ביטוח למאמני EMS

מאמני EMS חשופים במסגרת עבודתם לתביעות רשלנות במקרה של פציעת המתאמנים. לשם כך חשוב לרכוש ביטוח אחריות מצקועית למדריכי EMS אשר יגן עליהם בפני תאונות ונזקים שמקורם בשימוש בחליפת האימון ואימון הכושר. כיצד ביטוח זה עובד? כל המידע בשורות הבאות:

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי EMS

EMS (קיצור של Electrical Muscle Stimulation) היא שיטת אימון המבוססת על גירוי שרירים באמצעות מכשירים טכנולוגיים השולחים פולסים חשמליים אל מספר קבוצות שרירים בגוף במגביל. מאמן הכושר המוסמך בונה תכנית אימון ייחודית לכל מתאמן, יחד עם תכנית אימונים קלים ללא המכשיר. בשנים האחרונות נגרמו למתאמנים נזקים עקב אימון יתר, דבר שהביא מאמנים רבים להתמודדות עם תביעות נזיקין רבות. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח אחריות מקצועית למאמני EMS שיגן עליכם מתביעות של מתאמנים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הסיכונים העומדים בפני מאמני EMS

פעילות גופנית המאמצת את שרירי הגוף היא בריאה וטובה לגוף, עוזרת לשמור על חיטובו ועל חילוף החומרים. כאשר אדם מבצע פעילות גופנית עצימה בדפקים גבוהים, תוצאות הפעילות הגופנית יהיו אפקטיביות יותר. לאנשים רבים כושר בעצימות גבוהה הוא קשה ויש לבנות אותו בהדרגה. לכן לכל מתאמן יש להתאים תכנית אימונים אישית המתאימה לנתונים הפיזיים שלו.

בשיטת ה-EMS, קבוצות שרירים רבות פועלות בו זמנית בעצימות גבוהה. מאמני EMS מתאימים את תכנית האימונים לפי נתוני המתאמן. כל אימון כזה אורך 20 דקות בהם השרירים מופעלים. האימון הוא איכותי וטוב ומביא לתוצאות. הוא מצוין עבור אנשים שאין ביכולתם לבצע פעילות גופנית באופן כללי וגם עבור אנשים שקיים להם קושי בביצוע ספורט ולשיקום, אך יש בו גם המון סיכונים שיש לקחת בחשבון.

על מאמן EMS לבדוק שהאדם המגיע לאימון לא חולה, אינו סובל ממום בלב או משתמש בקוצב לב. הפעלת השרירים בעצימות גבוהה ללא יכולת שליטה עליהם כמו באימון רגיל עשויה להביא לפגיעה בשריר הלב ופגיעה בשרירים בגוף. על כן, מאמני EMS צריכים להיות רגישים מאוד ובעלי ידע וניסיון בהתאמת תכנית האימונים לכל מתאמן. התאמה שאינה נכונה או אימון אחד עצים במיוחד מאימונים קודמים עלולים להביא לנזקים גדולים וכתוצאה מכך תביעות נזיקין חמורות של מתאמנים. ביטוח למאמני EMS הוא הפתרון הטוב ביותר להתמודדות עם תביעות של מתאמנים כנגד מאמנים.

איפה רוכשים ביטוח למאמני EMS?

עקב פרסומים רבים על נזקי האימון ומתאמנים שניזוקו בפועל מאימוני יתר, מרבית חברות הביטוח בישראל הפסיקו לבטח מאמני EMS. עבור חברות הביטוח, פוליס ביטוח מאמני EMS מהווה סיכון מיוחד ולכן רבות מהחברות וויתרו על ביטוח מאמני התחום.

אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט מכירים היטב את תחום אימוני ה-EMS, היתרונות של ספורט זה וגם הסיכונים הצפויים למאמנים. על מנת להתמודד עם חוסר האפשרות לבטח מאמני EMS בארץ, יצרנו קשר עם חברות ביטוח מובילות בחו"ל שמבטחות את התחום. בהתייעצות איתנו, תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח עם גבולות אחריות רחבים שתגן עליכם היטב במצבי תביעה. כמו כן, אנו כסוכנות ביטוח המכירה היטב את תחומי הספורט, מקפידים שהפוליסה שתרכשו תכיל בתוכה גם סעיף של רצף ביטוחי, המאפשר לכם להשתמש בתנאי הפוליסה גם לאחר מספר שנים, במידה ומתאמן תבע אתכם שנים מאוחר יותר.

מה צריך מאמן להכין לפני רכישת הפוליסה?

לפני רכישת פוליסת ביטוח לאי אם אס, יהיה עליכם להציג לנו תעודת מדריך כושר רלוונטית ממוסד לימודים מוכר, תעודת עזרה ראשונה וחתימת המתאמנים על הצהרת בריאות. אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט מחכים לכם. אצלנו תוכלו לקבל ביטוח לחליפת EMS עם גבולות רחבים ובמחיר משתלם.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני EMS

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.