ביטוח למאמני טניס

הספורט הלבן סוחף אחריו הרבה מאד מתאמנים, החל בילדים בגילאים הצעירים ועד מבוגרים אשר נהנים מספורט זה. כמו כל סוג של ספורט יש ללמוד כראוי את הטכניקות השונות של חבטת הכדורים לאורך המשחק. ביטוח אחריות מקצועית למאמני טניס נועד לתת לכם שקט נפשי לאמן ולאתגר את המתאמנים שלכם ללא חשש. מהם הסיכונים ומה צריך להכיר?

ביטוח אחריות מקצועית למאמני טניס

כל מאמני הטניס כמוכם חייבים להיות מוכנים לכל תרחיש וליצור מעטפת של הגנה, על ידי הפעלת ביטוח אחריות מקצועית. פוליסה זו תעניק לכם את חומת הביטחון הנחוצה במקרה של תביעה משפטית מהמתאמנים.

אתם מאמני הטניס נהנים מיוקרה רבה, אך עם זאת יש לשים לב לאורך כל הדרך לנקודות החשובות אשר כוללות ביקורת קפדנית על הפעולות הספורטיביות של המתאמנים, הסברים חוזרים ונשנים על התנועתיות הנכונה, כדי לא ליצור נזקים העלולים להוביל לפציעה חמורה של המתאמן.

כל פציעה אינה עניין של מה בכך, כיוון שבשנים האחרונות ספורטאים רבים הגישו תביעות כספיות בסכומים גבוהים נגד מאמני הטניס שלהם. מהות התביעה היא חוסר תשומת לב של המאמן לאופן הפעילות הספורטיבית של המתאמן או הסברים הלוקים בחסר, אשר הובילו לפציעה.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הגנה כנגד תביעות משפטיות נגד מאמני טניס

קיימות כמה פציעות ספורטיביות אשר מזוהות עם ענף הטניס. אך העיקריות הן הבעיות במרפק ובכתף אשר נובעות מהתנועות הייחודיות לספורט הלבן.

פרק כף היד אמור לפעול בדרך מסוימת בעת האחיזה במחבט, אך שימוש שאינו נכון עלול ליצור עומס על המרפק וליצור כאבים איומים ודלקות בחלק הגלוי של המרפק. פציעה זו נראית גם במקרים שבהם המתאמן משתמש בכדורים כבדים, או במחבט כבד אשר יוצרים עומס של משקל על המרפק.

בכתף נוצרת לא אחת דלקת בגידים עקב התנועה החוזרת על עצמה של סיבוב הכתף בעת הגשת הכדורים וההנחתה שלהם. לעיתים הדבר נגרם עקב שימוש בטכניקה שגויה או עקב שימוש במחבט קל או כבד מדי. אם קיימת החמרה של המצב היא מובילה לקרע בגיד או בשפת המפרק המצריכים הליך כירורגי.

בעבר מי שנפצע באימונים, ביצע את הטיפולים הרפואיים הנדרשים והפסיק לשחק טניס. אך היום מחפשים בכל דבר אשמים ותובעים את מאמן הטניס על התרשלות בתפקידו, אם לא עלה עלהעובדה שהספורטאי שיחק בטכניקה שגויה, או אם לטענת התובע המידע שקיבל לא היה מלא ומספיק מפורט.

ברכישת ביטוח למאמני טניס תקבלו סכום ביטוח לכיסוי שיעמוד לרשותכם במקרה ותוגש כנגדכם תביעה. סכום זה נקרא "גבול אחריות". ככל שסכום הביטוח יהיה גבוהה יותר, כך גם מחיר הפוליסה יעלה בהתאם. לכן, חשוב לבחון את הצורך של כל מאמן לגופו בהתאם לאופי הפעילות שלו, גיל המתאמנים, כמות שעות בו עובד בשבוע וכד'.

אנחנו פה בשבילך

הצורך בהפעלת ביטוח אחריות מקצועית הוא אקוטי, כדי שבמקרה של תביעה, חברת הביטוח תשלם בגין הנזק ולא המאמן באופן אישי. למשרדנו ניסיון עשיר בביטוח מאמני טניס לחובבנים ולמקצוענים. 

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני טניס

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.