ביטוח למדריכי שחיה

צריכים ביטוח למדריכי שחיה – הגעתם למקום הנכון, באמצעות פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני שחיה תוכלו לשמור על עצמכם במקרים לא נעימים של פציעות, טביעה ונזק למתאמנים שלכם. במציאות של היום, אי אפשר לא לדאוג לכיסוי ביטוחי. כל זאת במאמר הבא:

אחריות מאמני השחיה כלפי המתאמנים

לימוד שחייה היה מאז ומעולם אחד מענפי הספורט הפופולריים ויש לכך כמה סיבות. מדובר בספורט בריא מאד המפעיל איברים רבים בגוף ואף תורם לחיטוב הגוף.

מכלול של כל היתרונות הללו, יצר סיטואציה שלאורך כל השנה ובמיוחד בקיץ, לומדים אלפי ילדים ומבוגרים שחייה בבריכות השחייה הרבות ברחבי הארץ. חלק מהם לומדים במסגרת מועדוני ספורט וחלק במסגרות פרטיות, עקב כך הצורך במציאת פתרון לביטוח אחריות מקצועית למאמני שחיה עולה בהתמדה.

הביקוש ללימודי השחייה יצר גם היצע גדול של מאמני ומדריכי שחייה כמוכם שלמדו את רזי המקצוע וקיבלו תעודת הסמכה. מעבר לשעות הלימוד המקצועיות שאתם מקנים לתלמידכם חשוב מאד שתקפידו על רכישת פוליסת ביטוח למדריכי שחיה שתגן עליכם מפני תביעות אפשריות של התלמידים.

למי מיועד הביטוח:

  • אימונים בישראל בלבד.
  • קבוצות של עד 10 משתתפים.
  • מאמני שחיה בעלי תעודת הסמכה ממקור מוסמך.
  • בעלי תעודת עזרה ראשונה בתוקף.
  • ביטוח לתקופה של שנה מלאה.
  • ביטוח שחיה לפעוטות מגיל 3 חודשים ומעלה זקוק לאישור מיוחד מחברת הביטוח והשגחת הורים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

הפעלת ביטוח למדריכי שחיה / פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני שחיה

כיום מתנהלים בבתי המשפט, כמה תיקים משפטיים שבהם נתבעו מאמני שחייה עקב התרשלות בתפקידם, אי מילוי אחר כל הנדרש כד לשמור על בטיחותם של המתאמנים ועל נזקים בריאותיים שנגרמו לתלמידים.

כדי למנוע את המצבים הללו העלולים להשפיע לרעה על כל מהלך חייכם, מהפן המקצועי, הכלכלי והנפשי, חשוב שתקפידו שפוליסת האחריות המקצועית תהיה תמיד בתוקף ושהיא תיצור מעטפת מושלמת של הגנה לכל תרחיש שעלול לקרות בבריכת השחייה ובשטח הסמוך אליה, עבור כמות התלמידים המקסימלית הקיימים בכל הקורסים יחד.

סוגי התאונות בבריכת השחייה

הדרך הרטובה לבריכת השחייה צופנת הפתעות וסכנות רבות, אפשר להחליק עקב ריבוי מים, עקב העובדה שהמדרגות או מיקומים אחרים אינם מחוספסים דיים או אינם מכוסים בשטיחים המיועדים לעצור נפילות.

בבריכה עצמה הילדים כל כך נהנים מהשהייה במים שהם לעיתים קרובות לא מקשיבים למאמנים, משתוללים, לא שמים לב להנחיות . אין ספק שיש מצבים מסוכנים שבהם ילד עלול לטבוע, לקבל מכה מקיר הבריכה או מאחת מפינותיה, עלול לבצע תנועה לא נכונה שתיצור בעיה אורתופדית בקרסול, ברגל, בכתף או בכל איבר אחר.

מדריך שחייה מקצועי נמצא תמיד בתוך המים, עוקב מקרוב על כל מה שקורה עם כל ילד בבריכת השחייה, מסמן, מעביר, מתריע ועושה כל שניתן כדי שלא יהיו פציעות אך למרות זאת המצבים המסוכנים קורים וגורמים לחבלות ולפציעות.

בעת קבלת ההחלטה על רכישת ביטוח למדריך שחיה, חשוב לפנות לסוכנות ביטוח מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום הספורט שתדע להתאים לכל מאמן שחייה את הפוליסה הנכונה ביותר עבורו על פי היקפי העבודה שלו ונתונים ספציפיים נוספים של עבודתו.

חשיבות בהפעלת ביטוח אחריות מקצועית למאמני שחיה

אדם שנפצע בעת אימון ספורטיבי, מחליט במקרים רבים לתבוע את מדריך השחייה שהיה במקום בעת האירוע וגם את הנהלת מועדון הספורט או המפעיל הפרטי של הבריכה.

קיים שינוי תהומי בהתנהלות של הציבור לפני עשור והיום. הנפגעים בימינו אינם מוכנים לוותר, הם לא עוברים על נושא הפציעה לסדר היום, מגיעים לעורך דין המתמחה בנושא נזקי גוף ובאמצעותו מגישים תביעה על סכומים עצומים .

אין ספק שרוב מאמני השחייה לא יכולים לעמוד בתשלומים כה גבוהים אם בית המשפט פוסק כי הם אשמים ולכן לפני שמתחילים לאמן, אתם חייבים להפעיל ביטוח מאמני שחיה לטובתכם ולמען עתידכם.

אנחנו פה בשבילך

ביטוח מקצועי למאמן שחיה הינו ביטוח שאסור לוותר עליו. עם זאת, קיימים הבדלים בין המאמנים השונים בחשיפה לסיכונים וגורמים נוספים. 

פנו אלינו ונשמח למצוא עבורכם פתרון ביטוחי שיתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

עמודים קשורים:​

שתפו עמוד זה:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני שחיה

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.

לוגו המרכז לביטוח מקצועות הספורט והרפואה האלטרנטיבית

צרו קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
הודעת וואטסאפ

הודעת וואטסאפ

דילוג לתוכן