ביטוח למאמני ספינינג​

כמו בכל פעילות ספורטיבית, גם אימון רכיבה על אופני ספינינג במקרים מסוימים יכול לגרום לפציעה של המתאמן. ביטוח למאמני ספינינג נועד לתת למאמנים ראש שקט במקרה בו המתאמנים יגישו תביעת רשלנות כנגד המדריך במקרה של פציעה. כיצד מבטחים ומה חשוב להכיר? הכל בעמוד הבא:

הסכנות באימון ספינינג

אימוני הספינינג הם מסוג האימונים המאתגרים ביותר, המתאמנים יושבים על האופניים, נסחפים עם קצב המוסיקה, רוכבים ללא הפסקה על האופניים ומרגישים שהם בדרך לפסגת העולם עם זאת, במקרים מסויימים הרוכבים יכולים להיפצע במהלך האימון וזאת דאגתם הישירה של מדריכי הספיניג .

אתם כמאמני ספינינג וותיקים ובעלי ניסיון רב, מודעים לסכנות האורבות למתאמנים. הם כל כך נהנים מהאימון שאינם מביטים על הדרך שבה הם פועלים ולעתים קרובות רק בסוף האימון או לאחר כמה אימונים הם חשים בכאבי הגב או הברכיים.

מתאמנים שאינם מבצעים את אימוני הספינינג בדיוק על פי הוראותיו של המאמן עלולים לסבול מכאבים במקומות שונים בגוף. הכאבים יכולים לחלוף לאחר פרק זמן קצר או חלילה הכאבים מסמלים את הסימפטום של בעיה חמורה יותר. במקרים קיצון לאור האינטנסיביות של האימון – יכול המתאמן ללקות באירוע לבבי. כל זאת ועוד יכולים להוביל תביעת רשלנות מקצועית כנגד מדריכי spinning. 

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

החשיבות בהפעלת ביטוח אחריות מקצועית למאמני ספינינג

חוסר הוודאות והאפשרות שאולי המתאמן יחליט לתבוע את מאמן הספינינג על הנזק הגופני שנגרם לו מהספינינג הן סיבות אקוטיות שבגללן אתם כמאמנים חייבים להפעיל את פוליסת ביטוח מאמני ספינינג – ביטוח אחריות המקצועית המקיף ביותר, שיגן עליכם מכל ההיבטים.

ביטוח זה חייב להיות בגבולות האחריות הנכונים עבורכם ואף גבוהים מכך כדי ליצור מעטפת ביטוחית ברף העליון הכוללת גם כפוליסת צד שלישי עם ביטול חריג אחריות מקצועית או עריכת שתי פוליסות נפרדות. הפוליסה המקצועית בעלת הכיסוי המקסימלי תעניק לכם שקט נפשי ותהיו ערוכים לכל תרחיש.

כמות התביעות המוגשות בשנים האחרונות נגד מאמנים עולה בהתמדה. המתאמנים תובעים כספים בגין רשלנות מקצועית הנובעת מאי מתן הסברים מקיפים על אופן האימון וביצוע פעילויות המסוכנות לגוף בטווח הארוך. סכומי התביעות הם גבוהים מאד ואם לאחר הוכחת הקשר הסיבתי בין קיומה של רשלנות מקצועית לנזק, יחליט בית המשפט שאכן המאמן כשל בתפקידו, יוחלט בפסיקה על פיצוי כספי בסכומים מאד גבוהים שתשלם חברת הביטוח.

מאמן שלא יפעיל ביטוח מדריכי ספינינג, על פי הכמות המקסימלית של המתאמנים שלו הן כעצמאי והן כשכיר במכון כושר או בכל מקום אחר, עלול למצוא את עצמו מול שוקת שבורה ולשלם כל ימיו אלפי שקלים לתובע.

כללי זהירות במהלך אימוני הספינינג ואחריותו של המאמן

כדי לא להיחשף לתביעות העלולות להפוך את כל מהלך חייכם, חשוב תוך כדי האימונים לוודא שהמתאמנים מבצעים את הפעילות כיאות, רגליהם ממוקמות במקביל, הם מבצעים דיווש סימטרי כדי שהברכיים לא יינעלו, מנח הגב שלהם הוא ניטרלי והם יושבים ישיבה יציבה לאורך האימון. דאגו שיש בידכם תעודת עזרה ראשונה בתוקף, אישורי בריאות והמתאמנים ושהציוד בו אתם משתמשים יהיה מתוחזק כראוי. כמו כן, הקפידו שלמתאמנים שלכם יש אישור רפואי תקף ושהם יכולים לעמוד בעומס קרדיולוגי שבאימון.

בנוסף לכללי הזהירות שתוארו, מעקב אחר הספורטאים והדרכה בלתי פוסקת תקטין את האפשרות לנזקים שיגררו תביעות.

אנחנו פה בשבילך

בכדי לוודא שאתם מוגנים בצורה ראויה. השלב האחרון הוא לדאוג לפוליסת ביטוח מאמני ספינינג אשר תכסה אתכם בהתאם לפעילות שלכם.

פנו אלינו ונשמח לסייע.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני ספינינג

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.