ביטוח למדריכי ברייקדאנס

מדריכי ברייקדאנס חשופים לתביעות נזיקין שמקורן בפציעה של המתאמנים במהלך סשן ריקוד. ביטוח למדריכי ברייקדאנס (ביטוח אחריות מקצועית) נועד לתת למאמן שקט נפשי. למדו עוד על הביטוח בעמוד הבא.

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי ברייקדאנס

עיסוק בתחום ברייקדאנס, נראה שקם וסטנדרטי, אבל למעשה ההיפך הוא הנכון. כאשר מדובר על מחול כגון בלט אם קלאסי או מודרני ייתכן שזו תמונת המצב, אך בכל מקרה, כל מדריך ברייקדאנס חייב לרכוש ולכסות את עצמו עם ביטוח אחריות מקצועית למדריכי ברייקדאנס. גם מדריכים שכירים וגם עצמאיים, חייבים בפוליסת ביטוח זו. זהו נושא אקוטי, היות וכמות התביעות שהוגשו לביהמ"ש השונים בארץ בשנים האחרונות בגין עילות של פגיעות גוף תוך כדי אימון, הינן גבוהות.

למשל ביטוח למאמני ברייק דאנס, מכסה פציעות של תלמידים, או תביעות של מדריכים שהתרשלו בתפקידם או לא סיפקו את הטיפול הנדרש למתאמנים. ביטוח זה, מעניק מענה וכיסוי לכל תביעה שתתייחס בצורה ישירה למאמני ברייקדאנס. לפעמים במהל אימוני ברייקדאנס, התלמידים יצטרכו לבצע פעולות לחימום השרירים בהתאם להנחיות המדריך. כאשר התלמידים אינם מבצעים פעולה זו כנדרש נוצר עומס יתר על השרירים, מה שיוביל לפגיעה גופנית ואפילו לפציעה בלתי הפיכה.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

במהלך שיעורי ברייקדאנס כל תלמיד חשוף לפגיעות גופניות

כאשר התלמידים מתאמנים בברייק דאנס, המדריך מסתובב בסטודיו אבל קשה לפקח על תנועה של כל מתאמן ולהסיק מסקנות כמו פעולה זו או אחרת לא תאמה את הוראותיו של המדריך וגרמה נזקים למתאמן. למעשה,ביטוח למדריכי breakdance, מכסה את המדריכים בפני תביעות משפטיות ויש לוודא מה גובה גבול האחריות בפוליסה לפני שממהרים לרכוש פוליסת ביטוח חיונית זו. זהו בעצם נדבך הכרחי גם בסל ההוצאות העסקיות של מדריכי ברייקדאנס עצמאיים ושכירים כאחד.

נקודות שחשוב לשים אליהן לב ביטוח מקצועי למדריכי ברייקדאנס

כאשר אתם, כמדריכי ברייקדאנס, מעוניינים לרכוש ביטוח אחריות מקצועית למדריכי ברייקדאנס, יש לוודא לגבי גובה הפרמיה שעליכם לשלם ולסיכון של מאמני ברייקדנס. למשל מורה ברייקדאנס שיהיה חשוף שעות רבות לעבודה זו, הסיכון שהוא נוטל על עצמו יהיה גבוה יותר, מאשר מורה ברייקדאנס שעובד חצי משרה וכן, ההבדל בפרמיה תהיה שונה ממדריך ברייק דאנס מתחיל לבין אחד שהוא וותיק יותר בתחום. כאשר תתחילו לבצע סקר שוק, תראו את ההבדל במחיר של פוליסת הביטוח לאחריו מקצועית, בחברות וסוכנויות הביטוח השונות. יש להבין לגבי גבול האחריות, היות וככל שגבול האחריות בביטוח זה, יהיה גבוה יותר, כך גם הפרמיה תעלה.

רוב מדריכי הריקוד והספורט, מתבקשים ע"י מעסיקיהם אם במתנ"ס או מכוני כושר, לרכוש ביטוח למאמני ברייק דאנס. גם לגבי גובה ההשתתפות העצמית, קיים שוני ויש לשים לב גם לנקודה זו. יש השתדל כי פוליסת ביטוח אחריות מקצועית, גבול האחריות יהיה רחב וכן, יש להקפיד על רצף ביטוחי, מה שישמור על כיסוי הפוליסה בזמן אמת. 

אנחנו פה בשבילך

יש לפנות לסוכנות ביטוח המתמחה בנושא של ביטוחי אחריות מקצועית לבעלי מקצוע שונים הכוללים גם מדריכי כושר, ספורט ומדריכי ריקוד. אחת מהסוכנויות המוכרות אשר מתמחות בתחום זה, הינה סוכנות המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה המשלימה  ישמחו לייעץ ולהתאים לכם מדריכי הריקוד והספורט, פוליסת ביטוח שתהיה מדויקת לנתונים האישיים של כל אחד ואחת.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני ברייקדאנס

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.