ביטוח למאמני כדורעף

מאמני כדורעף חשופים לתביעות רשלנות מקצועית בעקבות פציעות ונזקים למתאמנים. ביטוח אחריות מקצועית למדריכי כדורעף נועד לתת לכם ראש שקט בכל הקשור למקרים אלה על מנת שתוכלו להתמקד בדברים החשובים ביותר. מה צריך להקפיד כשרוכשים את הביטוח? הכל בעמוד הבא:

אחריות מאמני כדור עף כלפי המתאמנים

במהלך הלמידה של משחק כדור עף, המאמן מלמד את השחקנים איך הם אמורים לשחק, מהם חוקי המשחק ובעיקר את המכות החשובות שהם אמורים לתת לכדור. מכת פתיחה עוצמתית מאד המתחילה מלמטה וממשיכה מעל הרשת לחצי השני של המגרש. מכת הרמה עוצמתית מאד אף היא והורדה להנחתה, הצלת כדור וחסימת כדור בקפיצת דולפין.

כל הפעולות הללו דורשות מיומנות רבה באופן הפעלת הידיים והאגרופים כדי להגיע לתוצאה הרצויה. בכל רגע נתון השחקנים באולמות הסגורים או בחוף הים עלולים ליפול ולהחליק תוך כדי האימון או המשחק.

רוב הנפילות קורות עקב קפיצות במהלך ההתקפה, תפיסת הכדורים וזריקת הכדורים מהקו הקדמי או האחורי. ברובן הן פציעות אשר אינן משמעותיות ועלולות במקסימום לגרום לפציעה קלה אך הבעיות מתחילות כשיש פציעה משמעותית לדוגמה בידיים המשפיע על התפקוד או ברגליים עקב נחיתה גרועה ביותר בעת ניסיון להציל כדור.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדרועף – הפתרון תביעה נגד המאמן

כשמדובר על נזק משמעותי בעל השלכות מהותיות כמו צורך בגבס, ניתוחים, טיפולים פיזיותרפיים ארוכים ופגיעה באורח החיים הכולל אי יכולת לעבוד, ללמוד ולחיות חיים נורמטיביים , ספורטאים רבים מקבלים במקרים מסוג זה החלטה לתבוע את המאמן כיוון לטענתם המאמן לא לימד את הנושא כיאות ועל כל היבטיו, התרשל בתפקידו ולכן עליו לשלם על כך.

המאמן עושה כל שניתן כדי למנוע את הגשת התביעה אך מדובר בהחלטה של המתאמנים ובהתאם לכך הם פועלים. אם למאמן לא קיימת פוליסת אחריות מקצועית תקפה הוא בבעיה גדולה כיוון שיהיה עליו להקדיש שעות רבות מחייו לנושא זה, דבר שימנע ממנו לאמן באופן סדיר ולהתפרנס כיאות. הוא יצטרך לממן גם עורך דין המתמקצע בתחום זה כדי שילווה אותו מתחילת הדרך ויעשה כל שניתן כדי לחלץ אותו מהצרה הזאת.

לעומת זאת מי שיש לו ביטוח אחריות מקצועית תקף ובהיקף הנדרש, מעביר לעורכי הדין של חברת הביטוח את מלוא המסמכים, מספר באופן מפורט את פרטי המקרה ומכאן ואילך עורכי הדין של חברת הביטוח מתנהלים מול התובע והמאמן יכול להמשיך בעיסוקיו ובאימונים לתלמידיו.

ברכישת ביטוח אחריות מקצועית למדריכי כדורעף תרכשו לעצמכם סכום ביטוחי שיגן עליכם בשעת צרה. סכום זה הינו הסכום בו חברת הביטוח תעמיד לרשותכם במקרה שנפסק כנגדכם בבית משפט שיש עליכם לשלם פיצויים.

באיזה סכום כדאי לבטח? התשובה היא – בהתאם לפעילות שלכם ורמת החשיפה שלכם לסיכון. פנו אלינו ונשמח להתאים הצעה פרסונלית.

אנחנו פה בשבילך

בכל המקצועות הספורטיביים קיומו של ביטוח אחריות מקצועית הוא דבר בסיסי ביותר ולכן יש לרכוש פוליסה מיד בהקמת העסק. ההמלצה היא לקנות פוליסה מסוכן ביטוח מהימן ומיומן המכיר היטב את התחום והוא זה שימליץ ללקוח על היקף הכיסוי בהתאם לאופי העבודה ולכמות המתאמנים.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני כדורעף

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.