ביטוח למאמני קונג פו

אתם מאמני הקונג פו המעבירים שיעורים וסשנים של קרבות של אומנות הלחימה זקוקים לשכבת הגנה בכל הנושא הביטוחי. רכישת פוליסת ביטוח למאמני קונג פו תגן עליכם במקרים רבים בו תוגש כנגדכם תביעת רשלנות מקצועית.

גם למאמנים מגיע הגנה

אומנויות לחימה מסורתיות סיניות הן נושא מסקרן ומרתק אשר סוחף מתאמנים בגילאים שונים ללמוד תחום ייחודי זה, בחוגים הנערכים בכל רחבי הארץ. המתמידים לומדים עם השנים את רזי האימון והופכים להיות גם מאמני קונג פו.

לימודי קונג פו

הדרך המאתגרת משלבת לימודי קרב מגע, הגנה עצמית, שמירה על שיווי משקל, גמישות, קואורדינציה ועוד. מעבר לכך אומנויות הלחימה הסיניות מקנות דרך חיים הכוללת כבוד הדדי, ערכים ודרך ארץ. לכן מדובר בסגנון ספורטיבי יוצא דופן שהופך עם הזמן לחלק מצורת החשיבה וההתנהלות ביום יום של המתאמנים.

משתתפי החוג פועלים בדרך כלל בהתאם להנחיות הקפדניות אשר מעביר המאמן ומבצעים אותן צעד אחר צעד באופן מדויק. אך לא תמיד הדבר נעשה כך ולא אחת עקב פעילות לא זהירה או תקיפה מאסיבית מדי, יוצרים פגיעה באחד מהמתאמנים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ביטוח אחריות מקצועית למאמני לחימה וחשיבותו

אחד הנושאים האקוטיים עבור כל מאמן הוא רכישת פוליסת אחריות מקצועית התואמת את כמות האימונים והמתאמנים שלו לאורך השנה במרכזי הלמידה השונים. פוליסה זו מעניקה שקט נפשי לכל מדריך לאור העובדה שמתאמנים רבים הגישו בשנים האחרונות תביעות כספיות בסכומים ניכרים נגד מאמני קונג פו.

הגשת תביעות כספיות נגד מאמן קונג פו

פציעות מהותיות אשר יוצרות בעייתיות בפעילות הנורמטיבית של מתאמן זה או אחר בהמשך חייו גוררת אותו לפעמים להגיש תביעה כספית נגד מאמן הקונג פו. מבחינתו האחריות על הפציעה נובעת רק מחוסר תשומת לב של המאמן, הנחיות לא ברורות או התרשלות בהעברת המידע על פעולות המונעות מצבים מסוכנים.

המתאמן מגיש תביעה כספית בסכומי עתק נגד המאמן וחושף את השתלשלות המקרה ואת הנסיבות אשר הובילו לחבלה או לנפילה אשר יצרו תוצאות בריאותיות קשות הכוללות לעיתים טיפולים מיוחדים ואף ניתוחים קשים.

מאמן קונג פו אשר הפעיל ביטוח אחריות מקצועית איכותי ומקיף נגד תביעות צד ג' ופגיעות בגוף או ברכוש, פועל באמצעות חברת הביטוח אשר ביטחה אותו והיא זו אשר מתמודדת מול התובע לאורכו של כל התהליך. אם בית המשפט מקבל את תביעתו של המתאמן שנפצע, יהיה על חברת הביטוח לשלם לו סכומי ביטוח חד פעמיים או חודשיים בהתאם לפסק הדין.

אנחנו פה בשבילך

מאמן אשר לא הפעיל פוליסה, יצטרך לספוג את מלוא העלויות הללו, דבר אשר יכול לשבש לו באופן משמעותי מאד את כל חייו, כיוון שמדובר בנטל כספי שיכביד עליו לאורך שנים.

פנו אלינו בכדי שנוכל להתאים לכם פוליסה במיוחד לצרכים שלכם.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני קונג פו

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.