ביטוח אחריות מקצועית למצילים

כל מציל עושה כל שניתן כדי לשמור על השוחים אך קיימות אין ספור סכנות הקשורות לגורמים נוספים אשר עלולות להשפיע על שלום המתרחצים ולכן רמת הערנות והאחריות האישית שלך אמורה להיות יוצאת דופן. ביטוח אחריות מקצועית למצילים נועד להבטיח שבמידה ואחד המתרחצים יפגע תוכל להגן על עצמך. 

ביטוח למצילים בבריכות ובים פתוח

אדם כמוך אשר קיבל הכשרה תיאורטית ומעשית והוסמך להיות מציל הן בבריכת השחייה והן בים הפתוח, מודע לאחריות הכבדה אשר רובצת על כתפיו, בכל הקשור לשלומם של המתרחצים.

במיוחד בתחום העיסוק שלך, קיימת חשיבות אקוטית להפעלת ביטוח אחריות מקצועית וצד ג' כדי ליצור סביבך את מלוא המעטפת הביטוחית הנדרשת. לאור המסוכנות הרבה במקצוע זה, חברות ביטוח ישראליות רבות נמנעות מהפקת פוליסות ביטוח לתחום ספציפי זה וכך נוצר מצב שמצד אחד אתה מעוניין להפעיל את הביטוח הרחב ביותר כדי להגן עליך ומצד שני, חברות הביטוח אינן מוכנות לקחת על כתפיהן את העלויות שיצטרכו לשלם במקרה של ביטוח.

הפתרון לכך, הוא הפעלת ביטוח אחריות מקצועית למצילים בבריכה ובים הפתוח דרך סוכנות הביטוח הוותיקה שלנו אשר מבצעת זאת באמצעות חברת ביטוח בחו"ל אשר מוכנה להפעיל ביטוח זה במלוא היקפו ועל פי כל הצרכים הנדרשים.

הפעלת פוליסה מצוינת ואיכותית עבור האחריות מקצועית, מקנה לך שקט נפשי וכך תוכל לבצע את המשימות שלך באופן נינוח ורגוע כשאתה סומך על הגב האיתן אשר קיים מאחוריך.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

הסיכון בעבודה ללא ביטוח אחריות מקצועית

בבריכות השחייה וגם בים הפתוח קורים לצערנו מקרי טביעה. חלקם מסתיימים בנס כאשר מצליחים להציל את הטובע, אחרים נותרים פצועים או נכים ומקצתם הולכים לעולמם.

בכל אחד מהמקרים הללו קיים סיכוי סביר מאד שיתבעו אותך כמציל שהיה אחראי במקום והיה אמור לשמור על הציבור. בשנים האחרונות הגיעו לבתי המשפט הרבה תביעות משפטיות בסכומים כספיים גבוהים עקב מקרי טביעה כאלה ואחרים, אשר בהם האשימו את המציל בסעיפים שונים.

תביעה כזו תיצור מהפך בכל מהלך חייך, תשפיע על הקריירה שלך, על מצבך הכספי, על החיוניות שלך וכמובן גם על מצבך הנפשי. כדי לא להגיע למצבים הללו, חייבים להיערך מראש, לא לקחת סיכונים ולהפעיל אצלינו פוליסת ביטוח אחריות מקצועית אשר מופעלת על ידי חברת ביטוח בין לאומית מהגדולות בעולם.

תוצאות של תביעות משפטיות במקרי טביעה

אם חלילה יקרה מקרה טביעה במשמרת שלך, התביעה תטופל על ידי  עורכי הדין (ישראלים בערכאות משפט בארץ) של חברת הביטוח הבין לאומית. הם אלה שיתמודדו מול התובע בבית המשפט בהתאם לחומרת המקרה ולהשלכותיו.

אם בית המשפט יחליט כי אכן יש צדק בדבריו של התובע והמציל התרשל בתפקידו, כל הנטל הכספי שעליו יחליט בית המשפט ישולם על ידי חברת הביטוח ולא מכספך האישי. מדובר בסכומי עתק כך שקיימת סבירות גבוהה שלא תוכל לעמוד בתשלומים הגבוהים הללו.

אנחנו פה בשבילך

לכל מציל יש את החשיפה השונה שלו לסיכון וכן דרישות ביטוח מגורמים שונים. צור איתנו קשר ונשמח לסייע ולמצוא עבורך את ביטוח המצילים המשתלם ביותר.

אל תשחק באש, דבר אתנו בהקדם כדי להפעיל את ביטוח האחריות המקצועית הנרחב. 

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מקצועי למצילים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.