הגיע הזמן לאמן ובלי חשש

המרכז לביטוח מאמנים מספק פתרונות מגוונים לרוב ענפי הספורט ומקצועות האימון במדינת ישראל. ביטוח מאמנים מתאים, יוצר עבורכם שקט נפשי, מאפשר לכם להסיר את הדאגות המקצועיות המטרידות אתכם ומקנה לכם את האפשרות להתמקד בדברים החשובים באמת בחייכם.

זכרו, ההצלחה של המתאמנים שלכם זו הצלחתכם!

ביטוח מאמנים - לשקט נפשי מול המתאמנים

מעוניינים בביטוח עסקי? הגעתם למקום הנכון. אנחנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט והטיפול האלטרנטיבי יודעים לתת לכם את הפתרון המקצועי ביותר, בשקיפות, באמינות ובמחיר הוגן. כאשר אתם יוצאים לעבודה אתם צריכים לדעת שיש מאחוריכם פוליסת ביטוח שתתאים לעיסוק שלכם. רבית מהמטפלים מחזיקים בכיסוי ביטוחי לא הולם ושאינו תואם להסמכה שלהם בצורה אופטימלית. ביטוח שנעשה בצורה נכונה יכול לחסוך תביעות לא מאושרות מצד חברות הביטוח והמון עוגמת נפש.

אצלנו ניתן לבטח מאמנים ופעילויות ספורט בתחומים הבאים:

ביטוח למאמן כושר אישי

ביטוח מאמן חדר כושר ואימוני כושר אישיים

אחד מהביטוחים הנפוצים ביותר בעולם הספורט הוא ביטוח מאמן חדר כושר ומאמן אישי שפועל בחוץ, בפארקים, בתי לקוחות וכד'

ביטוח למאמני פילאטיס

ביטוח מאמני פילאטיס

מדריכי פילאטיס צריכים לעמוד בדרך כלל מול קבוצות גדולות של מתאמנים וקיים קושי מיוחד לוודא שכל המתאמנים עושים את התנועות כראוי. בשנים האחרונות הצורך בביטוח הולך וגובר.

ביטוח מאמני יוגה

ביטוח למדריכי יוגה

יוגה הינו ענף תנועה אצילי בו האדם מגלה גמישות מיוחדת ומגיע להישגים מרשימים. עם זאת קיימם חשש מפציעות של מתאמנים שכן לעיתים מופעל לחץ עודך על המפרקים. כנסו ולמדו עוד איך לבטח.

ביטוח מאמן ריצה

ביטוח למדריכי ריצה

ריצה היא ספורט מדהים, עם זאת קיימים אין ספור סיפורים על פציעות של ספורטים - בעיקר עקב נפילות ופציעות אורטופדיות ומכות חום. ביטוח למאמן ריצה שומר על המאמן במקרי תביעות.

ביטוח מאמנים

ביטוח למאמני ספינינג

ביטוח אחריות מקצועית למאמני ספינינג מכסה תביעות נזיקין בגין טענה לרשלנות של המדריך במהלך אימון ספינינג. למדו עוד כיצד להגן על עצמכם בפני תביעות של מתאמנים.

ביטוח מדריך אומנויות לחימה

ספורט זה עתיר סיכון שכן פציעות המתאמנים שבו מאוד שכיחות. אנו מבטחים מאמני קרב מגע, ג'ודו, קארטה, אגרוף תאילנדי, אומניות לחימה משולבות ועוד.

תביעות נגד מאמני כושר - כך תהיו מוכנים

לצערנו בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר תביעות נגד מאמני כושר. כאשר אתם מייעצים למתאמנים שלכם או מבקשים מהם לעשות תנועה אשר גרמה להם בצורה ישירה או עקיפה לנזק אתם חשופים לתביעת רשלנות.
ביטוח מאמני כושר מבטיח לכם שקט נפשי לשנים קדימה.

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור:

ביטוח למאמני כושר
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram