ביטוח למדריכי סדנאות שטח

מדריכי סדנאות שטח מעבירים פעילויות Outdoor שמתקיימות בשטח. הפעילויות מועברות לצוותים של ילדים, עובדים וכדומה והן כוללות משחק ועבודה עם חבלים, כדורים, חישוקים וכדומה. סיכוני הפציעה בפעילויות אלו הן גבוהות ומי שאחראי על כך הוא לא אחר מאשר מדריך הסדנאות בשטח. בשל כך, מדריך סדנאות השטח חייב שיהיה לו ביטוח למדריכי סדנאות שטח (ביטוח פעילות ODT) שעליו נדבר בכתבה הבאה.

הסיכונים שקיימים בפעילויות Outdoor

פעילויות Outdoor הן פעילויות שטח שנעשות בשיתוף פעולה לצוותים של ילדים, בני נוער ועובדים. את הפעילויות מעביר מדריך סדנאות שטח מוסמך שעבר הכשרה ארוכה.

 מטרתן של הפעילויות, מעבר לחוויה הכיפית, היא לגבש צוותים, להעביר ערכים של אחריות, שיתוף פעולה, הקשבה ועוד נושאים רבים שצפים במעגל הבין אישי ובמעגל האישי אצל אנשים וצוותים. כחלק מן הסדנאות שמועברות יתנסו הצוותים בהליכה על חבלים, מעבר בניהם, משחקי כדור, הליכה על סנאדות, משחקי חשיבה ענקיים בשטח וכדומה.

 הצוותים שמגיעים לפעילויות ה- Outdoor אינם בהכרח ספורטאים מנוסים או אנשים שמתנסים בפעילויות אלו באופן קבוע. כיוון שהפעילויות מתרחשות בשטח ומשלבות עבודה ספורטיבית של הגוף, רבים מהאנשים עלולים להיפצע, לשבור רגל או יד ולא במכוון, אלא בשל חוסר הניסיון במתקני הפעילות. מדריכי סדנאות השטח מתחילים כל פעילות במעבר על כללי הבטיחות, אך למרות זאת עדיין קיימים מקרים שבהם אנשים נפצעים.

 אדם שנפצע במהלך פעילות, עלול לתבוע את המדריך בשטח בתביעת נזיקין בשל העובדה כי עליו מוטלת האחריות לשמירה על בטיחות הצוותים שמגיעים לפעילות. תביעת נזיקין זו עלולה לגרור עימה הוצאות משפט ופיצויים שלמדריך יהיה קשה לעמוד בהם. ביטוח פעילויות ODT, הוא זה שיגן על המדריך במצבים אלו.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מהו ביטוח מדריכי סדנאות שטח ומתי הוא שימושי?

כמו שהבנתם, פציעות בתחום פעילויות ה – Outdoor עשויות להיות שכיחות ומי שאחראי בשטח על הצוותים הפעילים הוא המדריך. על אף הוראות הבטיחות, אדם עלול להיפצע ולתלות את פציעתו תחת אחריות המדריך ולתבוע אותו בתביעת נזיקין. מדובר כאן בסיכון גבוה שקיים עבור המדריך ולכן חשוב שיהיה לו ביטוח למדריכי סדנאות שטח. חברות הביטוח בארץ לא מבטחות מקצוע זה בשל העובדה כי הוא נחשב למקצוע עם סיכונים מיוחדים. אצלנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה המשלימה, מצאו לכך פיתרון ואנו עושים שיתוף פעולה עם חברות ביטוח מחו"ל שמציעות ביטוח מסוג זה. כאשר פונה אלינו לקוח שמעוניין בביטוח למנחה סדנאות שטח, אנו עושים עבורו את הקשר עם חברת הביטוח מחו"ל ואנו דואגים שהחברה תבטח את המדריך בפוליסה בעלת גבולות אחריות רחבים הכוללת כיסוי בגין סיכונים רבים. כמו כן, אנו מודעים לחשיבות של רצף ביטוחי בפוליסה, לכל אותם מקרים בהם המדריך מקבל תביעת נזיקין לאחר מספר שנים.

אנחנו פה בשבילך

אם אתם עוסקים בהדרכת פעילויות שטח ואתם מעוניינים להיות מכוסים אל מול סיכוני המקצוע, פנו אלינו, לסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולקשר אתכם לביטוח הנחית קבוצות בשטח שיהווה עבורכם הגנה רחבה בעת תביעה.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח הדרכת סדנאות שטח

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.