ביטוח למאמני קליעה ומנהלי מטווח

ירי הוא ענף ספורט בו מלמדים שימוש באקדח, רובה או רובה ציד ככלי יריה המשלבים מהירות, דיוק, תנועה, עוצמה ועוד טכניקות מגוונות.

זהו ספורט מסוכן במיוחד שלמרות ההקפדה על כללי הבטיחות על ידי מדריכי הירי, הוא טומן בחובו פציעות קשות ואובדן חיי אדם. בשל הסיכון הגבוה, מדריכי ירי חייבים שיהיה להם ביטוח אחריות מקצועית למדריכי ירי לכל תביעה חלילה שעלולה לבוא.

הסיכונים אשר עומדים בפני מדריכי ירי והצורך בביטוח

ענף הירי הוא ענף ספורט ותיק שהחל בשנות ה-50 בארצות הברית. ספורט זה החל את דרכו עם תרגילים טקטיים אשר הגיעו מחיי היום יום של קליפורניה. הקורסים בענף זה מכשירים את המתאמנים להשתמש במערכות יריה כמו אקדח, רובה ורובה צייד, תוך כדי למידה של טכניקות תנועה, דיוק ומהירות.

במהלך הקורס, מדריכי הירי מדמים מצבים מציאותיים עבור התלמידים וכך למעשה מלמדים איך משתמשים בכלי היריה השונים. ההקפדה על כללי הבטיחות בקורס היא קריטית וחשובה ולכן כל שיעור מתחיל בתזכורת של כללים אלו, עם זאת, השימוש בנשק חם והלמידה עצמה מביאים לעיתים למצבים בהם מתאמנים חווים פציעות קשות בעקבות שימוש לא נכון בכלי הירי או בטכניקה עצמה.

מעבר לפציעות הקשות, לעיתים רחוקות אף נלקחים חיי אדם שלא לצורך. זהו ענף ספורט מסוכן לכל הדעות ועבור מדריכי הירי הוא מסוכן באופן משפטי.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

החשיפה לתביעות של מדריכי ירי

מדריכי ירי בקורס אשר מלמד את ענף זה לוקחים אחריות על המתאמנים שבאים ללמוד. הם אחראים על העברת כללי הבטיחות בצורה ברורה ועל ההקפדה עליהם לכל אורך הקורס. אך גם מדריכי ירי הם בני אדם ולעיתים, למרות החזרה על הכללים, מתאמנים עושים שגיאות ובמהלך תנועה לא נכונה, תרגול או תחרות פוגעים אחד בשני.

השימוש בתרגילי הקורס המתקדמים עושים שימוש בנשק חם אשר עלול שלא במזיד לפגוע באחד המתאמנים, לפצוע אותו ואף לקחת את חייו. במצבים אלו עלול מתאמן מסוים או משפחתו לתבוע את מדריך הירי בתביעת נזיקין בגין פגיעה בגופו של המתאמן או לקיחת חייו שלא לצורך. תביעה שכזו היא תביעה חמורה מאוד שגוררת הוצאות כספיות בסדר גודל עצום. מדריך ירי אשר דאג לבטח עצמו בביטוח למדריכי קליעה, יוכל להשתמש בכספי הביטוח לתשלום הוצאות המשפט ותשלום הפיצויים על הנזק שנגרם.

איפה מומלץ לעשות ביטוח למדריכי ירי?

כמו שאתם מבינים, מדובר בענף ספורט מהמסוכנים שקיימים כיום, יש בו סיכון מיוחד של פציעות קשות ולקיחת חיי אדם חלילה. חברות הביטוח השונות בישראל מעדיפות לא לקחת את הסיכון הגבוה שיש בתחום ולכן אין להן כיום ביטוח ייעודי למדריכי ירי. אנו במרכז למקצועות הספורט מודעים לצורך הגדול של ביטוח עבור המדריכים בתחום ולכן אנו מציעים כיום למדריכי ירי ביטוח מדריכי ירי דרך חברות ביטוח מחו"ל.

כאשר רוכשים ביטוח זה בחו"ל, חשוב שסוכן הביטוח בארץ ידע להתאים עבורכם ביטוח למאמני ירי עם גבולות אחריות רחבים הכוללים את כל הסיכונים שבענף ושהביטוח יקנה לכם רצף ביטוחי שאם חלילה מתאמן הגיש תביעה לאחר מספר שנים, תהיו מכוסים גם בזמן זה.

אנחנו פה בשבילך

לסיכום, ביטוח למדריכי ירי הוא ביטוח חשוב מעין כמוהו בגלל הסיכונים הגדולים והחמורים שקיימים בענף זה. אם אתם מדריכי ירי ואתם מחפשים מעטפת ביטוחית שתגן עליכם, פנו אלינו, למרכז למקצועות הספורט ואנו נעזור לכם ברכישת ביטוח למדריכי ירי רחב היקף.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני ירי

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.