ביטוח למאמני TRX​

ביטוח מאמני TRX נועד לתת לכם המאמנים שקט נפשי בכל הקשור לתביעות אחריות מקצועית שנבעו כתוצאה מאימון הרצועות שביצעתם. למדו עוד כיצד תוכלו להגן על עצמכם.

אחריות המאמנים באימון TRX

אתם מאמני ה – TRX הנראים בכל מקום בפארק, בגינה הפרטית או ביער, מאמנים את לקוחותיכם על פי דרגות קושי שונות בהתאם לרמה הספורטיבית והאפשרויות הפיזיות של כל אחד מלקוחותיכם.

אימון בשיטה זו כרוך באחריות רבה ולכן יש לשים לב לדרגת הקושי שכל מתאמן מסוגל להגיע אליה. בעלי תעודת מאמן כושר מוסמך שמתמקצעים גם בתחום ה TRX דואגים לכך שהאימון יתחיל תמיד בחימום של השרירים כדי לא להגיע למצבים שבהם נוצר עומס רב על הגוף, דבר שעלול לגרום לדלקות שונות, פציעות פשוטות או מורכבות.

ביטוח אחריות מקצועית למאמני TRX

המעטפת שתגן עליכם במקרה של תביעה היא הפעלת ביטוח אחריות מקצועית וזאת במקרה שאחד מהמתאמנים יחליט שנגרם לו נזק רפואי בלתי הפיך עקב האימון ולכן הוא תובע אתכם בסכום כספי גבוה. חברת הביטוח היא זו שתתמודד באמצעות עורכי הדין שלה נגד התובע לכל אורך הדיונים ועד ההגעה לפסק הדין. במקרה של תשלום, חברת הביטוח תישא במלוא ההוצאות וזאת בתנאי שהביטוח שהפעלתם תואם את היקפי הפעילות שלכם.

ללא ביטוח טי.אר.אקס תקף, יהיה עליכם לשאת בכל ההוצאות הכרוכות בכך, תשלומים לעורך דין שייצג אתכם ותשלום למתאמן אם כך יכריע בית המשפט.

כאשר תבחרו לרכוש ביטוח למאמני TRX תוכלו לבחור בגבולות אחריות שונים לכיסוי שהם למעשה סכום הביטוח שיכוסה על ידי חברת הביטוח במקרה של תביעת רשלנות מקצועית. תביעה נוספת יכולה להגיע כתוצאה מנזק שנגרם על ידי הציוד שמשמש אתכם (רצועות לא תקינות וכד')

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פציעות אפשריות במהלך אימון רצועות

עקב השימוש בחגורות השונות על עצים ועל מתקנים אחרים נוצרים מצבים שבהם הספורטאי אינו יציב ואינו בשווי משקל במהלך האימון, עקב כך קיים סיכוי גדול יותר שהוא ייפול או ייחבל מהקרקע. סכנה נוספת היא עבור ספורטאי שלא מבצע את התרגילים בדיוק על פי ההוראות של המאמנים ולכן עלול לגרום לעצמו נזקים.

מתאמנים רבים יזקפו את פציעתם לעצימות היתר או להוראות לא נכונות של המאמן במהלך האימון ולכן יחליטו לתבוע אותו. הדבר יכול לקרות לכל מאמן כושר אך לאור השימוש בחגורות התלויות, הסיכוי לתביעה הוא גדול הרבה יותר.

פציעות TRX

ראו מקרה של כמעט מוות עקב אימון ב TRX קרדיט: אתר ווינט: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4852971,00.html

אנחנו פה בשבילך

חשוב שתשימו לב להמלצה הגורפת לכל מאמני הכושר להפעיל אצל סוכן מקצועי לנישה זו, ביטוח אחריות מקצועית למאמני רצועות כך שיהיה לכם שקט נפשי במקרה של תביעה שתיצור מהפך בחייכם האישיים והמקצועיים.

אם הטיפול בתביעה ייפול על כתפיכם, הנושא יגזול מכם זמן יקר כך שהפרנסה שלכם תיפגע ובנוסף לכך יהיה עליכם לשאת בעלויות ישירות של שכר טרחה לעורך הדין ותשלום לתובע אם יוכח שצדק.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני TRX

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.