ביטוח למאמני טאי צ'י

טאי צ'י הוא ענף אימון פופולרי בישראל. יותר ויותר מדריכים מוצאים את עצמם מעבירים שיעורים לקבוצות גדולות ולוקחים על עצמם סיכון במידה ואין להם ביטוח. על העוסקים בתחום לרכוש ביטוח למאמני טאי צ'י על מנת להגן על עצמכם בפני תביעת רשלנות מקצועית וצד ג' של המתאמנים. כל הפרטים ועוד בעמוד הבא:

ביטוח מקצועי למאמני טאי צ'י

אימוני טאי צ'י מבוססים על לחימה והגנה עצמית אך מירב הדגש במהלך האימונים היום יומיים מנותב לטובת הפעילות הספורטיבית התורמת לבריאותו של המתאמן, תוך שמירה על טונוס שרירים נמוך ומתן תשומת לב לכל רבדי הגוף.

אתם מאמני הטאי צ'י אשר מאמנים הרבה מאד אנשים במרחבי הפארקים ברחבי הארץ, צריכים להיות מודעים לעובדה שגם כשמדובר בספורט אשר נראה סולידי, אתם אמורים להגן על עצמכם מפני תביעות כספיות  אפשריות.

במהלך הפעלת תבניות התנועה על ידי המתאמנים, עלול להיווצר מצב שהוא יבצע תנועה לא נכונה או יאבד את היציבות ולכן ימעד וייפול. זאת אף על פי שמדובר בתנועות איטיות וזורמות ולא תנועות מהירות, כמו תורות לחימה אחרות המגיעות ממזרח אסיה.

מכיוון שהאימונים נערכים על מדרכות או על הדשא קיימת סבירות שייגרם לו עקב כך נזק גופני כמו שבר ביד, ברגל או יקלע למצבים רפואיים חמורים יותר.

לכן, יש להיערך מראש לכל תרחיש ולדאוג לפוליסת אחריות מקצועית תקפה אשר תעניק לכל מאמן את מירב ההגנה הנדרשת מפני תביעה כספית אפשרית עקב רשלנות או הסבר לקוי.

הפוליסה חייבת להיות גם עבור צד ג' ולכלול את מלוא מספר המתאמנים אשר מגיעים לשיעורים בכל המקומות שבהם אתם מלמדים לאורך שנה שלמה.

 

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

תביעות כספיות עקב פציעה

בעקבות פציעה או נפילה, מתאמנים רבים מגישים תביעה כספית על הנזק שנגרם להם. הם כוללים את העלויות, את ההשלכות של הפציעה כמו לדוגמה העובדה שלא יכלו להגיע לעבודה והאפקט על עתידם הכלכלי או הבריאותי. מספרם של התביעות הללו עולה משנה לשנה ולכן קהילת המאמנים אמורה להיערך למציאות זו.

מאמן אשר דאג לפוליסה איכותית התואמת את היקף הפעילות שלו, חידש אותה בכל שנה וקיבל תביעה כספית, משאיר את כל ההתנהלות לחברת הביטוח. אנשיהם יהיו בקשר עם התובע, ינסו לגשר בין הפערים או יתמודדו מולו בבית המשפט. אם השופט יחרוץ כי אכן המאמן התרשל בתפקידו, לא היה מספיק ערני, לא עקב אחר התנועות של המתאמן או לחילופין בחר בשטח שאינו מישורי, הרי שיהיה על חברת הביטוח לשאת בתוצאות ולשלם את הסכומים שייקבעו.

אימונים בשטח

לאחרונה נוספו לתבניות התנועה גם שימוש במקלות, גומיות, כדורים ופריטים נוספים והם מגבירים את הסיכוי לפציעות. התנועות הספונטניות תוך רגישות לתנועתיות של היריב המבצע תנועות של טכניקות לחימה שונות עלולות להסתיים בנזק. ככלל – חשוב להתאים את הביטוח ספציפית לאופי הפעילות המדויק של המאמן.

אנחנו פה בשבילך

גם בענף אימון מיוחד זה חלים סיכונים על המדריכי העוסקים בתחום. אנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט מתמחים בביטוחים למדריכי טאי צ'י ונשמח לכם לתפור חליפה ביטוחית בהתאם לצורך ואופי הפעילות שלכם.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני טאי צ'י

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.