ביטוח למאמני פילאטיס​

אתם מאמני הפילאטיס המעבירים אימונים נינוחים יחסית בקבוצות קטנות, חשופים לתביעות של מתאמנים מכמה סיבות ולכן חשוב שתרכשו פוליסת אחריות מקצועית למאמני פילאטיס שתגן עליכם במקרי ביטוח.

אחריות המאמנים באימון בשיטת פילאטיס

האימון הגופני בשיטת הפילאטיס נראה רגוע, המתאמנים מבצעים את התרגילים ונשמעים להוראות שלכם, קיימת תחושה שהם לא משקיעים בתרגילים מאמץ פיזי רב ולכן הסיכויים לפגיעה או שחיקה הם אפסיים. אך התחושה הזו אינה תמיד נכונה, אתם לא מסוגלים לראות באופן מדויק את הפעילות הספציפית שמבצע כל אחד מהספורטאים בקבוצה בכל אחד מהתרגילים ויכול להיות שעקב תנועה זו או אחרת, עלול להיגרם להם נזק כלשהו תוך כדי האימון.

האחריות שלכם היא לעשות כל שניתן כדי למנוע את ביצועם של תרגילים שלא על פי ההנחיות, או עלולים לגרום לסכנה בדרך עשייתם. אתם אמורים לשמור על בטיחותם של המתאמנים תוך כדי ביצוע התרגילים כך שלא יפלו, לא יחליקו ולא ייגרם כל נזק או סכנה לאיבר, שריר או מפרק.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

הפעלת ביטוח אחריות מקצועית למאמני פילאטיס

מתאמנים החושבים שנגרם להם נזק הפיך או בלתי הפיך בשל אימון פילאטיס, מגישים תביעה על רשלנות נגד המאמן וגם נגד המכון בו התקיימו האימונים הספורטיביים.

לכן, חשוב ביותר להפעיל פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני פילאטיס שיוצרת מעטפת של כיסוי ביטוחי במקרה שתוגש תביעה בעתיד. הפוליסה חייבת לכלול כמה נקודות אקוטיות:

ביטוח אחריות מקצועית המותאם לפעילות המיוחדת של מאמני פילאטיס.
התאמה למספר הכולל של המתאמנים לאורך כל השנה. קיים שוני בגבולות האחריות בין מאמן המבצע אימונים ל – 20 ספורטאים לבין מאמן במכון שמספרם השנתי של הספורטאים יכול להגיע גם ל – 200. במהלך השנה כדאי לבדוק שמספר הספורטאים הכללי לא עלה ואם אכן עלה, יש לבצע הגדלה של הפוליסה כך שיהיה כיסוי מלא.
ביטוח תקף גם לצד שלישי המכסה מקרה בו המתאמן נפצע כתוצאה מציוד של המאמן או הסטודיו עצמו.
יש לוודא סכום ביטוח מתאים (גבולות אחריות) שתשקף את הפעילות העסקית של מדריכי הפילאטיס.
יש להקפיד על כך שבתום שנת הביטוח, תחודש הפוליסה ללא השהייה כך שיהיה רצף ביטוחי ללא ימים שבהם לא תהיו מכוסים עקב אי הפעלת הביטוח החדש.

כל הסעיפים הללו יגנו עליכם, יקטינו את הסיכונים שלכם, וכך לא תתמודדו הן עם הפגיעה במוניטין המקצועי שלכם והן עם תביעה כספית שערכה גבוה והיא עלולה ליצור בעיות כלכליות חמורות בחייכם.

ביטוח פילאטיס מכשירים

גם באימוני מכשירים אתם עוקבים אחרי אופן ביצועם של התרגילים כדי למנוע נזקים וכדי להזהיר מכל פעולה חריגה אך למרות זאת עלולה להיגרם למתאמן פציעה עקב מכשיר לא תקין, בעיה בקפיצים או עקב אי הקפדה על כללי התרגיל. לכן חשוב לוודא שיש כיסוי גם לביטוח צד ג'. רצוי לבטח את הציוד במסגרת ביטוח חדר כושר וסטודיו.

פילאטיס לנשים בהיריון

אף על פי שהמגמה הספורטיבית היא לאפשר לנשים בהיריון להמשיך ולהתאמן בתקופה זו תוך התאמה לגיל ההיריון ולמצבה הבריאותי של האישה, חשוב להיות עם היד על הדופק, לבחון באופן מקיף וקפדני את אופן התרגול שלה ואת ההתמודדות שלה עם הקשיים בתרגילים מסוימים.

כל חשש של המאמן אמור להדליק לו נורית אדומה שבעקבותיה הוא יכול לבקש כי המתאמנת תפסיק את הפעילות בחוג . נקיטת משנה זהירות חשובה בכל אימון פילאטיס ועל אחת כמה וכמה למתאמנות בהיריון.

אנחנו פה בשבילך

הפעלת ביטוח אחריות מקצועית למאמני פילאטיס הינו צורך מהותי וחשוב ביותר. כבעלי מקצוע, חשוב שתגנו על עצמכם בביטוח מתאים. את להרכיב בהתאמה אישית בהתאם לאופי הפעילות העסקית של המאמן ולכמות המתאמנים.

פנו אלינו ונשמח לסייע.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני פילאטיס

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

דילוג לתוכן