ביטוח למאמני טריאתלון

טריאתלון הוא ענף ספורט אולימפי מאוד מיוחד הכולל שלוש ענפי ספורט יחד: שחייה, רכיבה על אופניים וריצה. בשל השילוב המיוחד בין שלושת ענפי הספורט, המתאמנים משלבים סוגים שונים של טכניקות בו זמנית ומאמץ ספורטיבי גבוה אשר מביא עימו סיכונים רבים.

על מנת להיות מוגנים במצבי סיכון, על המאמנים לבטח עצמם בביטוח למאמני טריאתלון עליו נדבר בכתבה הבאה.

הסיכונים הטמונים בענף הטריאתלון

טריאתלון הוא ענף ספורט מיוחד במינו. בניגוד לענפי ספורט אחרים שבהם משקיעים בלימוד טכניקת ספורט מסוימת, הטריאתלון מביא עימו שילוב של טכניקות שחייה, רכיבה על אופניים וריצה. שלושת התחומים הללו בטריאתלון לרוב מתבצעים ברצף עם נקודת חילוף בין מקצה למקצה. הרצף של שלושת סוגי הספורט מחייב אימונים המשלבים את הטכניקות של שלושתם יחד כדי להגיע להישגים טובים בתחום ולהצליח לעבור את כל המקצים ברצף.

מדובר בספורט עצים במיוחד, המאמץ הגופני שנדרש מהמתאמנים הוא גבוה מאוד ומתאמנים שהכושר הגופני שלהם אינו מותאם לכך עלולים לחוות פציעות, אירועים לבביים, הפרעות קצב וחלילה מוות פתאומי. סיכונים חמורים אלו טמונים במאמץ הגדול של הגוף בתחום זה. מעבר לסיכונים אלו, כמובן שקיימים סיכונים נוספים לכל תחום בנפרד.

בתחום השחייה קיימות סכנות טביעה, בתחום האופניים קיימים סיכונים של נפילות ושבירת גפיים ובתחום הריצה שחיקה של סחוסים בברכיים וכדומה. בשל הסיכונים הרבים, על המתאמנים להיות בכושר מעולה.כמו כן, מאמני התחום חייבים להכיר בכך שמתאמנים שחלילה נפגעו כתוצאה מהאימונים עלולים לתבוע אותם בתביעות נזיקין ולכן כדאי שיבטחו עצמם בביטוח אחריות מקצועית למאמן טריאתלון.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני טריאתלון

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ביטוח אחריות מקצועית למאמני טריאתלון

כמו שהזכרנו קודם, טריאתלון הוא ענף ספורט עם סיכונים רבים, הרבה יותר מתחומים אחרים. מאמני הטריאתלון מכירים היטב את הסיכונים בתחום ולוקחים משנה זהירות בכל הקשור לאימונים ולמתאמנים. למרות ההקפדה על הוראות הבטיחות בתחום, עדיין קיימים בכל שנה מקרי התמוטטות של מתאמני טריאלתון בעקבות מאמץ יתר לגוף. מתאמנים שנפגעו כתוצאה מהאימונים או בעת תחרות עלולים לתבוע את המאמנים שלהם על רשלנות בתפקידם ועל הקפדה לקויה של הוראות הבטיחות. כמו כן, כמות הסיכונים בתחום גדולה מאוד, שכיחה ובחלק מן המקרים מדובר גם בסיכונים חמורים מאוד. מאמן שיצטרך להתמודד עם תביעת נזיקין ללא ביטוח למאמני טריאתלון יאלץ לשלם סכומים גבוהים מאוד על הוצאות משפט ופיצויים במידה ויהיו. ביטוח למאמני תריאטלון הוא רשת ההגנה הטובה ביותר בעת תביעות נזיקין.

נקודות שחשוב להכיר  כשרוכשים ביטוח מקצועי למאמנים בתחום:

אנחנו פה בשבילך

תחום הטריאתלון נחשב בארץ לתחום בעל סיכונים מיוחדים ולכן חברות הביטוח בארץ נמנעות מלבטח את המאמנים שלו. אצלנו במרכז למקצועות הספורט מכירים היטב ענף ספורט זה וחשיבותו בארץ.

אנו מבטחים מאמנים בתחום בין היתר באמצעות ביטוח רחב היקף דרך חברות ביטוח בחו"ל. בשל הסיכונים הרבים, אנו דואגים שהביטוח שירכש יהיה בעל גבולות אחריות רחבים וכך יגן עליכם בעת תביעה בצורה הטובה ביותר. כמו כן, אנו ממליצים לבטח את עצמכם בפוליסה עם רצף ביטוחי ארוך לכל אותם מקרים בהם מתאמנים תובעים לאחר מספר שנים מהמקרה.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני טריאתלון

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.