ביטוח למאמני בייסבול וסופטבול

בייסבול וסופטבול הם שני משחקים דומים שהשוני המרכזי שלהם הוא הקשיחות של הכדור. שאר חוקי המשחק דומים. במשחק זה שתי קבוצות מתחרות אחת בשנייה על קיום סיבובים שלמים ממקום חבטת הכדור ועד הגעה למגרש הבית. במשחק משתמשים ביכולות חבטה, ריצה, תפיסה וזריקה של כדור המצריכים יכולת ספורטיבית גבוהה מאוד על מנת לא להיפצע במהלך אימונים או משחק. 

מאמני בייסבול וסופטבול לוקחים אחריות גדולה על המתאמנים ושומרים עליהם מפני פציעות, אך במקרים שבהם מתאמן נפצע כתוצאה מאימון או משחק, הוא עלול לתבוע את המאמן בתביעת נזיקין שתעלה לו כסף רב. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח אחריות מקצועית למאמני בייסבול וסופטבול.

הסיכונים שעומדים בפני מאמני בייסבול וסופטבול

בייסבול וסופטבול הם משחקים שהומצאו בארצות הברית ובשנות התשעים הגיעו גם אלינו לישראל. רבים לא יודעים אך בישראל קיימת נבחרת בייסבול שמתחרה בתחרויות שונות בעולם וניתן כמו ענפי ספורט אחרים ללמוד את המשחק, להתאמן בו באופן קבוע במסגרות שונות ועל ידי מאמנים מנוסים בענף ספורט זה.

במשחק הבייסבול יש חלוקה לשני סוגי שחקנים. יש את השחקנים שנקראים מגישים. שחקנים אלו חובטים בכדור ומבצעים ריצה סביב המגרש. עליהם לדעת לייצר חבטה באופן מקצועי ועליהם לדעת לרוץ נכון ומהר על מנת להביא ניקוד לקבוצה ולנצח. סוג נוסף של שחקנים הם שחקני השדה. שחקנים אלו צריכים לדעת לעבוד בשיתוף פעולה, לתפוס את הכדור ולדעת להעביר אותו בין השחקנים על מנת שלא יגיע לשדה של הקבוצה השנייה, דבר שיגרום לפסילתו של המגיש שרץ.

הספורט למעשה כולל יכולות ספורטיביות רבות ובכל זמן נתון במשחק, שחקן או מתאמן עלול להיפצע, אם מחביטה לא נכונה בכדור, ריצה שאינה נכונה ואף תפיסת כדור שגויה. ומה עם המאמן שמלמד את הקבוצה? המאמן הוא למעשה אחראי על המתאמנים ואחראי על כך שהם מבצעים את התרגילים נכון, כך הוא מונע את פציעתם, אך בכל זמן נתון, המתאמנים בהחלט יכולים להיפצע ולפעמים אף להיפצע באופן חמור, שדבר שעשוי לגרור תביעות נזיקין חמורות כנגד המאמן.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ביטוח אחריות מקצועית למאמני בייסבול וסופטבול

מאמן בייסבול וסופטבול שמעוניין לשמור על עצמו בכל אותם מצבים שבהם מתאמנים עשויים לתבוע אותו על כך שנפצעו, זקוק לביטוח למאמני בייסבול. ביטוח זה יאפשר למאמן לקבל הגנה רחבה בכל אותם מקרים שמתאמנים נפצעים בפציעות קלות ועד חמורות ותבעו אותו כאחראי על פציעתם.

חשוב להבין כי תביעת נזיקין נגד מאמנים מביאה הוצאות משפט גבוהות, פניה לעורך דין ותשלומי פיצויים במידת הצורך. מאמן בייסבול שנקלע למצב כזה, עשוי לסגור את העסק שלו בעקבות כך. על מנת לא להגיע למצבים אלו, חשוב שיהיה לכם ביטוח למאמני סופטבול.

איפה ניתן לרכוש ביטוח למאמני בייסבול?

ענף הבייסבול והסופטבול בישראל נחשב לענף חדש יחסית ועם היקף פציעות רחב, לכן בתחום הביטוח הוא נחשב כביטוח עם סיכון מיוחד. חברות ביטוח רבות בארץ נמנעות מלבטח מאמנים בתחום זה. אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט מאפשרים לכם לרכוש ביטוח מאמני בייסבול באמצעות סוכנויות ביטוח בחו"ל. אנו נדאג לביטוח עם גבולות אחריות רחבים שיגן עליכם באופן מלא במצבי תביעה. כמו כן, נדאג לסעיף חשוב של רצף ביטוחי, כך שאם מתאמן יתבע אתכם לאחר מספר שנים מהפציעה, עדיין תוכלו להפעיל את הביטוח. אם יש בידיכם תעודת מדריך כושר בתוקף ממוסד מוכר, תעודת עזרה ראשונה בתוקף והצהרת בריאות של המתאמנים, תוכלו לפנות אלינו ואנו נשמח לתת לכם הצעה משתלמת במיוחד.

אנחנו פה בשבילך

אז אם אתם מאמני בייסבול או סופטבול, זה הזמן לפנות אלינו, למרכז למקצועות הספורט ולרכוש ביטוח מדריכי כושר מהצוות המקצועי שלנו.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני בייסבול

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.