ביטוח למתאמני איש הברזל (IronMan)

פעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה כמו של מתאמני טריאתלון ואנשי הברזל, עשויה להביא את המתאמן למצבים של פציעות אורתופדיות או תאונות ספורט הגורמות לשברים או חלילה נכות. כל אלו מצריכים בדיקות וטיפולים זמינים ברמה גבוהה ומהירה שזמינותם נמוכה במסגרת הרפואה הציבורית.

כיסוי ביטוחי מתאים יאפשר לכם קבלת טיפול מהיר ואיכותי במרפאות הפרטיות ולהימנע מנזקים כלכליים.  במאמר הבא נדבר על ביטוח לפציעות בתחרות איירון מן.

אימוני טריאתלון והסיכונים שבענף זה

ענף הספורט איש הברזל הקרוי גם (IRON MAN), הוא למעשה אחת מתחרויות הספורט הקשות ביותר בעולם שהחלה להיות נפוצה בשנות התשעים. 

התחרות מוגדרת כ- "הטריאתלון האולטמטיבי". התחרות כוללת ריצת מרתון שלמה, שחיה של 3.8 ק"מ ורכיבת אופניים של 180 ק"מ ברמת קושי ומנטלי מהגבוהות ביותר.

מדובר על ספורט מאוד לא פשוט הכרוך בהתחייבות של המתאמן למספר חודשים אינטנסיביים ומאוד צפופים לצורך הכנה פיזית של הגוף יחד עם הכנה נפשית. על המתאמנים להגיע לתחרות כאשר יש להם היכולת הפיזית לעבור את שלושת חלקי התחרות הכוללת שחייה, אופניים וריצת מרתון ללא הפסקה בין המקצים. מדובר על אירועים שאורכים שעות רבות ברצף ומעמסים המון על מערכת השלד ושרירי הגוף.

האימונים המפרכים האורכים חודשים והתחרות עצמה אשר פועלים על הגוף בעצימות גבוהה מהרגיל על מנת לפתח את שרירי הגוף, מביאים להמון סוגי פציעות שחלקן פשוטות וניתנות להחלמה וחלקן בלתי הפיכות. טיפול רפואי ראוי בסמוך לפציעה, יוכל לסייע מאוד במצבים אלו.

 

חשוב להדגיש שגם בשגרת אימונים (שלא במצבי פציעה) יש צורך בטיפולים "משמרים" כמו פיזיותרפיה, טווינא, עיסוי רפואי, דיקור ועוד.

לשם כך חשוב להכיר בכל פתרונות ביטוחי הספורטאים שניתן היום לקבל בארץ על מנת שתוכלו להיות מוכנים לכל תרחיש.

מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

מה החשיבות של ביטוח למתאמני איש הברזל ותריאטלון?

ביטוח למתאמני איש הברזל מיועד לאנשים שאינם ספורטאים בשכר, אלא ספורטאים שזהו התחביב שלהם. מדובר בפוליסה הכוללת בתוכה שני מוצרי ביטוח הכרחיים:

  1. ביטוח תאונות אישיות – מטרתו להעניק למתאמן כיסוי בגין שברים, מצבי נכות ומצבים של חלילה מוות מתאונה.
  2. ביטוח בריאות פרטי – מטרתו להעניק למתאמן מגוון כיסויים רפואיים המותאמים לסוג ספורט עצים כמו איש הברזל. ביטוח זה יסייע במצבים שבהם המתאמן זקוק לטיפולים ואבחונים שעולים כסף רב ולא ניתן לקבל אותם באופן מיידי ברפואה הציבורית. בין הטיפולים והאבחונים תמצאו אבחון MRI לאיתור קרעים ונזקים ברצועות, מגוון טיפולי דיקור, עיסויים ועוד שלל טיפולים המוצעים ברפואה הקונבנציונאלית והרפואה המשלימה והם מותאמים לספורטאים.

פציעות במהלך האימונים או במהלך התחרות כמו שברי מאמץ, קרעים ברצועות, טיפולי פיזיותרפיה במהלך האימונים, שברים, דלקות ועוד, עשויים להביא למצבים שבהם המתאמן יושבת לתקופה מהאימונים ומעבודתו, דבר אשר יביא לנזק כלכלי לו ולמשפחתו. הצורך בכיסויים ביטוחיים במקרה זה הוא הכרחי, חשוב וברור ולכן כל מתאמן איירון מן חייב להכיר את הביטוחים הללו ולרכוש אותם לפני תחילת האימונים. ביטוח איש הברזל הוא ביטוח שיהווה עבורכם מעטפת כספית חזקה אם חלילה תזדקקו לסיוע רפואי.

חשוב לדעת, אם אתם מאמנים לתחרויות איש הברזל, דעו כי בספורט זה יכולות להתרחש פציעות ולכן אנו ממליצים לבטח את עצמכם בביטוח אחריות מקצועית שהוא לא פחות חשוב.

ביטוח לאיש הברזל
היתרונות של ביטוח לאיירון מן:

אז אם אתם מתאמנים לתחרויות איש הברזל, קבלו דרך צלחה מאיתנו ובואו ליצור יחד מעטפת ביטוחית איכותית שתדאג לכם אם חלילה תיפצעו. אנו במרכז למקצועות הספורט מכירים היטב את ענפי הספורט השונים ובפרט את ענף איש הברזל. אנו יודעים כי ביטוח לספורטאי איירון מן הוא בעל חשיבות עליונה גם בעת האימונים וגם בעת התחרות.

ביטוח בריאות - המלצות ספורטים
ביטוח למאמני כושר

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן