ביטוח לשחקני כדורגל

משחק הכדורגל הוא משחק מאוד נפוץ בישראל גם כתחביב. זהו משחק חברתי, מאוד מהנה אך הוא עלול להביא עמו גם מגוון סוגי פציעות קלות עד חמורות שיכולות לגרום לשחקן להרבה בעיות וכאב.

במאמר הבא אנו נדבר על ביטוח לשחקני כדורגל חובננים ומקצוענים, כיצד הביטוח יוכל לעזור לספורטאים לחזור לשגרה בצורה המהירה ביותר לאחר פציעת כדורגל.

ענף הכדורגל והסיכונים שבו

ענף הכדורגל הוא אחד הענפים היותר נפוצים בישראל והרבה אנשים מתחילים לשחק במשחק זה במסגרת חוג עוד בהיותם קטנים וממשיכים גם כגדולים ולא תמיד במסגרת מוסדרת. 

מדובר בספורט פיזי ותחרותי ומכאן עלול להיות אגריסיבי ביחוד אם משחקים אותו בשכונה על אספלט ולא על דשא. תאונות, חבלות, שברים, קריעת רצועות וכדומה הן רק חלק מהפציעות הרווחות כתוצאה מעיסוק בספורט זה.

במצבי פציעות, גם השחקנים הגדולים ביותר עושים הפסקה לצורך טיפול רפואי. לשחקנים המקצוענים בדרך כלל מוצמד רופא, מעסה ופיזיותרפיסט ברמה הגבוהה ביותר ובכך שומרים על הגוף בפני פציעות ומטפלים בו בזמן פציעות. 

לצענו אנו רואים שיתר האוכלוסיה (שחקנים חובבים) נאלצים לחוות השבתה במקרים של פציעה ותאונה ויאלצו לפנות לרפואה הציבורית שלא תיתן להם מענה מהיר ומספק.

בפציעות ספורט קשות כמו במשחק הכדורגל, גם אם אתם משחקים כחובבים, כדאי לקבל טיפול מהיר ואיכותי ברפואה הפרטית. על מנת לממן טיפולים אלו בקלות, כדאי לדאוג לכיסוי ביטוחים באמצעות פוליסת ביטוח פציעות בכדורגל המיועדת לאנשים שלא עוסקים בתחום בשכר וביטוח בריאות לספורטאים עליו נדבר בהמשך.

מלאו את הטופס לקבלת הצעה
אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

החשיבות של ביטוח לשחקני כדורגל

כחלק מחוק בריאות חובה בישראל, אזרחי ישראל יכולים לקבל שירות רפואי במוסדות הרפואה הציבורית שמעניקה מענה רפואי בסיסי. במקרה של פציעות כדורגל, על מנת להחלים ולא להיות מושבתים זמן רב מתפקוד, עלינו לקבל טיפול רפואי מהיר מאוד וברמה הגבוהה ביותר שיש, דבר שלוקה בחסר ברפואה הציבורית.

אבחוני MRI, טיפולי רפואה משלימה כמו דיקור ועיסויים רפואיים, ניתוחים אורתופדיים וכדומה, קיימים ברפואה הציבורית, אך לא תמיד יש להם סבסוד מלא והמענה יכול לקחת גם כמה חודשים אחרי הפציעה. ביטוח כדורגל הוא כיסוי ביטוחי שמאפשר לכם לפנות אל הרפואה הפרטית בידיעה שאתם יכולים לשלם את העלות הגבוהה באמצעות הפוליסה. 

ביטוח לאימוני כדורגל מציע עבור המבוטחים שילוב של שתי פוליסות:

ביטוח תאונות אישיות – מעניק כיסוי בגין שברים, מצבי נכות וחלילה מוות.

ביטוח בריאות פרטי – מעניק מגוון כיסויים רפואיים למגוון אבחונים וטיפולים אורתופדיים שחשובים מאוד עבור אנשים שמתאמנים בכדורגל או משחקים לצורך התחביב.

אם אתם מאמני כדורגל, חשוב לדאוג לפוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמנים שתהווה עבורכם כיסוי ביטוחי במידה ומתאמן נפצע ותובע אתכם.

ביטוח כדורגל
היתרונות של ביטוח לכדורגלנים:

לסיכום, אם אתם משחקים כדורגל חובבני סתם כך עם החברים בשכונה או מבצעים אימוני כדורגל עם מאמן, כדאי שתדאגו לפוליסת ביטוח לשחקני כדורגל שתהווה עבורכם רשת ביטחון במקרה של פציעות. אנו במרכז למקצועות הספורט נשמח להעניק שירות ולהתאים עבורכם את פוליסת הביטוח הטובה ביותר.

ביטוח בריאות - המלצות ספורטים
ביטוח למאמני כושר

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עם חברים שלכם:

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן