ביטוח למאמני קראטה

קארטה זהו שם כולל למספר רחב של אומנויות לחימה היסטוריים אשר מקורם ביפן. אומנויות לחימה אלו שמות דגש על הגנה עצמית כאמצעי ללחימה הכולל מצבים בהם מכים את היריב לפי טכניקות מקובלות וכללים אשר מסבירים מה מותר לבצע ומה אסור.

מאמני הקארטה בישראל מודעים לסכנות שקיימים בענף עבור מתאמנים ועל אף הכללים הברורים, קיימים מצבים של פציעות קלות עד חמורות. במצבים אלו מאמני הקארטה מסתכנים בתביעות נזיקין שבהן ודאי יזדקקו לביטוח אחריות מקצועית למדריכי קארטה. במאמר זה אנו נעשה סקירה על ביטוח זה.

הסיכונים שקיימים בענף הקארטה והצורף בביטוח

אומנות הקארטה היא אומנות לחימה עתיקה מאוד הכוללת מגוון רחב של טכניקות הכאה של היריב לצורך הגנה עצמית.

על מנת למנוע פציעות מוגזמות וקשות, ההתאחדויות השונות של הענף בכל העולם פיתחו כללים אשר מסבירים מהם סוגי ההכאה האסורים. כך לדוגמא, אסור להכות באיזורים רגישים של הגוף, אסור לנשוך ואסור למשוך בשיער.

על אף האיסורים, בזמן של קרב בין אם מדובר בקרב של תחרות או קרב לצורך אימון, המתאמן עלול להינזק גופנית בפציעות חמורות של שבירת גפיים, שבירת אזורים בפנים וכדומה. זהו סוג של אומנות לחימה מסוכנת מאוד ובמידה ואדם מתאמן אצל מאמן קארטה מוסמך והוא ניזוק, יכול להיות שהמאמן יקבל תביעת נזיקין מהמתאמן.

המאמן בשיעורי הקארטה מלמד את המתאמנים איך לבצע את הקרבות בצורה הנכונה על מנת לא להגיע למצבי פציעות חמורות. כמו כן, הוא מלמד איך להגן על עצמם ועל גופם באמצעות טכניקות עבודה עם הידיים והרגליים, אך בסופו של דבר מי שנמצא פיזית בזירה הוא המתאמן ולא ניתן לדעת עד כמה המכות שהוא נותן או מקבל חזקות. זהו סיכון גדול מאוד עבור המאמן ולכן הוא חייב שיהיה לו ביטוח למאמן קארטה שיגן עליו במקרים אלו.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ביטוח אחריות מקצועית למאמני קראטה

כמו שאתם מבינים, הסיכונים לפציעה בענף זה הם גדולים ואף שכיחים והפציעות עלולות להיות חמורות מאוד ולהוות גורם לנזקים בלתי הפיכים. בשל הסיכונים הגדולים והשכיחים בענף, מאמני הקארטה חשופים יותר מכל מאמן אחר לתביעות נזיקין אשר יכללו הוצאות בית משפט ופיצויים בסדר גודל רחב היקף. בשל כך מאמני קארטה חייבים להצטייד בביטוח למאמן קארטה איכותי ורחב שיגן עליהם בדיוק במקרים אלו.

איזה כיסויים חשוב לרכוש בביטוח?

בשל הסיכונים המיוחדים שקיימים בתחום זה, חברות הביטוח בארץ רואות בכך סיכון מיוחד ועל כן הן לא מבטחות מאמנים בתחום זה. כדי לבטח מאמני קארטה כיום בישראל, יש צורך ברכישה של ביטוח לחוג קארטה מחברות ביטוח בחו"ל. אצלנו במרכז למקצועות הספורט מכירים היטב את הנושא ולכן אנו מציעים עבור מאמני הקארטה ביטוח למאמני קארטה מחברות בחו"ל. אנו דואגים כי הביטוח שינתן לכם יהיה עם גבולות אחריות רחבים כדי ליצור לכם רשת הגנה רחבה אל מול הסיכונים המיוחדים וגם נדאג כי לביטוח תהיה אפשרות לרצף ביטוחי לכל אותם מקרים שבהם מתאמן תבע אתכם לאחר מספר שנים.

ביטוח לחוגי קראטה

אנחנו פה בשבילך

לסיכום, אם אתם מאמני קארטה ואתם מאמנים תלמידים את אומנות לחימה זו, חובה שיהיה לכם ביטוח למאמני קארטה שיגן עליכם בעת הצורך. פנו אלינו, למרכז למקצועות הספורט ואנו נתאים עבורכם ביטוח מאמני קארטה רחב שישמור עליכם במצבי תביעה חלילה שיקרו.  

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני קראטה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.