ביטוח מאמני קרוספיט

מאמני קרוספיט עוסקים בספורט מאתגר המכיל אלמנטים מעולם הנפת המשקולות, התעמלות, אימון פונקציונלי, ריצה וכד'. לאור הפעילות האינטנסיבית – ביטוח מאמני קרוספיט הינו דבר הכרחי.

המיוחד באימוני קרוספיט והסיכון שחל על המאמנים

קרוספיט הוא ספורט מרתק הצובר תאוצה בשנים האחרונות. המתאמנים נהנים מאימונים חדשניים ופונקציונאליים בכל מפגש, דבר היוצר חשיפה לתצורות שונות של אימונים הן בתוך חדר הבוקס והן מחוצה לו. כל תרגול עובד על איברים אחרים בגוף.

החשיבה באימוני הקרוספיט היא ליהנות מכמה נושאים ספורטיביים חשובים הן בנפרד והן יחד כמו סיבולת שריר, גמישות מקסימלית, קואורדינציה, סיבולת לב-ריאה, אימונים המבוססים על פיתוח הכוח, העוצמה והמהירות תוך כדי שימוש בתרגילים וטכניקות מעולם ההתעמלות, הרמת משקולות ואימוני סיבולת.

החשיבות הרבה של הפעלת ביטוח אחריות מקצועית למאמני קרוספיט

שילוב של כל כך הרבה אלמנטים ספורטיביים יחד, עלול ליצור אצל חלק מהמתאמנים קשיים פיזיים חבלות, פציעות או בעיות בריאותיות במהלך המפגשים, דבר שאולי לא היה קורה אילו היו מתאמנים באופן נקודתי על תחום מסוים בלבד.

זו הסיבה שכל מאמן קרוספיט חייב להפעיל ביטוח אחריות מקצועית שיצור מעטפת ביטוחית מלאה על כל הרבדים והסוגים השונים של אימוני קרוספיט. באחריותו של העוסקים בתחום לוודא שיש להם ביטוח מאמני קרוספיט רציף ובר תוקף לאורך כל השנה.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

ביטוח קרוספיט ואחריותו של המאמן

תפקידו של מאמן קרוספיט הוא לדאוג לבריאותם של המתאמנים לאורך כל שעות האימון ולמנוע ככל האפשר פציעות או בעיות בריאותיות העלולות לגרום לנזקים רגעיים או חלילה לנזקים בלתי הפיכים. הוא אמור להזהיר אותם מסכנות צפויות ולדאוג שכל מכשירי האימון יהיו בטיחותיים. כל מכשיר שקיים בו פגם אמור לצאת לאלתר ממעגל האימונים כדי שמישהו לא ייפול עקב התקלה בו.

חלק מהאימונים נעשים באופן יחידני וחלק באימונים קבוצתיים, בשתי השיטות המאמן אינו מסוגל לראות מה קורה בכל שניה ובכל הפעלה . והאם המתאמן מכיר את התרגילים ואת הטכניקה של בצורה ראויה. מי שאינו רגיל לעומס הרב על איברי גופו עקב ביצוע  סנצ'ים, דדליפט, סקאווטים, במתח ותרגילים ייחודיים נוספים. במהלך תרגילים אלו עלול המתאמן לחוש ברע  ואף לקבל פציעה אורטופדית שתגרור בעיות רבות בעתיד.

כמות התביעות בנושא אחריות מקצועית נגד מאמני קרוספיט צמחה באופן חד בשנים האחרונות לאור השילוב הייחודי של שיטות האימון השונות הכוללות עבודה סיזיפית של אימוני כוח, מהירות ועוצמה שאינם קלים ודורשים מאמץ פיזי מוגבר. ספורטאים רבים הרגילים לאימונים מסוימים, מבצעים את התרגילים ללא קושי אך כשמדובר באימונים מורכבים וקשים ברצף ההשפעה היא שונה ולכן עלולה לגרום לבעיות לא צפויות.

 

הגנה מלאה מפני תביעות באמצעות פוליסת אחריות מקצועית

מכיוון שאי אפשר לצפות מה יקרה לכל מתאמן במהלך האימונים הרבים ומהן ההשלכות העתידיות שלהם, חייב כל מאמן קרוספיט להגן על עצמו, לתת חשיבות עליונה להפעלת פוליסת אחריות מקצועית מקיפה שתהיה תמיד תקפה ותעניק לו שקט נפשי וכלכלי במקרה צורך.

אם תוגש נגד המאמן תביעה כספית, הנושא יידון בבית המשפט. אם תתקבל החלטה כי המאמן התרשל בתפקידו ולא שמר כיאות על בטיחותו של המתאמן, תשלם חברת הביטוח לספורטאי את הסכום הכספי שייקבע.

אנחנו כאן בשבילך:

 

רוב התביעות הללו מוגשות בסכומי כסף גבוהים. מאמן שאין לו ביטוח אחריות מקצועית עלול למצוא את עצמו בבעיה כספית חמורה ביותר שתשליך על מהלך כל חייו כיוון שהוא יצטרך לשלם לאורך שנים רבות עבור הנזקים שהוכחו.

פנו אלינו ונשמח לסייע.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני קרוספיט

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

Call Now Button דילוג לתוכן