ביטוח מאמני כושר | ביטוח מאמני כושר אישיים

ביטוח מאמני כושר נועד לתת לעוסקים בתחום שקט נפשי במקרה בו תוגש נגדם תביעה בגין רשלנות מקצועית. בשנים האחרונות אנו עדים לתביעות רשלנות רבות מצד מתאמנים במגוון פעילויות אימון שונות. למדו איך תוכלו לשמור על עצמכם בביטוח מתאים.

מחפשים ביטוח מדריך כושר? הגעת למקום הנכון

ביטוח מאמני כושר הינו מצרך חובה לכל מאמן ומאמנת. הפוליסה הנדרשת הינה פוליסת "אחריות מקצועית" אשר תפקידה להגן על המאמן במצב בו תוגש כנגדו תביעה בגין התרשלות מקצועית.

אנו יודעים שלפעמים מאמן טוב נדרש לדחוק במתאמנים שלו לתת יותר, לתת עוד פוש קטן, עוד חזרה, לרוץ קצת יותר מהר  אבל הבעיה היא שלא תמיד אנו יודעים להבדיל בין "כאב טוב " ל"כאב רע" שעובר על המתאמן ועקב כך, לצערנו לפעמים המתאמנים נחבלים באימון ובמצבים מסויימים המתאמן יכול לסבול מנזק בלתי הפיך. כאשר מזה זה  קורה המאמן חשוף לתביעות בגובה של מליוני שקלים.

צור קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
מדיניות פרטיות |תקנון האתר

כמה עולה ביטוח מאמני כושר

ביטוח מקצועי זה מעמיד לרשות המאמן סכום כספי אשר יעמוד לצידו בתביעת נזיקין., סכום זה נקראה גבול אחריות. ולכן, ככל שגבול האחריות בו בוחר המאמן לבטח את עצמו גבוהה יותר, כך גם מחיר הביטוח. גבולות האחריות שניתן לרכוש מתחילות במינימום 500,000 ₪ ועד מליוני שקלים.

סכום הביטוח הנדרש הינו בהתאם לצרכים של המאמן. כלומר, במידה ואתם מאמנים מתחילים ועובדים בחדר כושר בלבד. יכול להיות שהסכום המינימלי מספיק לכם. במידה ואתם עצמאיים, מבצעים אימונים בקבוצות ומאמנים ילדים. רצוי לרכוש גבולות אחריות רחבים יותר.

הביטוח נועד לתת פתרון למאמן שכיר / ביטוח מאמן כושר אישי

גם אם אתם בתחילת דרכיכם ואתם עובדים כשכירים בחדר כושר שמבטח את עצמו, חשוב מאוד שתחזיקו לפחות בפוליסה מינימלית שתגן עליכם מאחר ולא תוכלו תמיד לעקוב אחרי המנהלים שלכם שהשם שלכם אכן מצויין בפוליסת הביטוח של העסק ואם הם חידשו את הפוליסה שלהם או לו.

תוכנית הביטוח

  • כפוף להסמכת מאמן כושר ממוסד מקובל
  • אישור רפואי של המתאמן לפני האימון
  • תעודת עזרה ראשונה
  • ניתן לאמן עד 30 אנשים בעת ובעונה אחת
  • גיל מתאמנים 7 ועד כל גיל

לא חל על ספורט אתגרי ואקסטרים

ביטוח לספורטאים ומקצועות הספורט

אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט (סוכנות ביטוח אנגלמן) המתמחה בביטוחים הקשורים בעולם הספורט, השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר בהקדם.

ביטוחים נוספים קשורים:

 

לביטוח סוגי מאמנים שונים

ביטוח עסק בתחום הכושר

ביטוח חדר כושר

ביטוח למטפלים ברפואה אלטרנטיבית

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
מדיניות פרטיות |תקנון האתר