ביטוח למאמני סקייטבורד

רכיבה על סקייטבורד היא ענף ספורט מיוחד במינו אשר ילדים ונוער מאוד אוהבים. בעבר ספורט זה היה נפוץ מאוד רק בחו"ל וכיום נראה שהוא הולך וגדל גם בארץ וקיימים שיעורי ואימוני Skateboard ליחידים ולקבוצות. ביטוח למאמני סקייטבורד נועד להבטיח שקט נפשי למדריכים שכן ישנו סיכון גבוה לפציעות המתאמנים.

 במאמר זה אנו נדבר איך תבטחו את עצמכם בביטוח אחריות מקצועית למאמני סקייטבורד ומה חשוב להכיר.

למה מאמני סקייטבורד בישראל זקוקים כיום לביטוח?

Skateboard הינו ספורט עם הרבה עקרונות של שיווי משקל, יציבה נכונה, שליטה על כלי הסקייטבורד והפעלת קבוצות שרירים רבות.

בספורט זה כמות הנפילות היא גדולה מאוד ומהווה סיכון גדול עבור מתאמנים ועבור המאמנים שלהם שעלולים להיות חשופים לתביעת נזיקין ממתאמן שנפצע.

ענף הסקייטבורד הולך וגדל כיום גם בארץ. ספורט זה תמיד היה נחשב לספורט מגניב מאוד עבור ילדים ונוער אשר חולמים לדעת לעשות את הפעלולים המיוחדים בספורט זה תוך כדי פיתוח הכושר הגופני.

על מנת להימנע מפציעות קשות בספורט זה, על המתאמנים ללמוד בחוגי הסקייטבורד יציבה נכונה, שליטה בכלי, אימוני שיווי משקל וחיזוק שרירי הגוף והמון המון תרגול.

במהלך התרגולים מתאמנים רבים נפצעים מציעות קלות ועד פציעות רציניות. מכיוון שלרוב מדובר על חוגים לילדים ונוער, המאמנים בספורט זה חשופים ליותר ויותר תביעות בגין רשלנות מקצועית. מאמן סקייטבורד כיום לא יכול להרשות לעצמו להיות ללא ביטוח מאמן Skate Board , אשר יגן עליו במקרים של תביעות.

תביעות רשלנות מקצועית עלולות לגרור אחריהן הוצאות משפט גדולות מאוד ובמקרים מסוימים גם פיצויים על פציעתו של התובע.

על מנת שהמאמן יוכל לעבור את התקופה הזו בביטחון, הוא חייב שיהיה לו כיסוי ביטוחי אשר יכסה את העלויות הללו, אשר עלולות להשפיע מאוד על מצבו הכלכלי.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

איפה עושים ביטוח למאמני סקייט בורד כיום?

ביטוח למדריכי סקייטבורד הוא ביטוח מיוחד אשר אין כיום בארץ כי רק בשנים האחרונות הסקייט בורד הפך לספורט יותר נפוץ גם כאן. כיום חברות ביטוח ישראליות חוששות לקחת את הסיכון ולבטח מאמנים מסוג זה ולרוב מסרבות לתת הצעה (אפילו במחיר יקר). למעשה, הדרך הכמעט יחידה לבטח פעילות זו היא לבטח באמצעות סוכנות ביטוח שיש לה שיתוף פעולה עם חברות ביטוח בחו"ל ויכולה לדאוג לכם לפוליסת ביטוח מסוג זה.

אנו במרכז למקצועות הספורט מכירים בחשיבות של כל אותם ענפי ספורט ייחודיים כמו הסקייט בורד ויש לנו את שיתופי הפעולה הנכונים על מנת לבטח אתכם בביטוח חוג סקייטבורד למאמני סקייטבורד באמצעות פניה לחברת ביטוח לוידס העולמית.

מה חשוב להקפיד שיהיה בביטוח?

כאשר עושים ביטוח ייחודיי וחשוב כמו ביטוח למאמני סקייטבורד, חשוב להיעזר בסוכן ביטוח אשר מכיר היטב את ענפי הספורט הייחודיים וביטוחי אחריות מקצועית לענפי ספורט.

סוכן ביטוח מיומן ידע להפנות אתכם לחברה בחו"ל אשר עוסקת בפוליסות ביטוח למאמני סקייטבורד והוא ישים דגש שתקבלו פוליסת ביטוח אשר כוללת גבולות אחריות רחבים על פי הסיכונים של ענף ספציפי זה. כמו כן, סוכן ביטוח מקצועי יודע שאחד הדברים החשובים בביטוחי אחריות מקצועית הוא הנושא של רצף ביטוחי. רצף ביטוחי מקנה למבוטח כיסוי ביטוחי גם בתביעות שהתקבלו לאחר מספר שנים מהפציעה תוך כדי התייחסות לכללי התיישנות תביעה וגיל המתאמנים.

אנחנו פה בשבילך

לנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט יש ניסיון רב בביטוחי מאמנים וביטוח החלקה על סקייטבורד בפרט. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע עם ביטוח מקצועי מתאים.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני סקייטבורד

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.