ביטוח למאמן ג'ודו

ג'ודו הוא ענף של אומנות לחימה מודרנית ספורטיבית הכוללת בתוכה קרבות בין שני אנשים. את אומנות לחימה זו לומדים מגיל צעיר על ידי מאמן הג'ודו אשר מלמד טכניקות שונות של הבסת היריב.

חלק מהטכניקות הם גם מסוכנות ועלולות לגרום לנזקים של המתאמנים. המאמן לוקח אחריות על המתאמנים שלא יפגעו, אך לעיתים זה בלתי נמנע. לכן מאמן ג'ודו חייב שיהיה לו ביטוח אחריות מקצועית למאמני ג'ודו. על ביטוח זה נדבר במאמר הבא.

הסיכונים שקיימים בענף הג'ודו

כאשר לומדים על ידי מאמן את לחימת הג'ודו, לומדים מהמאמן מספר טכניקות חשובות מאוד להבסת היריב במהלך קרב. הקרבות מתחלקות לשני סוגים עיקריים. הסוג הראשון הוא קרב עמידה בו צריך להכריע את היריב על ידי נפילה על הקרקע ממנה הוא לא מצליח לקום. הסוג השני הוא קרב קרקע בו מכריעים את היריב באמצעות שלוש טכניקות מקובלות. הראשונה ריתוק היריב לקרקע, השניה חניקה המביאה את היריב לעילפון והשלישית בריח אשר בה מפעילים לחץ על המפרק של היריב.

חלק מהטכניקות מסוכנות ואם לא עושים אותן בצורה נכונה ההשלכות שלהן עלולות להיות קשות מאוד. מעבר לטכניקות המסוכנות בענף הג'ודו, מתאמנים עלולים להיפצע ולשבור גפיים מהנפילות השונות אשר גם הן מהוות סיכון עבורם. במקרים אלו חייב המאמן שיהיה לו ביטוח לחוג ג'ודו המכסה את המתאמנים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מאמני ג'ודו חשופים לתביעות נזיקין

בשיעורי הג'ודו מלמד המאמן את כללי הבטיחות וגם כללי הכבוד אל היריב. כמו כן, נלמדים גם צורות שונות של התמודדות עם הטכניקות השונות ואיך לבצע אותם נכון. אך נפילות במהלך השיעורים הן בלתי נמנעות ועלולוים גם לקרות נזקים פיזיים לילדים שלומדים את אומנות לחימה זו.

כאשר נגרם למתאמן נזק במהלך שיעור של מאמן הג'ודו, התלמיד או הוריו עלולים לתבוע את המאמן בתביעת נזיקין על רשלנותו כמאמן שהיה אחראי על ילדם ועל הנזק שנגרם לו. תביעות נזיקין אלו גוררות איתן הוצאות מרובות של פיצויים ומשפט אשר עלולים ליצור למאמן משבר כלכלי ומשבר מקצועי. על מנת שהמאמן יוכל להגן על עצמו ולשמור על מצבו הכלכלי והמקצועי, מומלץ מאוד שיבטח את עצמו בביטוח למאמן ג'ודו.

היכן כדאי לעשות ביטוח למאמן ג'ודו?

ענף הג'ודו נחשב לענף עם סיכונים רבים ומיוחדים שהשלכותיהם עלולים להיות רחבים וקשים. בשל עובדה זו, לחברות הביטוח בארץ אין ביטוח ייעודי למאמני ג'ודו, למרות שקיים לכך צורך גדול. אצלנו במרכז למקצועות הספורט מודעים לסיכונים של מאמן הג'ודו ולכן אנו עושים שיתוף פעולה עם חברות ביטוח מחו"ל אשר מציעות ביטוח מיוחד זה.

כאשר עושים ביטוח למאמן ג'ודו, יש לוודא כי לפוליסה יש גבולות אחריות רחבים הכוללים את רוב המקרים המסכנים את מאמני הג'ודו. כמו כן חשוב לוודא עם סוכן הביטוח כי בפוליסה זו קיימת האפשרות לרצף ביטוחי שאם חלילה מתאמן שנפגע יתבע את מאמן הג'ודו לאחר מספר שנים, הפוליסה תגן עליו ותכסה את ההוצאות.

אנחנו פה בשבילך

אם אתם מאמני ג'ודו ואתם מעוניינים בפוליסת ביטוח למדריך ג'ודו רחבת היקף שתגן עליכם בכל המצבים המסוכנים, פנו אלינו למרכז למקצועות הספורט ונשמח לעמוד לשירותכם.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח למאמני ג'ודו

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.