ביטוח למאמני פוצ'יוולי

פוצ'יוולי הוא למעשה כדורשת חופים. במשחק זה משתמשים רק בידיים כדי להעביר את הכדור מעל הרשת. שחקנים שאינם מיומנים עלולים לשבור את פרק ידם או אצבעות ידם כתוצאה מזריקה שאינה נכונה ומאמן הפוצ'יוולי עלול להיות בסיכון של תביעה על לימוד שאינו נכון. לשם כך זקוקים מאמני פוצ'יוולי לביטוח אחריות מקצועית. על ביטוח מאמני פוצ'יוולי נדבר בכתבה הבאה.

הסיכונים שעומדים בפני מאמני פוצ'יוולי

פוצ'יוולי הוא משחק הכדור רשת. במשחק זה עובר הכדור בין ידי השחקנים של שתי הקבוצות. כל קבוצה נמצאת מעבר לרשת כאשר המטרה שלהם לגרום לכדור לגעת בקרקע של הקבוצה היריבה. מקור המשחק הוא בברזיל בשנת 1965 והוא הומצא ממש במקרה, כאשר שחקנים של כדורגל ניסו למצוא פתרון לכך שאסור לשחק כדורגל בחופים. לכן הם לקחו את חוקי משחק הכדורגל שבו למעשה מעבירים את הכדור אך ורק באמצעות הרגליים ובמקום זאת נתנו את החוק המרכזי במשחק שמותר להעביר את הכדור רק בעזרת הידיים. בנוסף, בכדורגל המטרה להכניס את הכדור לרשת, דבר שנקרא גול. בכדורשת חופים המטרה שהכדור יעבור את הרשת ויגע בקרקע של הקבוצה היריבה.

במשחק הפצ'יוולי יש המון עבודת ידיים שטמונה בטכניקות שנלמדות בעזרת מאמני פוצ'יוולי. העברת הכדור בין השחקנים מתבצעת בעזרת פרקי הידיים וכפות הידיים. פעמים רבות, כאשר השחקנים אינם מיומנים, הזריקות עלולות להיות לא נכונות וכך למעשה יש שברים בידיים ונקעים הגורמים לנזק. שחקנים שנמצאים במהלך אימון יכולים לטעון כי המאמן לא לימד אותם נכון את הזריקות של הכדור ולתבוע אותו על כך בתביעות נזיקין שיכולות לגרום לו לנזק כספי רחב היקף.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ביטוח אחריות מקצועית למאמני פוצ'יוולי, הפתרון הנכון אל מול תביעות הנזיקין

אימוני פוצ'יוולי בארץ החלו בשנת 2003. ספורט זה נחשב כאן יחסית חדש ובעשור האחרון הוא מקיים טורנירים בחופים שונים בארץ. מאמני הפצ'יוולי הישראלים, אף הם יחסית חדשים בתחום והם חשופים לתביעות נזיקין ממתאמנים שניזוקו במהלך האימון הרבה יותר ממאמנים בענפי ספורט אחרים. תביעת נזיקין גוררת עמה הוצאות משפט גדולות אשר יכולות לעשות למאמנים אלו בעיות כספיות רחבות היקף. לכן, כל מאמן פוצ'יוולי כיום זקוק לביטוח אחריות מקצועית למאמני פוצ'יוולי.

איפה ניתן לרכוש ביטוח למאמני פוצ'יוולי?

להיות מאמן פוצ'יוולי זה למעשה להיות מאמן של ענף ספורט עם היקף רחב של פציעות, לכן ביטוח עבור מאמני פוצ'יוולי נחשב לביטוח עם סיכון מיוחד. חברות ביטוח רבות בארץ אינן מוכנות לבטח מאמנים אלו, אך אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט מאפשרים לרכוש ביטוח מאמני פוצ'יוולי באמצעות חברות ביטוח בחו"ל. מאמן שמעוניין לרכוש ביטוח אחריות מקצועית למאמני פוצ'יוולי, חייב שתהיה באמתחתו תעודת מדריך כושר ממוסד לימודים מוכר, תעודת עזרה ראשונה בתוקף והחתמת המתאמנים על הצהרת בריאות. שלושת הקריטריונים הללו הם חובה כאשר עושים ביטוח מאמני פוצ'יוולי.

כמו כן, בשל הסיכון הרחב שיש למאמנים, חשוב מאוד כי ידאגו מול סוכן הביטוח לפוליסה עם גבולות אחריות רחבים שתגן עליו באופן מלא במצבי תביעה וגם לשים לב שבפוליסה יש סעיף המדבר על רצף ביטוחי, כך שאם מתאמן תבע אתכם לאחר מספר שנים, הביטוח יהיה תקף עבורכם ויגן עליכם. 

חשוב לדעת – בדומה לתנאים של ביטוח מאמני כדורגל, ניתן לרוב לבטח מאמני פוצ'יוולי עם תעודת הסמכה של מדריך כדורגל בלבד. פנו אלינו לפרטים נוספים.

אנחנו פה בשבילך

אז אם אתם מאמני פוצ'יוולי, זה הזמן לפנות אלינו, למרכז למקצועות הספורט ולרכוש ביטוח מאמני פוצ'יוולי מהצוות המקצועי שלנו.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני פוצ'יוולי

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.