ביטוח למדריכי קרב מגע

מאמני הקרב מגע עוסקים בענף אומניות לחימה בעל סיכון גדול לפציעת המתאמנים. לכן פוליסת ביטוח למדריכי קרב מגע היא דבר כה הכרחי. למדו כל מה שצריך אודות ביטוח אחריות מקצועית למדריכי אומניות לחימה.

הסיכון באימוני קרב מגע והצורך בביטוח

אימוני קרב המגע זכו לעדנה בשנים האחרונות לאור מקרי אלימות ומקרים על רקע לאומני הקורים לצערנו לעיתים תכופות והרצון של התושבים להגן על עצמם. כמות המתאמנים המעוניינים להיחשף לדרכי ההתגוננות במקרה שיתקלו באמצעי הלחימה הקרים כמו מקלות, אבנים סכינים ועוד, עולה בהתמדה ולכן כמות הקורסים גדלה.

שיטות האימון הייחודיות של קרב מגע מצריכות כושר גופני גבוה של המתאמנים, יכולת קליטה מהירה של סיטואציה מסוכנת הגוררת אחריה פעולה גופנית מהירה עוד יותר. עקב הצורך בתגובה מהירה הם חשופים לפציעות בזמן האימונים בשל נפילות, בעיטות, אגרופים וכו'.האחריות שלכם כמדריכים היא להדריך כראוי ומכל ההיבטים וההשלכות כך שהם לא ייפגעו.

אתם מדריכי קרב המגע, מעלים את ביטחונם האישי של המתאמנים בקבוצות הגילאים שונות, אך במקביל עליכם לדאוג גם לעצמכם ולהפעלת כיסוי ביטוח אחריות מקצועית מתאים, במקרה של תביעה על ידי אחד המתאמנים או כולם יחד.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי קרב מגע

בשנים האחרונות הולכת ומתרחבת התופעה שבה מדריכי קרב מגע נתבעים על ידי תלמידים או תלמידים לשעבר, בגין פציעות או מחלות שנגרמו לטענתם עקב אימוני קרב המגע. הסיבות השכיחות המופיעות בתביעות הכספיות נוגעות לחוסר תשומת לב של המדריך לפעולה זו או אחרת של אחד המתאמנים, רשלנות מקצועית בעת מילוי תפקידו, ליקויים באופן התפקוד של המאמן, אי ביצוע האימון כראוי על פי תחום אחריותו של מאמן קרב המגע כיוון שלא יצר די פיקוח על כל תנועה, או שלא הדריך באופן מלא את המתאמנים לכל תרחיש אפשרי ולכן המתאמן לא התגונן כראוי וכתוצאה מכך קרתה הפציעה.

הפציעה יכולה לקרות בהבזק של שניה, כשאתם מביטים על אחד הזוגות המתאמנים ובינתיים נגרמת חבלה לאחד מבני הזוג האחרים.

תביעה כזו יוצרת בעיה גדולה למאמני קרב המגע, לביטחון העצמי, לתדמית ולמוניטין שלהם. אי קיומו של ביטוח אחריות מקצועית יגרור גם בעיות כספיות כבדות כיוון שהתביעות הללו מוגשות בסכומים כספיים אדירים.

מעטפת של ביטוח אחריות מקצועית | ביטוח למדריכי קרב מגע תגן עליכם מפני כל תביעה אפשרית כשאתם עוסקים בתחום זה ולכן היא אחד הצעדים הבסיסיים שעליכם לבצע מיד עם תחילת העיסוק שלכם בכך במסגרת אימונים פרטיים, או במסגרת מכון כושר, מתנ"ס או כל מסגרת חינוכית אחרת.

בעת הזמנת ביטוח האחריות המקצועית חשוב לוודא שגבולות האחריות שנקבעו בפוליסה שהוצעה לכם ושעליה חתמתם, תואמות את היקפי העבודה בפועל, קרי כמות המתאמנים לכל אורך השנה וכמות האימונים הכוללת ובנוסף לכך, הגנה מקסימלית כלפי המתאמן וכלפי נזק לרכוש של צד שלישי במקרה של תביעה.

החשיבות הרבה של גבולות האחריות נובעת מהצורך בכיסוי מלא. במקרה ביטוח, על חברת הביטוח לשאת בכל האחריות ולשלם את מלוא הנזק . חשוב לסגור נושא זה באופן הרמטי כך שלא יהיה פתח לחברת הביטוח שלא לאשר את הפיצוי הכספי שהוכרע לטובת התובע כיוון שנוצר מצב של חוסר בכיסוי ביטוחי.

אם קיימים תנאי סף כמו קיומו של תיק עזרה ראשונה באימון, מספר מקסימלי של מתאמנים, בדיקת מתקני הכושר בתחילת האימון או כל דרישה אחרת יש להקפיד ולמלא אותן בתחילת כל שיעור.

אנחנו פה בשבילך

הפעלת ביטוח אחריות מקצועית הינו צורך מהותי וחשוב ביותר. כבעלי מקצוע, חשוב שתגנו על עצמכם בביטוח מתאים. תנו לנו להרכיב לכם ביטוח בהתאמה אישית בהתאם לאופי הפעילות העסקית שלכם ובהתאם ולכמות המתאמנים. 

פנו אלינו ונשמח לסייע.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני קרב מגע

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

דילוג לתוכן