ביטוח למאמני זומבה

מדריכי זומבה וריקוד חשופים לתביעות של מתאמנים שנפצעו במהלך הריקוד. פוליסת ביטוח למדריכי זומבה וריקוד תגן ותשמור עליכם בפני טענות לרשלנות מקצועית. איזה סכנות יש למאמנים וכיצד ניתן להתגונן? כל זאת בעמוד הבא:

אחריות המאמנים באימון בשיטת זומבה

שיעורי הזומבה נכנסו לחיי הישראלים לפני כעשור וזכו להצלחה ענקית בקרב רבדים רבים של האוכלוסייה בגילאים שונים מילדים ועד מבוגרים.

המוסיקה הלטינית הסוחפת הנשמעת בשיעורים, מקפיצה את כל הנוכחים והם מבצעים פעילות אירובית מאומצת ומפעילים את כל שריריהם, תוך כדי ריקוד במקצב לטיני .

הפעילות האינטנסיבית בזכות המוסיקה האהובה יוצרת במקרים רבים מצבים שבהם המתאמנים אינם שמים לב לתנועות הגוף שלהם אלא זזים בקצב מטורף לאורך כל השיעור ורק בסופו או לאחריו הם מרגישים את השפעתו של השיעור, על האיברים השונים בגופם.

אתם מאמני הזומבה חייבים להפעיל ביטוח אחריות מקצועית שיגן עליכם מפני כל תרחיש אפשרי בו מתאמן יתבע אתכם על רשלנות רפואית עקב ההנחיה שלכם לבצע תרגיל באופן זה או אחר במהלך השיעורים . הטענות העלולות לעלות מכתב התביעה הן לדוגמה שנגרם למתאמן נזק בלתי הפיך לאחר תקופת אימון אינטנסיבית וביצוע פעולות ספורטיביות החוזרות על עצמן שיצרו בעיה רפואית המתבטאת בשחיקה בגידים או בדלקות חוזרות ונשנות בשרירים השונים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

ביטוח אחריות מקצועית | ביטוח למדריכי זומבה

בעבר מתאמנים לא נהגו לתבוע את המאמנים אלא התמודדו עם מצבם הרפואי בדרכים שונות שכללו טיפולים רפואיים, פיזיותרפיה וניתוחים במידת הצורך .אך בשנים האחרונות האופציה של תביעת המאמן, השתת הנזק שנגרם עליו וקבלת כספים, קורצת להם ולכן רבים בוחרים לתבוע את המאמן ולקבל פיצוי על ההשלכות של הפציעה הכוללות עלויות שונות הכרוכות בטיפולים הרפואיים, פגיעה בעבודה עקב היעדרויות רבות וסעיפים ספציפיים של כל מתאמן על פי הנזק האישי שנגרם לו לטענתו.

סכומי התביעות הם בדרך כלל בערכים כספיים גבוהים מאד ומאמן שיצטרך להתמודד עם תביעה כזו כשאין ברשותו ביטוח תקף של אחריות מקצועית, יהיה בבעיה קשה מאד . הוא יצטרך לבזבז כספים ושעות עבודה רבות בהכנות לכל הנושא המשפטי ואם השופט יכריע כי הוא אכן אשם במקרה, הוא יצטרך לשלם לתובע כספים רבים. ההכרעה המשפטית עלולה לפגוע קשות בתדמיתו המקצועית, דבר שיגרור קשיים בפרנסתו, מה עוד שסכומים רבים מתוך הכנסותיו החודשיות ישולמו לתובע.

שיעורי הזומבה מתקיימים במקרים רבים באולמות גדולים עקב הכמות הגדולה של המשתתפים המגיעים לאימונים הללו . אתם לא מסוגלים לראות ולעקוב אחר פעילות פרטנית של כל אחד מהמשתפים.

כל אדם אמור להיות אחראי למעשיו ולהיכנס למשטר האימונים בהדרגה. אם המתאמן חש שהשיעור קשה עבורו פיזית, הוא אמור לצאת למנוחה או לקבל החלטה שרף האימונים בשיעורי הזומבה קשה עבורו ועליו לבצע סוג אחר של אימוני כושר .

 אך בפועל, המתאמנים הללו ממשיכים להגיע לשיעורי הזומבה בגלל האווירה, הם בוחרים להמשיך ולבצע את האימונים למרות המודעות שלהם למוגבלות או לקושי מסוים וכך הם גורמים נזק לגופם .

אנחנו פה בשבילך

הפעלת ביטוח אחריות מקצועית – צורך מהותי וחשוב ביותר. כבעלי מקצוע, חשוב שתגנו על עצמכם בביטוח מתאים. את להרכיב בהתאמה אישית בהתאם לאופי הפעילות העסקית של המאמן ולכמות המתאמנים. 

פנו אלינו ונשמח לסייע:

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני זומבה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

דילוג לתוכן