ביטוח למאמני סנפלינג

גלישה מצוקים או בשמה השני סנפלינג היא פעילות אתגרית בה ניתן במהלך טיולים בארץ ובחו"ל לרדת מצוקים ומדרגות תלולים בעזרת חבלים. על מנת לגלוש בבטחה יש טכניקות מסוימות שנלמדות על ידי מאמני סנפלינג וגלישה מצוקים מקצועיים.

בעת הגלישה האדם תלוי לחלוטין בציוד שלו ובהכרות עם האזור ועלול ליפול מהצוק או להינזק. מקרים כאלו עלולים להביא עימם תביעות נזיקין כבדות כנגד מאמני הסנפלינג. במאמר זה נדבר על ביטוח אחריות מקצועית למדריכי סנפלינג.

הסיכונים הקיימים בענף הגלישה מצוקים והסנפלינג

גלישה מצוקים וסנפלינג זה ענף מיוחד במינו ומאוד מרתק המאפשר לרדת מצוקים בארץ ובחו"ל במהלך טיול ולהיחשף לאזורי טבע יפים ומרהיבים, שלולא הירידה מהצוק לא תמיד ניתן להגיע אליהם. הגולשים לומדים היטב את כללי הבטיחות וטכניקות הטיפוס הנכונות באמצעות חבלים, קשירות חבלים מיוחדות, צורות עגינה על גבי הצוקים ושיטות אבטחה עצמית מקצועיות. את כל אלו הם לומדים על ידי מאמני גלישה מצוקים וסנפלינג מקצועיים. 

למרות הלמידה הרחבה, לתחביב ספורטיבי זה יש שתי סכנות גדולות ועיקריות. האחת מתבטאת במיומנות וכישורים שלא נרכשו היטב על ידי הלומד, והשניה היא נפילה חלילה מהצוק התלויה לפעמים בתלות המוחלטת של הגולש בציוד המורכב בעיקר מחבלים.

נפילה יכולה לקרות כאשר החבל שבו משתמשים לא עומד בתקנים או שניזוק בדרך זו או אחרת. נפילה יכולה לקרות גם כאשר גולש מתחיל לא ביצע את נקודות העגינה בצורה נכונה או שתנאי הדרך על הצוק היו לא צפויות וגרמו לפציעה. לעיתים יהיה מדובר בנפילה, לעיתים יהיה מדובר בפציעות מהצוקים עצמם ובמקרים מיוחדים גם חלילה מוות. בכל המצבים יזדקק האדם לטיפול רפואי כי אין מדובר בפציעות פשוטות וקלות, אלא בפציעות עם סיכון מאוד גבוה של שברים, שפשופים, דימומים וכדומה. הסיכון בענף זה הוא סיכון גדול מאוד.

לקבלת הצעה לביטוח מדריכי גלישת מצוקים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

מאמני גלישה מצוקים וסנפלינג חשופים לתביעות נזיקין רחבות היקף

כמו שהבנתם נפילות מצוקים עלולים להיגרם גם במהלך הלמידה וגולשים מתחילים עלולים ליפול ולעיתים יש לכך השלכות מרחיקות לכת ואף מקרים של מוות חלילה. במצבים בהם האדם הוא עדיין תלמיד ונמצא בחזקתו של מאמן הגלישה מצוקים, הוא יכול לטעון כי נפילתו נובעת מרשלנות מקצועית של המאמן ולתבוע תביעת נזיקין אשר הוצאותיה הן גדולות מאוד. לכן מאמני גלישה מצוקים וסנפלינג חייבים לרכוש לעצמם פוליסת ביטוח מדריך גלישה מצוקים שתדאג להם במצבים אלו, תכסה את הוצאות המשפט והוצאות הפיצויים במידה ויהיו.

היכן כדאי לעשות ביטוח למאמני גלישה מצוקים וסנפלינג?

ספורט גלישה מצוקים וסנפלינג וגם אימונים מסוג זה במסגרת למידה נחשבים בארץ לענף עם סיכון מיוחד. בשל כך, לחברות הביטוח בארץ אין ביטוח ייעודי עבור מאמני הסנפלינג. זהו מקצוע מיוחד בעל סיכונים מיוחדים ועל כן הוא מחייב ביטוח רחב היקף הכולל סיכונים רבים שלא קיימים בענפי ספורט אחרים. אצלנו במרכז למקצועות הספורט מכירים את ענף הגלישה מצוקים והסכנות הטמונות בו, אנו מספקים עבור מאמנים ביטוח מדריכי סנפלינג רחב דרך חברות בחו"ל.

אצלנו ניתן לבטח את פעילות זו בתנאים הבאים:
ביטוח למאמני גלישת מצוקים

אנחנו פה בשבילך

ענף ספורט זה בחו"ל הוא ענף גדול יותר מבארץ ועל כן ביטוחים אלו מחברות בחו"ל מאפשרים גבולות אחריות רחבים עם רצף ביטוחי לטווח ארוך שיוכל להגן עליכם היטב במצבי תביעות. חשוב לציין כי קיימת גם האפשרות להוסיף לביטוחים אלו גם ביטוח בית ספר לסנפלינג ועסקים אשר עוסקים בתחום.

אם אתם עוסקים במקצוע זה ומעוניינים ליצור לכם רשת ביטוחית רחבת היקף, פנו אלינו למרכז למקצועות הספורט ונשמח לעמוד לרשותכם.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני סנפלינג

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

דילוג לתוכן