ביטוח למאמני רולר בליידס

מאמני רולר בליידס דואגים לתת למתאמנים שלהם כלים לרכיבה נכונה מיחד, ומאידך חשופים לתביעות בשל אותן נפילות ופציעות. לכן חשוב מאוד כיום שלכל מאמן רולר בליידס וגלגיליות יהיה ביטוח למאמני רולר בליידס אשר יגן עליו במקרים של תביעות.

מהו אימון רולר בליידס ומה הסיכונים העיקריים בו?

כאשר אנו רוצים לשלב ספורט בתוך החיים שלנו, לרוב יומלץ לנו לקחת ענף ספורט שאנו יכולים להנות ממנו. ההנאה תביא איתה את ההתמדה. אחד מענפי הספורט המהנים ביותר הוא רכיבה על רולר בליידס. היופי בענף ספורט זה, שהוא מתאים עבור ילדים ומבוגרים כאחד והוא מאוד דומה לסקי שהוא ענף ספורט מאוד נחשק. ענף הרולר בליידס הוא ענף מאוד מיוחד כי רבים אינם מודעים לכך שכיום יש אימונים מסודרים בענף ספורט זה והוא אינו נפוץ מאוד, על כן מבחינה ביטוחית הוא נחשב בארץ כענף עם סיכון מיוחד.

כאשר רוכבים על רולר בליידס, קבוצות שרירים רבות עובדות יחד ויש חשיבות רבה לרכיבה נכונה. מאמני רולר בליידס עובדים עם המתאמנים על יציבה נכונה ותרגילים נכונים בספורט זה, עם זאת, נפילות ומעידות הן דבר נפוץ מאוד בענף הרולר בליידס ונפילה חזקה של מתאמן עלולה להביא למצבים של שבירת גפיים וסיכוני פגיעות עמוד שידרה. מאמני הרולר בליידס כמובן לוקחים תמיד משנה זהירות ומלמדים היטב את העקרונות, אך אין להם שליטה על נפילת המתאמן בפועל. מקרים כאלו עלולים להביא למצבים של תביעת נזיקין מצד המתאמן, בייחוד אם הנזק שנגרם הוא חמור או בלתי הפיך והם יכולים כמובן לטעון כי המאמן לא העביר להם את עקרונות הרכיבה כמו שצריך. לשם כך נועד ביטוח אחריות מקצועית למאמני רולר בליידס, במצב של תביעה, יוכל המאמן להפעיל את הביטוח ולהיות מכוסה על הוצאות המשפט ופיצויים שיצטרך לשלם.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמנים

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

איפה עושים כיום ביטוח למאמני רולר בליידס?

בשל הייחודייות של ספורט זה והסיכונים המיוחדים, לרוב אין בארץ ביטוח ייעודי עבור ענף זה. לנו במרכז לביטוח מקצועות הספורט יש שיתוף פעולה עם חברות ביטוח בחו"ל באמצעות נציגות רשמית בארץ – קופר נינווה אשר שם סוג ביטוח זה הוא נפוץ מאוד. אנו מומחים בכל הקשור לביטוחים בענפי ספורט באופן כללי ובפרט בענפי ספורט מיוחדים, אנו נוכל לבטח אתכם בביטוח למאמני רולר בליידס וביטח לחוג רולר בליידס.

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי רולר בליידס

כאשר עושים ביטוח מיוחד באמצעות חברת ביטוח בחו"ל, חשוב לעשות זאת באמצעות סוכן ביטוח מקצועי בארץ אשר ינחה אתכם ויעזור לכם לרכוש פוליסה עם גבולות אחריות רחבים ורצף ביטוחי ארוך טווח, על מנת שתהיו מכוסים גם אם מתאמן תבע אתכם לאחר מספר שנים.

עמודים קשורים:

שתפו עמוד זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מאמני רולר בליידס

אני מאשר/ת שקראתי את תקנון האתר | מדיניות הפרטיות
המרכז לביטוח מקצועות הספורט
המרכז לביטוח מקצועות הספורט

המרכז לביטוח מקצועות הספורט הוא מיזם מיוחד של סוכנות הביטוח אנגלמן. המיזם מנוהל על ידי סוכן ביטוח מנוסה בעל הסמכה של מאמן כושר אשר מכיר היטב את הצורך של המאמנים ואת העסקים של עולם הכושר בישראל.