ביטוח למדריכי אירובי

כפי שאתם כבר בטח יודעים, לכל מאמן אירובי יש אחריות כלפי המתאמנים שלו בכל הנוגע לפציעות של המתאמנים שלו וטענות לרשלנות היא מסכנת את העיסוק של המאמן. ביטוח אחריות מקצועית למאמני אירובי ידאג שתהיו מכוסים מא' ועד ת'. למדו עוד על הביטוח:

ביטוח אחריות מקצועית למאמני אירובי

מדריכים רבים כמוכם עוסקים באימון בכמה תחומים אירוביים כמו פיתוח שרירים, פיתוח סיבולת לב ריאה, שיפור תפקוד הלב ועוד.

הן המאמנים והן המתאמנים אינם רופאים ולכן אינם מודעים להשלכות של הפעילות האירובית על גופו של כל אחד מהספורטאים ומה הם היקפי האימון הנכונים עבור כל אדם.

לא אחת קורה שהמתאמנים חשים ברע עקב המאמץ חריג שהושקע באחד האימונים, עקב תאונה שקרתה במהלך האימון או עקב מחלה, פציעה קודמת החושפת את המתאמן לפציעות אם מדריך האירובי לא ישים לב.

צור קשר

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
מדיניות פרטיות |תקנון האתר

הפעלת ביטוח אחריות מקצועית למדריכי אירובי

קיימת הנחיה גורפת לכל המאמנים במקצועות הספורט השונים, להפעיל ביטוח אחריות מקצועית ייעודי שילווה אותם מיום העבודה הראשון שלהם בתחום זה. חשוב שזו תהיה מעטפת הכוללת את החבות המקסימלית של גבול האחריות, בה אדם עלול לתבוע את המאמן.

חשוב לבצע תחשיב של הכמות המקסימלית של המתאמנים באימונים הציבוריים והפרטיים כך שהמאמן יהיה מוכן לכל תרחיש. עבור כ – מאה מתאמנים, סדר הגודל של הכיסוי המקסימלי של הפוליסה לאחריות מקצועית אמור לנוע בין חצי מליון לארבעה מיליון ₪ (משתנה בין המאמנים השונים, חשיפתם לסיכון וכמובן השאלה באיזה מידה הם נוטלים את הסיכון.  

תביעות בבתי המשפט

ספורטאים רבים שחשו כי האימונים האירוביים או תאונה הקשורה לכך גרמו לבעיה רפואית מורכבת החליטו לתבוע את המתאמנים בגין התרשלות בתפקידם כמאמנים.

מאמנים רבים נתבעו בשנים האחרונות ועם העיסוק הרחב של הציבור בספורט, כמות התביעות עולה ביחס ישר.

מהות הביטוח:

כל אחד מהתובעים מציג עילה אחרת לתביעתו, כמו לדוגמה, פציעה קטלנית, הדרכה שגויה, אימון אינטנסיבי שלא תאם את היכולות של המתאמן, ליקויים בטיחותיים במכשור בחדר הכושר שגרר חבלה ועוד.

כשקיים כיסוי הולם, מי שמתמודד בפועל מול התובע, זו חברת הביטוח. עורכי הדין שלה מגיעים לדיונים ועושים כל שניתן כדי לדחות את התביעה. אם פסק הדין קובע כי אכן נוצרה בעיה רפואית עקב התנהלות לא נכונה של המאמן האירובי, התשלום ישולם על ידי חברת הביטוח ולא על ידי המאמן עצמו, דבר שהיה גורם לו לבעיות כלכליות לאורך כל חייו.

אנחנו פה בשבילך

הפעלת ביטוח אחריות מקצועית – צורך מהותי וחשוב ביותר. בכדי להתאים את הסכומים ואת הכיסוי הביטוחי. אנחנו מכירים את עולם המאמנים מקרוב ויודעים לתת למאמנים את הפתרון שצריך ומבינים שעלות הביטוח לא צריכה להכביד על המאמן שלעיתים זה עתה התחיל לעבוד. 

פנו אלינו ונמצא פתרון יעודי עבורכם!

ביטוחים נוספים קשורים:

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר ומדיניות הפרטיות
מדיניות פרטיות |תקנון האתר