ביטוח פציעות לספורטאים

ביטוח תאונות ספורט ואובדן כושר עבודה לעוסקים בספורט עושים רק אצל המקצוענים

אוהבים לעסוק בפעילות גופנית בעצימות גבוהה? חשוב שתכירו שקיים פתרון של ביטוח ספורטאים / תאונות ספורט שיתן לכם אפשרות לכסות מקרים של פציעות שונות ולפצות אתכם כספית עד אשר תוכלו לחזור למוטב. פרטים נוספים בשורות הבאות

ביטוח ספורטאים

ביטוח ספורטים

ישראלים רבים שומרים על כושר ועוסקים בספורט בכדי ליהנות מאורח חיים בריא ובכדי לחטב את הגוף. יש העוסקים בספורט באופן מקצועי ורבים אחרים עוסקים בפעילויות ספורטיביות שונות כתחביב לשם הנאה ולשם שמירה על הבריאות. העיסוק בספורט כמקצוענים או כחובבים חשוב ומומלץ לכולם, אך יש לשים לב לסיכונים השונים ולכן מומלץ לרכוש ביטוח ספורטאים מסוכנות ביטוח המתמחה בתחום זה.

הביטוח מקנה כיסוי רחב ומקיף למגוון אירועים ופציעות ספורט, פיצוי כספי עקב פציעות גופניות ומגוון כיסויים נוספים.

חשוב לציין כי ישראלים רבים עוסקים כיום בפעילויות של ספורט אקסטרים, והסיכוי לפציעות בספורט אתגרי גבוה בהרבה. לכן, אין לוותר על פוליסה מתאימה, במיוחד אם משתתפים בתחרויות של ספורט אתגרי בארץ ובחו"ל. כאשר רוכשים פוליסה לביטוח ספורטאים יש לבדוק האם היא מכסה גם פציעות ומקרים נוספים, למשל כששוהים בחו"ל לצורך תחרות או אימון.

בדקו איך להגן על עצמכם:

מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

מוצרי ביטוח לספורטים

ביטוח תאונות לספורטאים

ביטוח תאונות אישיות לספורטאים​

ביטוח תאונות אישיות הינה פוליסה יחסית פשוטה שבאמצעות ניתן לקבל פיצוי עבור מקרים כמו שברים וכוויות וכן, פיצוי מוסכם מראש במקרה ממוות או נכות מתאונה. בכדי לבטח את פעיליות ספורט - צריך לרכוש הרחבות מיוחדת ובהתאם לפעילות של הספורטאי.

ביטוח אובדן כושר עבודה לספורטאים

ביטוח אובדן כושר עבודה לספורטאים​

אובדן כושר עבודה הוא מצב בו הספורטאי איננו יכול לחזור לתפקד בעבודתו בעקבות פציעת הספורט. סכום הביטוח משתנה מאדם לאדם מכיוון שהוא תלוי בשלושה גורמים - סוג הספורט שבו עוסק, רמת ההכנסה החודשית של הספורטאי ואופי העבודה שבה עוסק.

ביטוח חיים לספורטאים

ביטוח חיים לספורטאים

ביטוח זה נועד לתת סכום כספי שהוחלט מראש למשפחת הספורטאי (או למי שיחפוץ) במקרה מוות. באיזה סכום כדאי לבטח? הכל תלוי במצב והעדפותיו של הספורטאי. רוב ביטוחי החיים הקיימים היום מחריגים פעילויות של ספורט אתגרי ולכן חשוב לדעת כיצד לכסות את עצמכם בביטוח מתאים.

ביטוח בריאות לספורטאים

ביטוח בריאות לספורטאים

לעיתים מערכת הבריאות הממלכתית אינה נותנת מענה מספיק טוב לספורטאים אשר מצאו את עצמם עם אחת מפציעות הספורט הנפוצות יותר והנפוצות פחות. ספורטאי שמעוניין לחזור לשגרה צריך מעטפת של שירותים רפואיים ברמה הגבוהה ביותר ובזמינות המירבית. לשם כך מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח בריאות יעודית לספורטאים.

ביטוח מחלות קשות לספורטאים

ביטוח מחלות קשות לספורטאים

מחלות קשות מגוונות משביתות את האדם החולה מלעבוד לזמנים ממושכים או לצמיתות והן מצריכות ברוב המקרים טיפולים העולים כסף רב. החולה מתמודד עם המחלה הקשה ומשפחתו מתמודדת עם מצב כלכלי לא פשוט. ביטוח מחלות קשות הוא הביטוח שידאג לכם לכיסוי כספי עבור הזמנים שבהם אתם מושבתים מעבודה ולא יכולים לפרנס.

ביטוח תאונות אישיות לספורטאים

חברות הביטוח משווקות פוליסת ביטוח תאונות אישיות הכוללת לרוב כיסוי רחב לשלל מקצועות ספורט בניהם גם לעוסקים בספורט אתגרי. ביטוח תאונות כולל כיסוי למגוון אירועים ומקרים, ולמעשה הוא מכסה את רוב התאונות העלולות להתרחש בחייו של כל אדם, לרבות תאונות הנגרמות כתוצאה מפעילות ספורטיבית. עם זאת, ישנם הבדלים משמעותיים בין הפוליסות של חברות הביטוח המשווקות ביטוח תאונות אישיות לספורטאים ולמאמנים, לכן חשוב לוודא כי הפוליסה מתאימה לסוג הפעילות הספורטיבית שבה עוסקים, לאורח החיים ולקשת רחבה של נושאים נוספים. הביטוח והמחיר שלו נגזרים ישירות מאופי הפעילות הספורטיבית של האדם – ככל שהספורט שבו עוסק האדם יותר מסוכן כך גם פרמיית הביטוח.

