ביטוח למדריכות ריקוד על עמוד

ענף הספורט פופולרי זה כובש את ישראל בשנים האחרונות, ובעקבות זאת מדריכות רבות ממלאות את השיעורים עד אפס מקום. ביטוח למדריכות ריקוד על עמוד ידאג לספק לכן שקט נפשי בכל הקשור לפציעות פוטנציאליות של מתאמנים. הכל בעמוד הבא:

ביטוח אחריות מקצועית למדריכות ריקוד על עמוד

אחד מענפי הספורט אשר מתפתחים מאד בשנים האחרונות הוא ריקוד על עמוד, בו גם את עוסקת. כמו כל תחום של אימון ספורט, גם בתחום זה קיימים סיכונים במהלך האימונים, מתאמנות עלולות להיפצע או ליפול עקב ביצוע פעולה שגויה, חוסר תשומת לב או אי הבנת אופן ביצועו של התרגיל הספציפי.

לאור החשש מפציעות, עדיף לא לקחת סיכונים מיותרים ולהפעיל מתחילת הקריירה כמדריכה לריקוד על עמוד, ביטוח אחריות מקצועית אשר כולל גם את צד ג'. ביטוח מקיף זה יגבה אותך בכל מקרה בו אחת המתאמנות תיפגע ותטיל עלייך את האשמה לכך עקב אי מתן הסברים ראויים ומובנים או עקב התרשלות לכאורה בעבודתך, כיוון שלא שמת לב לפעולה ספציפית אשר בוצעה.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

פציעות בשיעורי ריקוד על עמוד

מתוך האחריות הרבה שלך ועקב הלמידה שלך, את מביטה בכל דקה מה מבצעת כל מתאמנת, אילו תנועות אקרובטיות היא עושה, אם דרגת הגמישות שהיא מפעילה, אכן מתאימה ליכולות ולסף הסיבולת שלה ובעיקר אם היא מדייקת בתנועות שלה בהתאם להנחיות שלך.

מכיוון שמדובר בספורט מאתגר וחדש יחסית אשר מניב תוצאות יפות בחיטוב הגוף, באופן טבעי קיימת התלהבות רבה של המתאמנות אשר מעוניינות בתוצאות כאן ועכשיו. זו הסיבה שלא אחת הן מאמצות את הגוף יתר על המידה ולכן עלולות לגרום לו לנזקים.

יש להביא בחשבון שהאימון מתבצע בגובה ולכן כל נפילה או פציעה, עלולה להיות מהותית ולגרום לנזקים משמעותיים, או להשלכות כלשהן של הנפילה כמו שבר.

עקב כך, קיים חשש שמתאמנות מסוימות יחליטו לתבוע באופן אישי את המדריכה, על נזקי גוף שקרו במהלך השיעור.

אנחנו פה בשבילך

כמות התביעות הכספיות עקב רשלנות בפעילות ספורטיבית גדלו מאד בשנים האחרונות וחשוב להימנע מכך כיוון שמדובר בסכומי כסף גבוהים.

הפעלת פוליסת אחריות מקצועית מקצועי אשר יקיף את כל הצרכים, יגן עליך כמדריכה וחברת הביטוח היא זו שתתמודד עם התביעה על כל השלכותיה הכספיות, מתחילתה ועד סופה. פנו אלינו ונשמח לסייע במציאת ביטוח מתאים עוד היום.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני ריקוד על עמוד

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.