ביטוח למאמני גולף

אחד מענפי הספורט היוקרתיים ביותר הוא הגולף. מאמני הגולף כמוכם נמצאים כמה שעות ביום על הדשא הפסטורלי ומאמנים את הספורטאים אשר בחרו ללמוד תחום זה, באופן ההתנהלות על המגרש. כמו יתר ענפי הספורט, גם בתחום זה המאמנים צריכים ביטוח אחריות מקצועית. מהו ביטוח למאמני גולף ומה צריך להכיר? הכל בעמוד הבא:

ביטוח אחריות מקצועית למאמני גולף

אף על פי שמדובר באחד מענפי הספורט הייחודיים בעולם, טמונות גם בו סכנות למתאמנים. אין זה אימון כושר רגיל אלא ספורט שיש להקפיד בו על החוקים ועל הנהלים. אף על פי שמדובר באימונים אישיים שהם אחד על אחד, לא אחת קורות פציעות וחבלות במהלך האימונים ולכן עליכם להקדים רפואה למכה ולהגן עליכם ועל הקריירה שלכם, באמצעות ביטוח אחריות מקצועית.

כל מאמן אשר קיבל הסמכה לפעול בענף ספורט זה, יכול לרכוש פוליסה מסוג זה ולהרחיב אותה כדי להגן על עצמו במקרה של תביעה על ידי צד שלישי.

תביעות נגד מאמני גולף

בשנים האחרונות קיימת מגמה כללית של מתאמנים אשר נפגעים במהלך האימונים אשר מחליטים לתבוע את המאמנים על כך. נקודות המוצא של התביעה הן בעובדות שהמאמן לא העביר לספורטאי הנחיות מתאימות או לא היה ערני לאופן האימון שלו ולכן נוצר מצב שהמתאמן ביצע פעולות גופניות שאינן נכונות ובדיעבד מסתבר שהן אלו אשר יצרו לו נזקים גופניים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

היערכות למקרה של תביעת ביטוח

אחת התופעות השכיחות באימוני הגולף היא כאבים בצוואר ובגב התחתון אשר נגרמים מהתנועה הסיבובית המהירה בעת ביצוע החבטה של הכדור. עקב כך חלקו העליון של הגוף מפעיל כובד משקל גבוה במיוחד על הרצועות, החוליות והשרירים של עמוד השדרה. כאשר מדובר בתנועתיות שגויה אשר מתבצעת שוב ושוב, היא עלולה לגרום לנזקים מהותיים לכל מתאמן. מאמן גולף שלא יקפיד על שמירה על בריאותו של המתאמן, יהיה חשוף לתביעת נזיקין. ביטוח למאמני גולף מכסה אתכם בפני תביעות מסוג זה וכן כיסוי להוצאות משפט.

אנחנו פה בשבילך

כל מאמן גולף אמור לחשוב קדימה על המצב הגרוע ביותר, בו מתאמן יתבע אותו ולכן עליו להיערך לכך מראש ולהפעיל פוליסת ביטוח אחריות מקצועית אשר תואמת את היקפי הפעילות שלו, על פי כמות המתאמנים הצפויה לאורך כל השנה. פנו אלינו ונסייע לכם למצוא פתרון ביטוחי שיתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני גולף

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.