ניתן להטיס את המטופל.

טיפול זה הוא טיפול שמטרתו להשיג תוצאות זהות ולעיתים טובות יותר מזה של ניתוח אך ללא פעולה פולשנית.

ידוע לכולם שניתוחים גוררים עמם סיכונים נוספים במיוחד עקב השימוש בהרדמה וסיכוני זיהום. ולכן, חברות הביטוח מאפשרות בפוליסת הניתוחים טיפולים חדשניים (ולעיתים יקרים יותר) על מנת למנוע מהמבוטח הליך ניתוחי הכולל פגיעה בגוף והחלמה ארוכה.

ספורטאים ואנשים שעוסקים בספורט כמשלח יד נמצאים בסיכון גבוהה לפציעה מאשר שאר האוכלוסיה. לכל פציעת ספורט יש את הטיפול הניתוחי שאליו יפנה אתכם הרופא רק אם אין ברירה ויש המון טיפולים חליפיים אשר מציעים פתרונות מצוינים. לא משנה אם מדובר בניתוח או בטיפול חליפי, העלויות הן גבוהות מאוד ואותו ספורטאי או האדם שעוסק בספורט לא יוכלו בזמן זה לשוב לעבודתם ולכלכל את משפחתם. ביטוח ניתוחים בארץ בחו"ל בא לסייע ולממן את הטיפול עצמו ואת ההוצאות הנלוות לו.

אם אתם ספורטאים או עוסקים בספורט לצורך מחייתכם או שאתם ספורטאים חובבים, הרי שאתם חייבים לדאוג לפוליסת ביטוח בריאות לספורטאים הכוללת גם ביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח. פוליסה מורחבת זו תאפשר לכם לדאוג לסיוע במימון טיפולים אלו במידה וחלילה תזדקקו להם ולישון בראש שקט שיש מי שעומד לעזרתכם במצב כזה.

אנו במרכז לביטוח למקצועות הספורט מודעים לחשיבות הביטוח זה עבור ספורטאים והעוסקים ספורט ולכן אנו עושים הכל על מנת להתאים לכם את הפוליסה המדויקת ביותר עבורכם.

ביטוח בריאות - המלצות ספורטאים
ביטוח למאמני כושר

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן