ביטוח למאמני קפוארה

הפעלת ביטוח אחריות מקצועית הוא נושא מהותי וחשוב מאד עבור כל מאמן. הפעלת ביטוח למאמני קפוארה מעניקה מעטפת והגנה לכל תרחיש אשר בו ייפגע אחד המתאמנים ומשתתפי החוג.

הסיכון של מאמני קפוארה ומדוע צריך ביטוח

אתם מאמני הקפוארה מודעים לסכנות הרבות האורבות למתאמנים במהלך האימונים, במיוחד אם מדובר בילדים ובני נוער אשר אינם זהירים תמיד בפעילות הספורטיבית שהם מציגים. תוך כדי האימון הם מבצעים תרגילי אקרובטיקה ומהלכים מהירים של איברי הגוף השונים, נותנים בעיטות, ספינים ומשתמשים בטכניקות מתוחכמות אשר למדו באימונים השונים. התנועות שלהם לעיתים אינן צפויות ולא אחת מתאמנים אחרים חוטפים מהם מכות כואבות או נפצעים במיקומים שונים בגופם.

ההנחיות שלכם למתאמנים הן מאד חדות וברורות אך לא אחת מתאמנים מבצעים במהלך האימון תרגילים נוספים או מניפים רגליים לכל עבר ופוגעים במתאמן אחר, או לא מבצעים את התרגיל בדיוק על פי ההנחיות ועל פי כללי הזהירות.

ברוב המקרים, מדובר במכות יבשות ולא משמעותיות אך קיימים גם מקרים חריגים שעקב פציעה, נפילה או חבלה נגרם לאחר המתאמנים נזק בריאותי אשר יוצר השלכות לטווח הקצר או הארוך, כאבים, טיפולים ושינוי בשגרת החיים עקב חוסר האפשרות להתאמן ולבצע פעילויות נוספות שביצע ביום יום.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

רכישת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני קפוארה

במקרים קיצוניים מחליט המתאמן לתבוע את מאמן הקפוארה עקב המקרה שהתרחש בזמן אחד האימונים שתוצאותיו עגומות. בראייה של המתאמן, המדריך הוא זה שאחראי על כל מה שקורה במהלך האימון ואם הוא נפל, קיבל מכה או חש שלא בטוב, האשם בכך הוא ללא ספק המדריך.

לכן, הוא מגיש תביעה על סכום כספי הכולל את מלוא ההוצאות הישירות והעקיפות בעבר ובעתיד לאור הבעיה הרפואית, אובדן הכנסות עקב כך שלא עבד ומכלול של דרישות נוספות. מדובר בסכומים כספיים גבוהים מאד ,אשר יכבידו על הוצאותיו השוטפות של כל אדם.

זו הסיבה שחשוב להיערך לכל תרחיש ולרכוש פוליסת אחריות מקצועית ייעודית עבור מאמן קפוארה אשר מכסה תביעות גוף ורכוש וצד ג' בהתאם לתנאי הפוליסה הספציפית.

מאמן אשר רכש פוליסת אחריות מקצועית אשר תואמת את היקפי העבודה שלו וכמות המתאמנים ודאג להאריך את תוקפה בכל שנה, מעביר תביעה זו לחברת הביטוח. עורכי הדין שלהם הם אלו שמתעמתים עם התובע, מגיעים לדיונים המשפטיים וחברת הביטוח היא גם זו שמשלמת בהתאם לפסק הדין.

אילולא הייתה לו פוליסה, הוא היה משלם סכומים כספיים גבוהים. 

מחיר הפוליסה בדרך כלל נוח ביחס לרמת הסיכון וכל מאמן בוחר באיזה סכום ביטוח (גבול אחריות) הוא מעוניין ובהתאם לכך ניתן לבחור בין תוכניות הביטוח השונות.

אנחנו פה בשבילך

על כתפיכם מונחת אחריות רבה מאד, ואסור לשכוח המהנה יכולה להתפתח למקרים לא צפויים ולא נעימים. אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט נשמח לסייע לכם לבחור ביטוח שיתאים לכם בצורה הטובה ביותר. השאירו פרטים ונחזור בהקדם.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני קפוארה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.