כדאי לרכוש את הביטוח דרך סוכנות מקצועית המתמחה בביטוחי ספורטאים ותאונות אישיות, כך ניתן לכלול בפוליסה הרחבות וכיסויים מיוחדים שלרוב אינם נכללים בביטוח תאונות אישיות בסיסי. אפשר לדוגמה לרכוש ביטוח עבור המקרים הבאים: רכיבה על רכב דו גלגלי, נסיעה בטרקטורון, סקי, סנפלינג וכיוצא בזה. ניתן לרכוש הרחבה בתוספת תשלום, וכך זוכים לשקט נפשי.

ביטוח תאונות תקף ברוב המקרים גם לתאונות שהתרחשו מעבר לים ומחוץ לגבולות המדינה. כמו כן, כדאי לדעת כי הפוליסה מאפשרת למבוטח הנפצע בתאונת ספורט כלשהי במהלך אימון או תחרות לקבל סכום כסף המאפשר לו ולבני משפחתו לשמור על רמת חייהם, ללא פגיעה משמעותית. כך יכולים בני המשפחה ליהנות מפתרון פיננסי למימון הטיפולים הרפואיים הנחוצים למבוטח.

ביטוח ספורטאים העוסקים בספורט אתגרי

כאשר רוכשים ביטוח ספורט, חשוב לוודא כי הפוליסה כוללת את סוג הפעילות שבה עוסקים. יש סוגי פעילות ספורטיבית, בעיקר סוגי פעילות המשתייכים לענפי הספורט האתגרי, אשר אינם נכללים בפוליסה הבסיסית, לכן יש לרכוש הרחבה מתאימה ומספקת. כך למשל, פוליסה רגילה אינה מכסה תאונות סקי וספורט חורף כגון אופנועי שלג, סנובורד.

אם מתכננים לצאת לחופשת סקי בארץ או בחו"ל יש לרכוש פוליסה מתאימה. מאחר שישראלים רבים טסים לאתרי הסקי הפופולריים באירופה, ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל הרחבה לביטוח סקי וספורט חורף. חשוב לבדוק מהם גבולות הכיסוי ומה כוללת הפוליסה, למשל האם יש כיסוי גם לחילוץ אווירי, לפינוי באמבולנס לבית חולים קרוב, כיסוי להטסה לישראל להמשך טיפול ועוד.

אגב, במסגרת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אפשר לרכוש גם הרחבה של ביטוח ספורט תחרותי בחו"ל. ההרחבה נחוצה כדי ליהנות משקט נפשי ומכיסוי רחב ומקיף בהתאמה מושלמת לצורכי ולמאפייני המבוטח, ועל פי רמת הסיכון של סוג הספורט שבו הוא עוסק. ככל שרמת הסיכון גבוהה יותר, כך הפוליסה יקרה יותר.

ראוי לציין כי ביטוח ספורט אתגרי כולל כיסוי מיטבי למגוון פעילויות כגון סנפלינג, טיפוס הרים, טיפוס קירות, מצנחי רחיפה, צניחה חופשית, באנג'י, קיאקים, רפטינג, גלישת גלים ורוח וכדומה. ביטוח ספורט תחרותי או אתגרי חשוב ואין לוותר עליו; הוא חוסך באופן משמעותי בעלויות ובהוצאות במקרה של פציעה או תאונה, לרבות פינוי מהמקום לבית חולים, הטסה וטיפולים נוספים.

סוכנות הביטוח שלנו מתמחה בביטוחי ספורט וספורטאים. נשמח למצוא עבורכם פתרונות ביטוחיים עבור הספורט והפעילות שאתם עוסקים בה.

ענפי ספורט וביטוחים מומלצים:

בשנים האחרונות אנו שומעים על יותר ענפי ספורט אשר מקבלים מקום של כבוד בספורט הישראלי ויותר אנשים הופכים את העיסוק בהם למקצוע. לכל ענף ספורט יש את חוקי המשחק שלו, סוג האימונים הדרוש ולצערנו, גם סוג הפציעות אשר מאפיינות אותו.

כידוע, גופם של ספורטאים ומאמנים הוא כלי העבודה שלהם ופציעות במהלך עבודתם עשויות להביא להפסקת עבודה ותשלום גבוה על שירותי רפואה פרטיים מתקדמים המטפלים בפציעות באופן מקצועי ומהיר.

בחירת ביטוח ספורטאים המותאם לענף הספורט שבו אתם עוסקים, יסייע לכם לקבל כיסוי כספי נאות על הטיפולים המדויקים עבורכם. במקום שתצטרכו בעת פציעה לבדוק האם אתם זכאים לכיסוי על טיפולים מסוימים עבור הפציעות המאפיינות את ענף הספורט שלכם, התאימו יחד עם הסוכנים המקצוענים שלנו ביטוח לפי ענף ספורט אשר הותאם במיוחד עבורכם. ביטוח ספורט מהסוג הזה הוא מארג ביטוחי הכרחי וחשוב שיסייע לכם במקרה הצורך ויהווה עבורכם רשת ביטחון. 

מלאו את הטופס לקבלת הצעה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן