ביטוח למאמני אופניים​

מאמני אופניים חשופים למקרים בהם הרוכבים המתאמנים שלהם יכולים להיפצע. הכביש, העצימות הגבוהה, סכנות התנגשות ברכיבת קבוצות ועוד. ביטוח למאמני אופניים הינו ביטוח צד ג' ואחריות מקצועית יעודי שאנו מספקים על מנת שתוכלו לאמן בראש שקט. מהם הסיכונים של מאמני רכיבה ואיך מתגוננים? כל זאת בעמוד הבא.

אחריות מאמני האופניים כלפי המתאמנים

רוכבי אופניים חשופים לפציעות רבות במהלך רכיבת שטח או כביש. מאמן אופניים (מאמן קבוצת רכיבה) אחראי לכך שמתאמניו לא יפצעו. פוליסת ביטוח מאמני אופניים נותנת פתרון לבעיה זו:

העלייה הגדולה במספר רוכבי האופניים המקצועיים והחובבנים בישראל בשנים האחרונות, הובילה באופן טבעי לגידול גם במספרם של מאמני אופניים ברחבי הארץ. ענף האופניים נחשב לספורט יוקרתי בו מעורבים ספורטאי עלית שחלקם משתתפים תחרויות טריאתלון, איירון מן וכד'.

רכיבה על הכביש ובשטח

מקומות רבים בארץ אינם ערוכים כראוי ולא סללו דרכים נפרדות המיועדות לרוכבי האופניים . לכן, קיימות לצערנו תאונות רבות שחלקן מסתיימות בפציעות קשות ואף במוות. רוכבי האופניים אינם מוגנים דיים מול הרכבים הנוסעים במהירות שהיא פי כמה מהירה יותר מהם.

אחת המשימות של מאמני האופניים היא להדריך שוב ושוב את הרכבים על כללי הבטיחות בנהיגה הן על הכביש מול המכוניות והמשאיות והן בשטח בהתמודדות עם אבנים, עצים ומסלולים מפותלים ולא מסודרים כדי למנוע נפילות וכמובן שגם בעצימות האימון ושמור על בריאות המתאמן.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ביטוח אחריות מקצועיות למאמני רכיבת אופניים

הסכנות הרבות האורבות במהלך הנסיעה, מחייבות אתכם מאמני האופניים להפעיל את ביטוח האחריות המורחב ביותר הקיים, כדי להגן עליכם מפני תביעה אפשרית על רשלנות.

באופן תיאורטי, כל אדם שחלילה נפצע במהלך שיעור רכיבה ונגרם לו נזק בלתי הפיך, יכול לתבוע אתכם ולטעון שלא קיבל הסבר מקצועי ברובד מסוים ולכן קרה מה שקרה. מקרים קשים יותר הם אלה המסתיימים במוות, כאן המשפחה עלולה לתבוע על הדרכה לקויה, אי מתן הוראות זהירות, כניסה לשטחים מסוכנים וכו'.

עליכם להיות ערוכים לכל תרחיש ולכן חייבים לרכוש פוליסת אחריות מקצועית ייעודית למאמני אופניים שתגן עליכם מכל כוון אפשרי ומכל ההיבטים. הפוליסה המורחבת חייבת להיות בערכים כספיים גבוהים כך שתקיף כל תסריט שעלול לקרות, כולל נזקים בלתי הפיכים ומקרי מוות.

כאשר משווים ביטוח מאמני אופניים צריך להסתכל על פרמטרים כמו: גבול אחריות לכיסוי, השתתפות עצמית, האם מדובר בפוליסת ביטוח צד ג' עם ביטול סעיף אחריות מקצועית או שמא מדובר בשתי פוליסות נפרדות (ביטוח צד ג' למאמן אופניים וביטוח אחריות מקצועית למאמן אופניים).

תביעות של רוכבים

תרחיש המתחיל מנפילה או תאונה, פציעה, נזקים בלתי הפיכים, טיפולים רפואיים ועד מקרי מוות, גורר לאחרונה את רוכבי האופניים ובני משפחותיהם להגיש תביעות בסכומי עתק לבית המשפט נגד מאמני אופניים.

בית המשפט בוחן כל תביעה על כל היבטיה, ההוכחות השונות והמידע המדויק. אם מתקבלת החלטה כי אכן מאמן האופניים התרשל בתפקידו, יקבע בית המשפט פיצוי כספי גבוה.

אם המאמן הפעיל פוליסת אחריות מקצועית מקיפה, חברת הביטוח היא זו שאמורה לשלם עבור הנזקים. אך אם מאמן האופניים לא הפעיל פוליסה כזו, הוא נכנס לבעיה כספית קשה מאד שתשפיע על כל מהלך חייו. הוא יישא בתשלום מלוא הנזק וגם תדמיתו המקצועית תיפגע דבר שייפגע בפרנסתו.

נסיעות באופניים בארץ ובחו"ל

הפעילות הספורטיבית האתגרית נערכת גם בחו"ל, לכן העלויות הנלוות במקרים הללו יעלו באופן משמעותי את ערך התביעה. לביטוח אימונים ותחרויות בחו"ל פנו אלינו לקבל הסברים נוספים.

ביטוח מאמני קבוצת אופניים

אימוני רכיבה יכולים לעצב את האופי של המתאמנים ולחשל אותם לחיים. בכדי להמשיך ולאמן את הרוכבים ללא חשש רצוי שתרכשו ביטוח מתאים שיעניק לכם ראש שקט. משרדנו מתמחה בביטוחי מאמנים וספורטאים. פנו אלינו לקבלת יעוץ ללא התחייבות.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני אופניים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.