ביטוח מחלות קשות לספורטאים

מי מאיתנו לא מכיר קרוב משפחה, חבר או מכר שלקה באירוע רפואי חמור אשר טלטל את עולמו ואת המשפחה שלו.

נתונים סטטיסטים מצביעים כי אחד מכל שלושה בני אדם יאובחנו במחלת הסרטן במהלך חייהם, בתוכם סרטן השד, הערמונית והמעי הגס (השכיחים ביותר) 

ביטוח מחלות קשות לספורטאים (וליתר האוכליסיה) מבטיח פיצוי כספי עקב גילוי מחלה ומאפשר למשפחה ולחולה להתמודד עם ההחלמה בלבד.

כיצד הביטוח עובד? מה חשוב להכיר? במאמר הבא תקבלו מידע על ביטוח מחלות קשות לספורטאים.

החשיבות של ביטוח מחלות קשות לספורטאים

ספורטאים ואנשים שעוסקים בספורט זקוקים לגוף בריא על מנת להתפרנס ולכלכל את משפחתם. במקצוע זה הגוף הוא מקור הפרנסה. אם חלילה פוקדת אותם מחלה קשה באמצע החיים, היא עוצרת אותם מלבצע אימונים בעצמם או לבצע אימונים למתאמנים שלהם.

ביטוח מחלותהמשפחה וגם הספורטאי החולה יחושו באופן מיידי את הקושי הכלכלי וכמו שהמחלה הגיעה בהפתעה, כך רמת החיים תרד באופן מפתיע ותתפוס את מקומה חוסר הוודאות.

את המחלות שמגיעות בהפתעה לא נוכל למנוע, אך כן ניתן להתכונן למצבים אלו בעזרת כיסוי ביטוחי מתאים שיעניק לכם את הכסף שאתם זקוקים לו בדיוק ברגעים קשים כמו אלו. ביטוח מחלות קשות עבור ספורטאים הוא ביטוח חשוב שברגע האמת אתם ומשפחתכם תשמחו על קיומו.

 

מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

מהו כוללת פוליסת ביטוח מחלות קשות עבור ספורטאים?

ביטוח מחלות קשות לספורטאים הוא ביטוח שיאפשר לכם לקבל פיצוי מיידי לאחר אבחנה של אחת מהמחלות הקשות המופיעה בפוליסה בתוכם מחלות הסרטן, דום לב, שבץ מוחי ועוד.. מדובר בסכום כסף גדול המהווה תחלופה להכנסה שנפגעת כתוצאה מהמחלה ואי יכולת להשתכר.

חשוב לדעת שעם גילוי מחלה קשה אצל אחד מבני המשפחה, לא רק שההכנסות קטנות אלא גם ההוצאות גדלות כמו לדוגמה – הנגשת הבית לחולה, אחות פרטית, התייעצות עם רופאים מומחים, מזון ותרופות, אבזור הבית במכשירים טכנולוגים (הנשמה, אינפוזיה וכד'), חניון בבית חולים של בן / בת הזוג, בייביסיטר לילדים בעת הבדיקות והטיפולים ועוד..

סכום כסף שיאפשר למשפחה שלכם ברגעים קשים אלו, להמשיך את שגרת החיים הכלכלית כפי שהייתה קודם לכן ועל אף הפגיעה בפרנסתו של החולה עקב המחלה. באמצעות הביטוח ניתן לקבל פיצוי של מאות אלפי שקלים (ויותר)בגין אבחון המחלה.

ביטוח מחלות קשות לספורטאים

שאלות תשובות:

בביטוח מחלות קשות, תקופת האכשרה נמשכת 90 ימים שלאחריה, בכל זמן נתון אם פקדה אתכם מחלה קשה, תוכלו להפעיל את הכיסוי הביטוחי.

ביטוח מחלות קשות איזה מחלות כלולות בתוכו? תחת הכיסוי הביטוחי נכללות כ- 45 מחלות המפורטות בתוך הפוליסה. סוג המחלות וכמות המחלות משתנה בין חברת ביטוח לאחרת. בין המחלות תוכלו למצוא: סרטן, שבץ מוחי, פרקינסון, טרשת נפוצה, עיוורון, חירשות ועוד. ניתן לרכוש כיסויים נפרדים עבור מחלות שונות שהנכם יודעים כי יש לכם סיכוי גנטי לחלות בהן.

תביעה לדגומא שטופלה במחלקת התביעות של הסוכנות שלנו:

לקוח כבן 37 שעבד בעבודה תחת לחץ רב (מפרנס עיקרי בבית) חש עייפות כרונית והתקשה לבצע פעולות יום יומיות כגון עליה במדרגות ואפילו להחזיק את בנו הקטן על הידיים. הלקוח פנה לסוכנות לאחר מספר מספר שבועות במטרה להיפגש עם רופא בבהילות. עוד באותו הערב כשבילה עם חבריו חש בכאב עז בבית החזה והובהל לבית החולים תל השומר עם אוטם חריף בשריר הלב. 

הלקוח היה מכוסה בפוליסת מחלות קשות דרך הסוכנות ועל כן מחלקת התביעות שלנו תבעה את הפוליסה והשיגה תשלום ללקוח על סך 450,000 ש"ח. מיותר לציין כי סכום הכסף הקל מאוד על תהליך ההחלמה של הלקוח והסיר את החשש הכלכלי לחלוטין. 

מהי עלות ביטוח מחלות קשות? דמי הביטוח בפוליסת מחלות קשות נקבעת על פי נתוני המבוטח, בין היתר גילו, מצבו הרפואי בעת רכישת הפוליסה וכדומה.

לרוב יהיה ניתן לרכוש פוליסת מחלות בעלות של עשרות שקלים לחודש (תלוי בגובה הפיצוי הנדרש).

למאמני כושר או אנשים העוסקים בתחום הספורט כמקצוע – חשוב לדעת שברוב המקרים, רובם אינם מחזיקים בפוליסת אובדן כושר עבודה ולכן במקרה של גילוי מחלה קשה מקור ההכנסה שלהם נפגע מאוד.

מאמנים כושר רבים חושבים אך ורק על ביטוח אחריות מקצועית שמכסה את המתאמנים בעת פציעה (במידה ונתבעים) ואינם דואגים לביטוח שלהם כאנשי מקצוע. 

לסיכום, אם אתם ספורטאים או עוסקים במקצועות הספורט, אל תיקחו את הסיכון ובטחו את עצמכם בביטוח נוסף לגילוי מחלות קשות לספורטאים, למענכם ולמען המשפחה שלכם. אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את כל המידע הדרוש ושירות מהיר, אדיב ומקצועי.

ביטוח בריאות - המלצות ספורטים
ביטוח למאמני כושר

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן