ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר

המרכז לביטוח מקצועות הספורט מספק פתרונות מגוונים לרוב ענפי הספורט ומקצועות האימון במדינת ישראל. ביטוח מאמנים מתאים, יוצר עבורכם שקט נפשי, מאפשר לכם להסיר את הדאגות המקצועיות המטרידות אתכם ומקנה לכם את האפשרות להתמקד בדברים החשובים באמת בחייכם.

הגיע הזמן לאמן בלי חשש! למדו הכל במרכז המידע שלנו.

ביטוח אחריות מקצועית למאמנים - לשקט נפשי מול המתאמנים

מעוניינים בביטוח עסקי? הגעתם למקום הנכון. אנחנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט והטיפול האלטרנטיבי יודעים לתת לכם את הפתרון המקצועי ביותר, בשקיפות, באמינות ובמחיר הוגן.

כאשר אתם יוצאים לעבודה אתם צריכים לדעת שיש מאחוריכם פוליסת ביטוח שתתאים לעיסוק שלכם. רבים ממאמני הכושר מחזיקים בכיסוי ביטוחי לא הולם ושאינו תואם להסמכה שלהם בצורה אופטימלית. ביטוח למדריכי ספורט שנעשה בצורה נכונה יכול לחסוך תביעות לא מאושרות מצד חברות הביטוח והמון עוגמת נפש.

אצלנו ניתן לבטח מאמנים ופעילויות ספורט בתחומים הבאים:

ביטוח למאמן כושר אישי

ביטוח מאמן חדר כושר ואימוני כושר אישיים

אחד מהביטוחים הנפוצים ביותר בעולם הספורט הוא ביטוח מאמן חדר כושר ומאמן אישי שפועל בחוץ, בפארקים, בתי לקוחות וכד'

ביטוח מדיריכי פילאטיס

ביטוח מאמני פילאטיס

מדריכי פילאטיס צריכים לעמוד בדרך כלל מול קבוצות גדולות של מתאמנים וקיים קושי מיוחד לוודא שכל המתאמנים עושים את התנועות כראוי. בשנים האחרונות הצורך בביטוח הולך וגובר.

ביטוח מאמני יוגה

ביטוח למדריכי יוגה

יוגה הינו ענף תנועה אצילי בו האדם מגלה גמישות מיוחדת ומגיע להישגים מרשימים. עם זאת קיימם חשש מפציעות של מתאמנים שכן לעיתים מופעל לחץ עודך על המפרקים. כנסו ולמדו עוד איך לבטח.

ביטוח מאמן ריצה

ביטוח למדריכי ריצה

קיימים סיפורים רבים על פציעות רצים - בעיקר עקב נפילות, פציעות אורטופדיות, אי הקפדה על סרגל מאמצים נכון ומכות חום. ביטוח למאמן ריצה שומר על המאמן במקרי תביעות.

ביטוח למדריכי ספינינג

ביטוח למאמני ספינינג

ביטוח אחריות מקצועית למאמני ספינינג מכסה תביעות נזיקין בגין טענה לרשלנות של המדריך במהלך אימון ספינינג. למדו עוד כיצד להגן על עצמכם בפני תביעות של מתאמנים.

ביטוח מדריך אומנויות לחימה

ספורט זה עתיר סיכון שכן פציעות המתאמנים שבו מאוד שכיחות. אנו מבטחים מאמני קרב מגע, ג'ודו, קארטה, אגרוף תאילנדי, אומניות לחימה משולבות ועוד.

ביטוחי מאמני כושר נוספים:

חיפוש

תביעות נגד מאמני כושר - כך תהיו מוכנים

לצערנו בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר תביעות נגד מאמני כושר. כאשר אתם מייעצים למתאמנים שלכם או מבקשים מהם לעשות תנועה אשר גרמה להם בצורה ישירה או עקיפה לנזק אתם חשופים לתביעת רשלנות.
ביטוח מאמני כושר מבטיח לכם שקט נפשי לשנים קדימה.

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור:

ביטוח למאמני כושר
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

שאלות תשובות:

מחיר ביטוח למאמנים יכול להתחיל מ-690 ש"ח לשנה לכיסוי הבסיסי ביותר ועד ל3,000 ש"ח ולעיתים אף יותר כאשר מדובר במקצועות ספורט בעלי סיכון מוגבר.

מחיר ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר ומדריכי ספורט מושפע מהבאים:

  • גובה הכיסוי הביטוחי (גבול אחריות בפוליסה) – ככל שסכום הביטוח יהיה גבוה יותר כך גם המחיר יעלה בהתאם.
  • סיכון המקצוע ואופי האימון כך לדוגמה – עיסוק ביוגה בעיני חברת הביטוח יותר "בטוח" מעיסוק באומנויות לחימה ולכן לרוב תתמחר את הסיכון בהתאם.
  • ניסיון תביעות של המאמן – במידה והיה למאמן נזק בעבר בו מתאמן הגיש כנגדו תביעה, חברת הביטוח עשויה לבקש תוספת פרמיה או לדחות את קבלת המאמן לביטוח.
  • סיכונים ואופי פעילות מיוחד – אימון של קבוצות גדולות באופן מיוחד, מחזור פעילות גבוה וכד'.

התשובה היא שגם וגם. במידה ואתם מאמנים שכירים בחדר כושר לדג׳ ומתאמן נפצע במהלך המשמרת שלכם, אותו מתאמן יוכל להגיש תביעה גם נגד המכון וגם כנגדכם.  גם אם למכון הכושר יש ביטוח צד ג' ואחריות מקצועית זה לא אומר בהכרח שתכוסו בתביעה אישית כנגדכם ולכן על כל מדריך ספורט עצמאי או שכיר להחזיק בפוליסת ביטוח למדריכי ספורט.

על מנת לרכוש ביטוח אחריות מקצועית למאמנים ולעמוד בתקנים תדרשו לבאים:

  • על המדריך להחזיק תעודת מדריך ספורט ממוסדר המוכר על ידי משרד הספורט.
  • על המדריך להחזיק תעודת עזרה ראשונה בתוקף.
  • על המאמן להחתים את המתאמן על הצהרת בריאות או את הוריו (במידה והמתאמן מתחת לגיל 18).
  • תנאים נוספים בהתאם לאופי העיסוק ועל פי הנחיות חברת הביטוח.

התשובה היא לא – על פי סעיף 2 ו-4 של חוק הספורט, כל מדריך ומאמן נדרש להחזיק בתעודה ממקום שהוסמך על ידי משרד הספורט וכן תעודת עזרה ראשונה בתוקף. חברות הביטוח מציעות כיסוי רק כאשר המדריך עומד בדרישות החוק.

המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן