ביטוח לרצים וביטוח למשתתפי מרתון

תחום הריצות הארוכות, בניהן גם ריצת המרתון הידועה תפס תאוצה בעשורים האחרונים. האימונים לריצת המרתון (ויתר המקצים) קשים, מפרכים ולפעמים גובים מחיר גבוה של מגוון פציעות.

ניתן לראות לאחרונה שמי שנפצע בפציעות ריצה נדרש להמתין זמן רב לקבלת אבחונים וטיפולים יעילים במסגרת מערכת הבריאות הציבורית. לכן, החלה מגמה בה יותר ויותר חובבי ריצה ומשתתפי מרתון דואגים לבטח את עצמם לשלל תרחישים שונים.

במאמר הבא אנו נדבר על ביטוח למתאמני מרתון, חצי מרתון או ריצה חובננית שמהווה כיסוי ביטוחי עבור פציעות ריצה נפוצות.

ענף המרתון והריצה והסיכונים שקיימים בו

ריצת מרתון היא ריצה למרחקים המתפרשת על 42.195 קילומטרים וכל הרצים עוברים את אותו המסלול יחד. בשנים האחרונות יש עליה חדה במשתתפי המרתונים ואנשים רבים מתכוננים לתחרות הריצה כמה חודשים לפני.

על מנת להגיע מוכנים לריצת המרתון, על המתאמן להיות בכושר שיא ולהתנסות בריצות למרחקים במשך תקופה. זו לא משימה פשוטה והיא מחייבת את המתאמן להגיע לרמת עצימות מאוד גבוהה באימונים, אשר יוצרת לעיתים מצבים של פציעות כמו שברים, שברי מאמץ, קריעת רצועות ועוד.

מדובר בפציעות חמורות המצריכות סיוע רפואי מהיר, איכותי וזמין שברוב המקרים לא ניתן לקבל בתנאים האלו ברפואה הציבורית. רפואה פרטית במקרים האלו יעילה פי כמה, אך העלות שלה גבוהה מאוד. ביטוח לרצים במסגרת פוליסת ביטוח לספורטאים יעזור לכם מאוד במקרה הזה ויאפשר לכם לחזור לשגרה בצורה הטובה והמהירה ביותר לאחר פציעה.

מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

מה החשיבות של ביטוח לרצים במרתון או רצים חובבים?

ביטוח למרתון וריצה הוא ביטוח חשוב והכרחי עבור המתאמנים. זהו ביטוח שמתאים לאנשים שאינם עוסקים בספורט זה בשכר וזהו למעשה התחביב שלהם. כשמבצעים ספורט כתחביב, שכיחות הפציעות רק עולה ולכן מתאמני המרתון חייבים שיהיה להם כיסוי ביטוחי מהסוג הזה.

ביטוח ריצה מציע שני ביטוחים חשובים והכרחיים:

  1. ביטוח בריאות לעוסקים בריצה – ביטוח זה הוא ביטוח בריאות פרטי שמכיל בתוכו המון כיסויים רפואיים חשובים והכרחיים המאפשרים למתאמן לקבל את הטיפול הראוי לו ברפואה הפרטית. זהו הביטוח שתפעילו במידה ותזדקקו לאבחון MRI דחוף, קרעים ברצועות או טיפולים המצריכים שימוש ברפואה משלימה כמו דיקור, עיסויים רפואיים וכדומה.
  2. ביטוח תאונות אישיות – הוא ביטוח שיעניק למתאמן כיסויים חשובים במצבים קשים יותר כמו שברים, נכות או חלילה מוות.
  3. ביטוח למאמני ריצה – במקביל לביטוח זה, מאמנים שלהם מתאמנים למרתון חייבים לדאוג לעצמם לביטוח אחריות מקצועית למאמנים בשל שכיחות הפציעות הגבוהה.
ביטוח לרצים
היתרונות של ביטוח לרצים:

אם אתם מתאמני מרתון, עלו והצליחו במטרתכם העצומה ויחד עם זאת, אל תשכחו את הבריאות שלכם ותדאגו לכיסוי ביטוחי שיהווה עבורכם רשת ביטחון במידה ויפצעו. אנו במרכז למקצועות הספורט נסייע לכם ברכישה של פוליסת ביטוח למרתון בחו"ל ובארץ המותאמת בדיוק עבורכם.

ביטוח בריאות - המלצות ספורטים
ביטוח למאמני כושר

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

דילוג לתוכן