ביטוח למאמני סקוואש

משחקי הסקוואש סחפו בעבר את הקהילה האנגלוסקסית בארץ, אך היום אפשר לראות במכונים צעירים רבים אשר ספורט זה קסם להם והם החליטו ללמוד אותו. ביטוח למאמני סקוואש הינו צעד הכרחי בכדי שתוכלו למאמן בלי חשש. כל זאת בעמוד הבא:

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי סקוואש

אתם מאמני הסקוואש, מנחילים את התורה צעד אחר צעד, מקפידים שהמתאמנים יבצעו את כל הפעולות באופן מדויק ועל פי ההנחיות.

אך לא אחת, הספורטאים מבצעים תנועות שגויות או פעולות מסוימות אשר אינן מדויקות, אינן תואמות את יכולת הגוף שלהם ובמקרים רבים גם אינן התנועות שהם נדרשו לבצע.

גם אם הם נפצעו או נחבלו כשהחליקו, הם עלולים להאשים בכך אתכם המדריכים ברשלנות וכך תהיו חשופים לתביעות כספיות בסכומים גבוהים.

כדי להימנע ממצבים מסוג זה וכדי לשמור על הקריירה ועל המוניטין שלכם, אתם חייבים ליצור סביבכם מעטפת אשר מגנה עליכם בכל סיטואציה ולהפעיל ביטוח אחריות מקצועית הכולל גם את צד ג'.

הפוליסה הספציפית שלכם, צריכה להתאים לפעילות העסקית שלכם, על פי מספר המתאמנים שלכם בצבירה שנתית, הן הספורטאים המגיעים לאולמות הקוואש והן מתאמנים פרטיים אם יש לכם כאלה. סוכן ביטוח מקצועי יסביר לכל מאמן את האפשרויות השונות בפוליסה כדי לבחור את המסלול הנכון ביותר לכל אחד מכם, בהתאם לנחיצות שלו.

הפעלת הביטוח לאחריות מקצועית היא לשנה שלמה וחשוב לחדש אותה במועד כך שלכל אורך הקריירה שלכם יהיה ביטוח בר תוקף.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

תביעה כספית בבתי המשפט

בעבר מתאמנים שנפצעו טיפלו בכך בפאן הרפואי והמשיכו את חייהם. אך לאחרונה המתאמנים אינם טומנים ידם בצלחת ובכל מקום שבו אפשר להאשים את המאמן ברשלנות או באי מתן הסבר מקיף במהלך האימון, הם מגישים על כך תביעה כספית.

מעבר לחוסר הנעימות ולפגיעה בשמו הטוב של המאמן אשר מלווה אותו לאורך שנים, מדובר במהלך אשר כולל בתוכו תביעה לקבלת סכומי כסף גבוהים שלא תמיד המאמן מסוגל לשלם אותם. אתם עלולים למצוא את עצמכם בסיטואציה אשר בה עליכם לשלם סכום גדול מאד של פיצוי כספי בבת אחת או בתשלום חודשי גבוה. דבר זה ישתק את כל ההתנהלות הכלכלית שלכם ובנוסף להוצאות השוטפות עבור הכלכלה, המשכנתא וגני הילדים תצטרכו לממן גם את הפיצוי הכספי.

אנחנו פה בשבילך

לאור זאת, חייבים לעמוד באופן יציב על הקרקע, להבין את הסיכויים ואת הסיכונים ולבחור ברכישת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית שתגן על המאמנים במקרה מסוג זה וכך ההליך המשפטי והתשלומים יפלו על חברת הביטוח. 

אנחנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט נשמח לסייע לכם למצוא פתרונות ביטוח שיתאימו לכם באופן אישי. השאירו פרטים עוד היום.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני סקוואש

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.