ביטוח למדריכי קיאקים

מדריכי קיאקים מחזיקים בסיכון בעקבות הפעילות שהם מעבירים והחשיפה לסיכוני מים, התהפכות הקיים וטביעה. לשם כך על כל מאמן לרכוש ביטוח למדריכי קיאקים שיגן עליו בפני תביעות. ביטוח זה נקרא "ביטוח אחריות מצקועית". מה הביטוח מכסה ומה חשוב להכיר? הכל בעמוד הבא:

ביטוח אחריות מקצועית למאמני קיאקים

אחת מפעולות הפנאי בטבע היא חתירה בקיאק מצד שני יש שאוהבים את הספורט הימי הזה כספורט אקסטרים וישנם מאמני קיאקים אשר מאמנים ומכשירים את אוהבי ספורט זה לתחרויות מקצועיות והלמידה היא מקצועית יותר.

אמנם ישנם כללי בטיחות שמחייבים את מי שמשיטים קיאקים, אך בכל זאת, קיימים מצבים מסוכנים אשר עשויים לקרות כמו רוח פתאומית כמו רוח מזרחית שנושבת מן היבשה לים. זו הסיבה, כי חותרים שאינם מנוסים, עשויים להיקלע לסכנות רבות.  רוב מדריכי הקיאקים מודעים לכך שעליהם לרכוש ביטוח אחריות  מקצועית למדריכי קיאקים, על מנת לכסות את עצמם מסכנות ותביעות כספיות גבוהות, עקב פגיעה או נזק לתלמידיהם.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ביטוח למאמני קיאקים שיתאים לנתוני המקצוע וסיכוניו

יש לציין כי סוכני הביטוח, מתאימים ביטוח למאמני קיאקים, שיתאים להם לפי נתוניהם. זהו תחום ספורט ימי מלא באתגרים ולמרות שענף זה בארץ הוא די חדש, הפופולאריות שלו רק גוברת ומכאן הביקוש הרב למאמני קיאקים. יש לציין, כי האלמנט החשוב בהצלחה של מאמני קיאקים היא היכולת להתרכז בתחום עיסוקם. מאמן קיאקים, מלווה את תלמידיו בהצלחות ובכישלונות וברצון מתמיד להצלחה.

סוכנויות הביטוח, אשר מתמחות בנושא של ביטוח מקצועי למאמני קיאקים, רגישים לצרכי הביטוח של מאמנים אלה ומקנים להם פוליסת ביטוח, אשר מכסה אותם מפני תאונות צד ג'. יש לדאוג לכיסוי המלא ולרצף הביטוחי של ביטוח מאמני קיאקים, כך שלא תהיינה הפתעות לא נעימות וכן, מאמני הקיאקים, יוכלו להמשיך ולהתרכז בעבודתם.

יש לדאוג לכיסוי נזקי גוף ורכוש. יש לציין כי ביטוח אחריות מקצועית למאמני ספורט ימי או מאמני קיאקים, כפוף לתעודת הסמכה ממוסד מוכר וכן, על המאמן להציג לסוכן הביטוח תעודת עזרה ראשונה בתוקף. פוליסת ביטוח אחריות מקצועית, אשר מתאימה למאמני קיאקים, תכלול ביטוח נגד תביעות משפטיות , ביטוח נזקי גוף וביטוח נזקי רכוש.

אנחנו פה בשבילך

כמו כן, יש להציג אישור רפואי של המתאמנים טרם תחילת הפעילות. פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני קיאקים, כפופה לסעיף 8 לחוק הספורט התשמ"ח 1988. יש לציין, כי פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני קיאקים, תקפה רק בגבולות ישראל. על מנת להשיג את הפוליסה המכסה ביותר, מה שיגרום למאמני הקיאקים שקט נפשי ועיסוק בעבודתם, יש לפנות לסוכנות ביטוח אמינה וותיקה אשר מתמחה בביטוח אחריות מקצועית.

המרכז לביטוח מקצועות הספורט מציעה ללקוחותיה תנאים אטרקטיביים לבעלי המקצועות השונים. צרו קשר ונשמח לסייע.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני קיאקים וחתירה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.