ביטוח מאמני כושר אישיים

ביטוח מאמני כושר נועד לתת לעוסקים בתחום שקט נפשי במקרה בו תוגש נגדם תביעה בגין רשלנות מקצועית. בשנים האחרונות אנו עדים לתביעות רשלנות רבות מצד מתאמנים במגוון פעילויות אימון שונות. בין אם אתם מאמני כושר שכירים או שאתם מאמני כושר אישיים, אתם חייבים להגנה ביטוחית. למדו איך תוכלו לשמור על עצמכם בביטוח מתאים.

מחפשים ביטוח מדריך כושר? הגעתם למקום הנכון

ביטוח מאמני כושר הינו מצרך חובה לכל מאמן ומאמנת. הפוליסה הנדרשת הינה פוליסת "אחריות מקצועית" אשר תפקידה להגן על המאמן במצב בו תוגש כנגדו תביעה בגין התרשלות מקצועית.

אנו יודעים שלפעמים מאמן טוב נדרש לדחוק במתאמנים שלו לתת יותר, לתת עוד פוש קטן, עוד חזרה, לרוץ קצת יותר מהר  אבל הבעיה היא שלא תמיד אנו יודעים להבדיל בין "כאב טוב " ל"כאב רע" שעובר על המתאמן ועקב כך, לצערנו לפעמים המתאמנים נחבלים באימון ובמצבים מסויימים המתאמן יכול לסבול מנזק בלתי הפיך. כאשר מזה זה  קורה המאמן חשוף לתביעות בגובה של מליוני שקלים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

כמה עולה ביטוח למאמנים אישיים?

ביטוח מקצועי זה מעמיד לרשות המאמן סכום כספי אשר יעמוד לצידו בתביעת נזיקין, סכום זה נקראה גבול אחריות. ולכן, ככל שגבול האחריות בו בוחר המאמן לבטח את עצמו גבוהה יותר, כך גם מחיר הביטוח. גבולות האחריות שניתן לרכוש מתחילות במינימום 250,000 ₪ ועד מליוני שקלים. פרמיית הביטוח החל מ650 ש"ח ומעלה לשנה. 

סכום הביטוח הנדרש הינו בהתאם לצרכים של המאמן. כלומר, במידה ואתם מאמנים מתחילים ועובדים בחדר כושר בלבד. יכול להיות שהסכום המינימלי מספיק לכם. במידה ואתם עצמאיים, מבצעים אימונים בקבוצות ומאמנים ילדים. רצוי לרכוש גבולות אחריות רחבים יותר. 

הביטוח נועד לתת פתרון למאמן שכיר / ביטוח מאמן כושר אישי

גם אם אתם בתחילת דרכיכם ואתם עובדים כשכירים בחדר כושר שמבטח את עצמו, חשוב מאוד שתחזיקו לפחות בפוליסה מינימלית שתגן עליכם מאחר ולא תוכלו תמיד לעקוב אחרי המנהלים שלכם שהשם שלכם אכן רשום בפוליסת הביטוח של העסק (ביטוח לחדר הכושר) ואם הם חידשו את הפוליסה שלהם או לו.

תוכניות הביטוח השונות ותנאים שחשוב להכיר:

אנחנו מציעים מספר תוכניות ביטוח, בכמה חברות ביטוח שונות. דרישות הביטוח והתנאים מעט שונים בין חברות הביטוח השונות אך בגדול בכדי לבטח אתם צריכם לעמוד בתנאים הבאים:

  • כפוף להסמכת מאמן כושר ממוסד מקובל.
  • אישור רפואי של המתאמן לפני האימון.
  • תעודת עזרה ראשונה בתוקף.
  • טופס הצעה חתום.
  • ניתן לאמן עד 40 אנשים בעת ובעונה אחת.
  • גיל מתאמנים 5-7 (תלוי בחברת הביטוח) ועד כל גיל.
  • לא חל על ספורט אתגרי ואקסטרים.

ביטוח לספורטאים ומקצועות הספורט

אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט (סוכנות ביטוח אנגלמן) המתמחה בביטוחים הקשורים בעולם הספורט, השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר בהקדם.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני כושר / מאמנים אישיים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן