ביטוח למאמני כדורסל

מאמני כדורסל חשופים לתביעות רשלנות מקצועית מצד המתאמנים שלהם. ביטוח למאמני כדורסל בימינו הוא ביטוח הכרחי בכדי לאמן בראש שקט. על כך בעמוד הבא:

הובלת קבוצת הכדורסל להצלחה

ענף הכדורסל סוחף אחריו מעריצים רבים. חלקם יושבים ביציעים של מגרשי הכדורסל ומעודדים את הקבוצה האהובה עליהם ומקצתם משחקים פיזית בקבוצות השונות ונהנים מכל דקה של משחק מעניין ומרתק.

מאמני כדורסל המובילים את הקבוצה הכוללת חמישה שחקנים מרכזיים, שחקני ספסל ושחקני דור העתיד, מודעים לאחריות הגדולה שהם נושאים על כתפיהם, ליצור קבוצה מופלאה שתתברג למקומות הראשונים בארץ ובעולם. הדרך לפסגה רצופה במהמורות רבות, באימונים קשים וסיזיפיים לאורך שעות וימים במגרשים הביתיים ובמחנות אימונים כאן ומעבר לים. תוך כדי האימון או המשחק, השחקנים חדורי מטרה ומלאי רוח קרב, הם אינם רואים בעיניים, ההתלהבות היא בשיאה ולא אחת תוך כדי ההגנה וההתקפה נגרמות פציעות .

האחריות על בריאותם של הספורטאים היא בראש ובראשונה של מאמן הקבוצה שאחראי על כל תרגיל, קפיצה, חסימה וקליעה לסל במהלך המשחק והאימונים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

החשיבות הרבה לעריכת ביטוח למאמני כדורסל

כל מאמן כדורסל מודע להבדל הדק בין הסיכוי להצלחה לבין הסיכון בחבלות, פציעות או נפילות ולכן הכלל הראשון של כל מאמן כדורסל כדי לשמור על מקצועו ועל פרנסתו הוא עריכת ביטוח למאמן כדורסל הכולל את כל תחומי האחריות שלו. מאמן שמוגשת כנגדו תביעה בגין רשלנותו המקצועית, חשוף להפסדים כלכליים של מאות אלפי שקלים ויותר. אי עריכת ביטוח, גורמת למאמן לאמן בחשש ובעקבות כך, לא למצות את מלוא הפוטנציאל של המתאמנים.

ביטוח אחריות מקצועית – הפתרון לתביעות כספיות נגד מאמני כדורסל

תוך כדי המשחק או האימון, השחקנים מתלהבים, הם חדורי מוטיבציה ונחושים לנצח .כל הדרכים כמעט כשרות לכך ולכן לא אחת הם נופלים ונפצעים. יש חבלות שחולפות אחרי פרק זמן קצר. אך יש כאלה המצריכות טיפולים רבים ואף ניתוחים כמו פריקות כתף, קרעים ברצועות, שברים וכד'.

במקרים קיצוניים שבהם השחקן אינו מחלים מהפציעה כיוון שנגרם לו נזק משמעותי שהוא בלתי הפיך (נכות צמיתה), הוא נאלץ להפסיק לשחק כדורסל. מכיוון שהוא רואה במאמן כאחראי הישיר לנזק, הוא תובע אותו על גרימת הנזק הבריאותי, על הפסד ימי עבודה, פגיעה בדרך החיים, על כך שחלומו להיות שחקן מקצועי בארץ או בNBA התנפץ לרסיסים ועל ההפסדים של הכנסות עתידיות גדולות במיוחד.

כאשר מדובר במאמן כדורסל לילדים, חל סיכון מוגבר למאמן במקרה של תביעות שנבעו מנכות או מוות של המתאמן מאחר ובתי המשפט משכללים נזק עתידי ולכן ככל שהילד צעיר יותר כך גם הסיכון שחל על המאמן. מכלול סעיפי התביעה מסתכמים בסכומי עתק ורק מאמן כדורסל שדאג לקיומה של פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורסל מקיפה בגבולות הכיסוי הנדרשים, יודע שלא הוא זה שיצטרך לשלם את הפיצוי הכספי אלא חברת הביטוח. לאור היקף התביעה המשמעותי, אי קיומו של ביטוח בר תוקף היה מכניס את מאמן הכדורסל לסחרחרת כלכלית בעייתית מאד.

חשוב מאוד להקפיד ולוודא שגבולות האחריות (סכום הביטוח) שאותו חברת הביטוח מספקת למאמן הינה מספקת ומתאימה לפעילות השוטפת של המאמן. ביטוח בסכומים נמוכים יכול לגרום לחוסר כיסוי למאמן כאשר מדובר בתביעות גדולות. מצד שני, כאשר ישנם סכומי ביטוח גבוהיים מידי-  זה מתבטא במחיר ביטוח גבוה (פרמיות ביטוח גבוהות).

אחריות של מאמני כדורסל במהלך האימונים

מאמני הכדורסל מחויבים לבדוק כל מתקן ספורטיבי שבו מתאמנים השחקנים, לראות אם קיימים בו ליקויים בטיחותיים, פגמים או כל דבר העלול לגרום נזק כלשהו לאחד מהשחקנים. גם רצפה חלקה יש להקפיד ולנקות באופן מידי כדי למנוע החלקה. אי עמידה בפרמטרים הללו, עלולה להתפרש כרשלנות של המאמנים, או כהדרכה לא מובנת שבעקבותיה קרתה פציעה.

 

אנו מספקים פתרונות ביטוח למאמנים

מאמנים בתחום חייבים להקפיד ולהפעיל ביטוח אחריות מקצועית / ביטוח למאמני כדורסל הכולל כיסוי לצד ג' הן אם הם עצמאיים והן אם הם משויכים לאגודת ספורט כלשהי. האחריות צריכה לכלול הגנה מלאה על המאמנים, מתיחת גבולות האחריות על פי הכמות המקסימלית של השחקנים שאותם הם מאמנים לאורך כל השנה וגם על מקרה ביטוח אם קורה לצד ג' כמו במקרה ששחקן נפגע במהלך המשחק.

למשרדנו ישנו ניסיון עתיר שנים בביטוח מאמני כדור. פנו אלינו ונשמח לסייע., לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני כדורסל

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.