ביטוח למאמני כדוריד

כדור יד הוא ענף ספורט קבוצתי תחרותי בו יש להכניס את הכדור אל השער של הקבוצה היריבה בעזרת זריקות כדור בין השחקנים המתבצעות אך ורק בעזרת הידיים. מדובר על ספורט מהיר מאוד הכולל מגע גופני רב שעלול להביא לפציעות ספורט כאשר לא מבצעים את התנועות באופן הנכון.

 בשל פציעות מתאמנים, מאמנים רבים חשופים לתביעות נזיקין. על מנת להיות מוכנים למצבי תביעה, חשוב להיערך ולרכוש ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדור יד. על ביטוח זה נדבר בכתבה הבאה.

הסיכונים שעומדים בפני מאמני כדור יד

כדור יד הוא משחק קבוצתי המזכיר בכללים שלו את משחק הכדורסל, ההבדל הוא בעיקר בגודל הכדור וצורת זריקתו וגם בשערים המחליפים את הסל במשחק הכדורסל. במשחק הכדור יד מתחרות שתי קבוצות אחת בשנייה, כאשר המטרה היא להכניס את הכדור אל השער של הקבוצה היריבה, וכל זאת בהעברת הכדור בין השחקנים. המשחק הוא משחק מהיר, יש בו המון טכניקות זריקה חשובות ובגלל התחרותיות שבו, יש המון מגע גופני בין הקבוצות, במטרה לחסום אותם מלהכניס את הכדור לשער.

משחק הכדור יד מצריך אימונים רבים הכוללים המון פעילות אירובית, על מנת שהשחקנים יתרגלו לשחק בעצימות גבוהה ומהירה. כמו כן, מאמני כדור יד מלמדים את קבוצות המתאמנים טכניקות זריקה נכונות שימנעו מהם פציעות מיותרות. מעבר לטכניקות הזריקה, מאמני קבוצות לוקחים בחשבון את המגע הפיזי הרב בין השחקנים ודואגים ללמד איך להימנע מפגיעות מיותרות. על אף משנה הזהירות שמאמני הכדור יד לוקחים בכל אימון ואימון, לעיתים קיימים מצבים של פציעות בלתי נמנעות המביאות לנזק גופני אצל המתאמנים. במצב כזה מתאמן עלול לתבוע את המאמן בתביעת נזיקין אשר גוררת עמה הוצאות בית משפט, פיצויים והשבתה של העסק במקרים מסוימים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

ביטוח למאמני כדור יד, הפתרון הנכון אל מול תביעות הנזיקין

כמו שכבר הסברנו, מאמן הכדור יד עומד בפני סיכונים רבים העשויים להביאו לתביעות נזיקין. בשל הסיכונים הרבים, חברות ביטוח רואות בתחום הכדור יד, ענף עם סיכון מיוחד ונמנעות מלבטח את המאמנים. אנו, במרכז לביטוח מקצועות הספורט, מבינים את החשיבות לרכישת ביטוח למאמני כדור יד ובמיוחד עבור העוסקים במלאכה, יצרנו קשר עם מספר חברות בארץ ובחו"ל שכן מבטחות ביטוח אחריות מקצועית עבור מאמני כדור יד. ביטוח למדריכי כדור יד הוא ביטוח חשוב שיהווה עבורכם מעטפת הגנה שתגן עליכם ועל המקצוע הייחודי שלכם.

דגשים כאשר רוכשים ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדור יד?

הוצאות משפט ופיצויים בתביעות נזיקין עלולים להגיע לסכומים גבוהים מאוד. על מנת שפוליסת הביטוח תכסה את כל ההוצאות של התביעה, חשוב לבדוק עם סוכן הביטוח כי גבולות הפוליסה רחבים מספיק, בהתאם לתביעות העשויות להתרחש במקצוע זה. כמו כן, יש לוודא עם סוכן הביטוח, כי הפוליסה בעלת סעיף רצף ביטוחי שחשוב בכל אותם מקרים שבהם מתאמן החליט לתבוע אתכם לאחר מספר שנים.

כדי לרכוש פוליסת ביטוח למאמני כדור יד, יש להכין מראש תעודת מדריך חדר כושר ממוסד רלוונטי מוכר, תעודת עזרה ראשונה בתוקף וחתימות של המתאמנים על הצהרת בריאות.

אנחנו פה בשבילך

צרו קשר עם סוכני הביטוח שלנו, במרכז לביטוח מקצועות הספורט, והמומחים שלנו יתאימו עבורכם פוליסה מתאימה במחירים משתלמים.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני כדוריד

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.